(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Громадське харчування

Anness Publishing

Best-ever Burgers

200 грн

This is a sizzling selection of tempting recipes for your grill or kitchen. You can create the tastiest burgers ever with this sensational collection of over 30 quick and easy recipes. It features classics, such as Cheeseburgers and Surf & Turf, as well as new ideas, including Minted Lamb Burgers with Redcurrant Chutney and Tex-Mex Burgers in Tortillas. ..

Anness Publishing

Complete Cook's Encyclopedia of Spices (Енциклопедія спецій)

370 грн

This practical sourcebook provides a kitchen reference, with information on both common and lesser-known spices. It includes easy-to-follow instructions on preparation and cooking techniques, and essential information on storage and equipment...

Anness Publishing

Juicing, Smoothies and Blended Drinks

370 грн

This title offers over 160 inspiring, irresistible recipes, from super-healthy fruit and vegetable tonics, to luxurious indulgent milkshakes and ice-cream floats. It features over 650 stunning colour photographs by leading photographer Gus Filgate. It presents essential information on juicing ingredients, both fruits and vegetables and also herbs, bases and ..

Routledge

Restaurants and Dining Rooms / Проектування закладів громадського харчування

1800 грн

According to urban academic myth, the first restaurants emerged in the wake of the French Revolution. From the very beginning in the elegant salons of the latter days of the Ancien Régime, the design of restaurants has been closely related to ideas of how food should be presented and how it may be consumed in public. The appearance and atmosphere created by ..

Олді+

Інжиніринг у ресторанному бізнесі

630 грн

У навчальному посібнику викладені науково-теоретичні та методичні основи інжинірингу у ресторанному бізнесі, що дозволяє здобувачам кваліфіковано приймати рішення, управляти командою проекту згідно графіку виконання робіт, координувати людськими, матеріальними, фінансовими потоками в межах бюджету. У навчальному посібнику представлено сучасні тенденції інжин..

Арій

Англійська мова для працівників готельно-ресторанного бізнесу

15 грн

Посібник адресований представникам готельно-ресторанного бізнесу, студентам, туристам, а також усім, хто прагне оволодіти навичками успішного спілкування в місцях харчування та проживання.У ньому подано поради щодо вибору слів, висловів і синтаксичних конструкцій для найліпшого висловлення думки в різних ситуа­ціях у готелях і ресторанах, а також розкрито ос..

Ліра-К

Англійська мова для студентів технологічних спеціальностей та сфери обслуговування ха..

220 грн

Навчально-методичний посібник спрямований на вивчення англійської мови студентами технологічних спеціальностей та сфер обслуговування харчової промисловості. Посібник складається з трьох частин, які зорієнтовані на формування у студентів - майбутніх фахівців іншомовної комунікативної і соціокультурної компетенції, а також розвиток навичок перекладу та розумі..

Каравела

Барна справа та мистецтво бариста

230 грн

       У навчальному посібнику розкрито теоретичні та практичні відомості з основ барної справи та майстерності бариста. Наведено характеристику особливостей виробничої діяльності в закладах готельно-ресторанного господарства, визначено їх обладнання, устаткування та матеріально-технічне забезпечення.Дано характеристику напоїв, кави, каво..

Інкос

Барна справа: технологія продукції та організація обслуговування

90 грн

Вміщено матеріал з організації та розвитку барної справи в готельно-ресторанному бізнесі. Розглядається класифікація барів, їх призначення та роль у сучасному житті. Значну увагу приділено особливостям роботи бармена, наведені вимоги до оснащення його робочого місця устаткуванням, інструментами, інвентарем, посудом, оформлення робочого місця бармена і залів ..

Ресторанные ведомости

Безопасность питания. Как не отравить гостей в ресторане. Вся правда о ХАССП

1150 грн

В этой книге вы не найдете пересказа нормативных документов и стандартов. Автор расскажет то немногое, что сегодня кажется важным в области технологии пищевой безопасности. Эта технология небезупречна, но это то лучшее на сегодня, что поможет разобраться в вопросе безопасности питания и подскажет, как применить знание на работе и в быту. Почему у вас НЕ внед..

Магнолія

Бухгалтерський облік у торгівлі та ресторанному господарстві

440 грн

Навчальний посібник для самостійного вивчення дисципліни «Бухгалтерський облік на підприємствах торгівлі і ресторанного господарства» рекомендований студентам спеціальності «Облік і аудит». У посібнику розглядається питання бухгалтерського обліку товарних запасів і тари в процесі здійснення операційної діяльності гуртовими , роздрібними та підприємствами рес..

Світ книг

Гігієна та санітарія закладів ресторанного господарства

320 грн

Навчальний посібник вміщує учбовий матеріал, який обґрунтовує з наукових позицій важливі завдання професійної діяльності спеціалістів ресторанної справи, в тому числі - раціональну організацію санітарного режиму підприємств, яка забезпечує санітарно-гігієнічну безпеку харчових продуктів, профілактику захворювань, які виникають внаслідок вживання недоброякісн..

