(067) 443-93-97, (044) 412-27-01

Громадське харчування

Ресторанные ведомости

#Шефы миксуют. Салаты и закуски

650грн

О чем эта книга«#Шефы миксуют. Салаты и закуски» – это книга, включающая в себя более 70 оригинальных рецептов салатов и закусок родом из кухонь разных народов мира в авторской интерпретации звездных шеф-поваров.Для кого эта книгаСалаты и закуски, представленные в книге, – хиты продаж в самых успешных ресторанах России. В этом коллекционном издании в от..

WILEY

Frozen Desserts

1200грн

It is essential for any serious pastry chef to have a comprehensive knowledge of frozen dessert production, and this book provides all the basic information a pastry professional needs. Introductory chapters include the history and evolution of frozen desserts; ingredients including dairy products, sugars, stabilizers, emulsifiers, fruits, and flavors; ..

WILEY

Frozen Desserts

2400грн

It is essential for any serious pastry chef to have a comprehensive knowledge of frozen dessert production, and this book provides all the basic information a pastry professional needs. Introductory chapters include the history and evolution of frozen desserts; ingredients including dairy products, sugars, stabilizers, emulsifiers, fruits, and flavors; ..

КНТЕУ

HoReCa. Том 2. Ресторани

320грн

Узагальнено управлінські рішення щодо ініціювання ексклюзивних концептів для реалізації стартапів; вибору привабливих локацій; обґрунтування ефективних та енерго­ощадливих будівельних, архітектурних, дизайнерських техно­логій; вибору новітнього устаткування; налагодження ефективної логістики, організації операційних процесів; реалізації дієвих економічних ст..

Старого Лева

Wine Folly. Усе, що треба знати про вино

280грн

Скільки таємниць ховається у пляшці вина? Як з ним поводитися, подавати, декантувати, дегус­тувати, а з чим найкраще смакувати? Як залежить смак від клімату країни? Скільки відтінків кольорів і смаків приховує вино? І чи знали ви, що Совіньйон Блан може пахнути свіжоскошеною травою і чому в Шардоне з’являються нотки вершкового масла? Про все це у книжці «Win..

Ліра-К

Англійська мова для студентів технологічних спеціальностей та сфери обслуговування ха..

130грн

Навчально-методичний посібник спрямований на вивчення англійської мови студентами технологічних спеціальностей та сфер обслуговування харчової промисловості. Посібник складається з трьох частин, які зорієнтовані на формування у студентів - майбутніх фахівців іншомовної комунікативної і соціокультурної компетенції, а також розвиток навичок перекладу та розумі..

Основа

Бар и дело. Настольная книга бармена

50грн

Рассматривается классификация баров, их назначение и роль в современной жизни. Большое внимание уделяется особенностям работы бармена, приведены требования к оснащению его рабочего места оборудованием, инструментами, инвентарем, посудой, оформлению рабочего места бармена и залов для посетителей. Книга предназначена для обучающихся по специальностям "Технолог..

Інкос

Барна справа: технологія продукції та організація обслуговування

80грн

Вміщено матеріал з організації та розвитку барної справи в готельно-ресторанному бізнесі. Розглядається класифікація барів, їх призначення та роль у сучасному житті. Значну увагу приділено особливостям роботи бармена, наведені вимоги до оснащення його робочого місця устаткуванням, інструментами, інвентарем, посудом, оформлення робочого місця бармена і залів ..

Ресторанные ведомости

Безопасность питания. Как не отравить гостей в ресторане. Вся правда о ХАССП

800грн

В этой книге вы не найдете пересказа нормативных документов и стандартов. Автор расскажет то немногое, что сегодня кажется важным в области технологии пищевой безопасности. Эта технология небезупречна, но это то лучшее на сегодня, что поможет разобраться в вопросе безопасности питания и подскажет, как применить знание на работе и в быту. Почему у вас НЕ внед..

Магнолія

Бухгалтерський облік у торгівлі та ресторанному господарстві

350грн

Навчальний посібник для самостійного вивчення дисципліни «Бухгалтерський облік на підприємствах торгівлі і ресторанного господарства» рекомендований студентам спеціальності «Облік і аудит». У посібнику розглядається питання бухгалтерського обліку товарних запасів і тари в процесі здійснення операційної діяльності гуртовими , роздрібними та підприємствами рес..