Світ книг

Гігієна та санітарія закладів ресторанного господарства і торгівлі

320 грн

    Навчальна програма дисципліни "Гігієна та санітарія" вміщує учбовий матеріал, який обгрунтовує з наукових позицій важливі завдання професійної діяльності спеціалістів ресторанної справи, в тому числі - раціональну організацію санітарного режиму підприємств, яка забезпечує санітарно-гігієнічну безпеку харчових продуктів, профілактику захворювань..

Ресторанные ведомости

Городское меню: самые популярные блюда

690 грн

Книга посвящена самому массовому направлению в индустрии питания - кухне демократичных заведений: ресторанов среднего класса, кафе, кафетериев, кофеен. Ее авторы - популярные московские шеф-повара - демонстрируют, что и в этом сегменте гастрономии возможны незаурядные эксперименты, оригинальные находки, творческие открытия. В издании собраны рецепты наиболее..

Світ книг

Економіка ресторанного господарства

450 грн

У навчальному посібнику системно розглянуто економічні питання щодо сутності та особливостей розвитку ресторанного господарства у сучасних умовах постіндустріального суспільства, глобалізації економічних відносин та інноваційних змін у технологіях виробництва кулінарної продукції та управління окремими підприємствами. Визначено основні зовнішні та внутрішні ..

ЦУЛ

Збірник рецептур

490 грн465 грн

У книзі наводяться рецептури й технологія приготування принципово нових фірмових страв і кулінарних виробів, придуманих, розробленими й впроваджених кращими кулінарами, майстрами-кухарями й майстрами-кондитерами системи Укрпотребсоюзу всіх регіонів України. У створенні нових кулінарних виробів активну участь брали працівники Вінницької, Чернігівської, Івано-..

Арій

Збірник рецептур національних страв та кулінарних виробів, правових, нормативно-право..

1470 грн1420 грн

Збірник рецептур національних страв та кулінарних виробів для підприємств громадського харчування, затверджений наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 06.07.99 № 484, складається з 15 розділів, у яких пропонуються рецептури кухонь народів України, Росії, Білорусі, Молдови, Естонії, Литви, Латвії, Грузії, Вірменії, Азербайд..

КНТЕУ

Збірник рецептур страв, кулінарних виробів і напоїв (технологічних карт) для харчуван..

1200 грн

Збірник рецептур включає в себе технологічні вимоги та характеристики сировини, особливості та технологію приготування страв, виробів і напоїв, які відповідають нормам нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, мають високу поживну і біологічну цінність, прийнятні органолептичні характеристики, адаптовані до смакових уподобань шко..

#Книголав

Зваблення їжею з українським смаком

500 грн

Нова книжка відомого шеф-кухаря, кулінарного експерта та телеведучого Євгена Клопотенка «Зваблення їжею з українським смаком». Автор протягом кількох років досліджував історію національних страв, вивчав кулінарну літературу різних часів, мандрував всією країною, спілкувався з істориками, щоб сформувати власне розуміння української кухні і викласти його у нов..

#Книголав

Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати

400 грн

«Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» – це книжка авторських рецептів відомого українського шеф-кухаря, блогера, чиї матеріали можна прочитати у рейтингових медіа, ведучого літературно-кулінарного шоу на «UA: Суспільне» та кулінарного експерта програми «Сніданок з 1+1» на каналі «1+1», реформатора шкільного харчування та автора першого в Укр..

Алерта

Облік і оподаткування у торгівлі та підприємствах ресторанного бізнесу

170 грн

У навчальному посібнику розглядаються: організаційно-облікові аспекти підприємств оптової торгівлі; особливості організації та методика обліку і оподаткування діяльності підприємств роздрібної торгівлі, зокрема, висвітлюється реалізація товарів зі знижкою: знижка менше собівартості товару, знижка надана після уцінки товару, знижка нада-..

Світ книг

Облік, калькуляція і звітність у закладах ресторанного господарства

330 грн

Навчальний посібник з обліку, калькуляції та звітності створений відповідно до типової навчальної програми предмета «Облік, калькуляція і звітність» Державного стандарту професійно-технічної освіти з професій: «Кухар» код 5122, «Кондитер» код 7412, «Офіціант. Бармен» код 5123 (зміни внесені у межах дозволених норм). В навчальному посібнику висвітлені питання..

Університет "Україна"

Оптимізація витрат електроенергії в закладах ресторанного господарства

120 грн

Посібник призначений для студентів спеціальності «Технологія харчування, ресторанна справа та сервіс». У ньому вміщено відомості щодо визначення енергоємності процесів виготовлення кулінарної продукції в закладах ресторанного господарства, впливу різних факторів на показники енергоємності продукції, застосування методів оптимізапії енерговитрат та методів но..

ЦУЛ

Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства

390 грн

У посібнику розкрито сутність організації процесу обслуговування в закладах ресторанного господарства різних типів і класів та дана характеристика матеріально-технічної бази як необхідної її передумови. Висвітлені основні правила подавання страв і напоїв, культури їх споживання. Охарактеризовані методи і форми обслуговування споживачів, які використовуються ..

Показано з 1 по 24 із 123 (6 сторінок)