Старого Лева

Галицька кухня

350грн

Разом із компанією «ФЕСТ!» «Видавництво Старого Лева» видало незвичну кулінарну книгу «Галицька кухня», своєрідну енциклопедію кухні, готування, історії, ресторанного бізнесу та біографії найзнаковіших українців-сучасників. Це - подарункове видання, багато ілюстроване фотографіями, яке репрезентує культурологічний пласт, традиції кухні та сімейних рецептів...

Старого Лева

Готуємо з Джеймі

500грн

Саме той, хто по-справжньому отримує задоволення від приготування їжі, підкаже вам як стати шеф-кухарем на власній кухні. Всесвітньовідомий британський кулінар Джеймі Олівер переконаний, що з його книгою ви пізнаєте основи кухарського мистецтва, навчитеся обирати продукти і готувати з них, навіть якщо ви новачок у цій сфері. Секрети досвідченого кулінара про..

Ресторанные ведомости

Еда & пиво. Новая пивная кухня

700грн

Споры о том, что заказывать к пиву, не закончатся никогда! Пивные закуски подойдут для вечерней встречи с друзьями, а пивные блюда украсят любой обеденный и праздничный стол, но что выбрать повару?На страницах книги «Еда & Пиво» 16 креативных шеф-поваров отвечают на самые горячие вопросы. Какие ресторанные блюда идеально подойдут для стаута или сидра? Чт..

НУХТ

Економіка готельно-ресторанного бізнесу

290грн

Розглянуто економіко-правові засади функціонування підприємств сфери готельно-ресторанного бізнесу, теоретичні та практичні аспекти економіки готельних та ресторанних закладів.Викладено основи формування економічних ресурсів та управління ними у готелях та ресторанних закладах, описано методичні підходи щодо аналізу економічних параметрів їх діяльності. Розг..

Світ книг

Економіка ресторанного господарства

240грн

У навчальному посібнику системно розглянуто економічні питання щодо сутності та особливостей розвитку ресторанного господарства у сучасних умовах постіндустріального суспільства, глобалізації економічних відносин та інноваційних змін у технологіях виробництва кулінарної продукції та управління окремими підприємствами. Визначено основні зовнішні та внутрішні ..

Харків

Етнічна кулінарія

500грн

У підручнику подано загальні відомості та особливості етнічних кухонь країн Європи,  Азії, Африки, Північної та Південної Америки. Матеріал структуровано за розділами і супроводжується таблицями, ілюстраціями, схемами, містить основні терміни та поняття. Наприкінці підручника наведено глосарій, що являє собою словник етнічних кухонь народів світу...

ЦУЛ

Збірник рецептур

180грн

У книзі наводяться рецептури й технологія приготування принципово нових фірмових страв і кулінарних виробів, придуманих, розробленими й впроваджених кращими кулінарами, майстрами-кухарями й майстрами-кондитерами системи Укрпотребсоюзу всіх регіонів України. У створенні нових кулінарних виробів активну участь брали працівники Вінницької, Чернігівської, Івано-..

Харків

Збірник рецептур смузі

250грн

Збірник вміщує рецептури смузі, розподілені за наступними розділами: овочеві, фруктово-овочеві, плодово-ягідні та смузі на молочній основі..

Ресторанные ведомости

Здоровое меню

265грн

О чем эта книга Еда должна быть не только вкусной, но и полезной – уверены приверженцы здорового образа жизни. С каждым днем таких людей, стремящихся улучшать качество жизни, становится все больше, а ресторанный бизнес, разумеется, стремится удовлетворить растущий спрос на полезную для здоровья еду. «Ресторанная кухня: здоровое меню» - книга, которая застави..

Москва

Картотека блюд диетического (лечебного и профилактического) питания

1050грн

Картотека блюд диетического (лечебного и профилактического) питания оптимизированного состава разработана ГУ НИИ цитания РАМН при участии Национальной ассоциации клинического питания. В картотеке, которая является продолжением фундаментальных исследований, проведенных член-корреспондентом РАМН, доктором медицинских наук, профессором М.А.Самсоновым, учтены со..

Инфра-М

Кейтеринг

325грн

В учебном пособии рассмотрены современные проблемы организации деятельности кейтерннговой компании, собрана и структурирована информация, необходимая для понимания сути кейтеринга. механизмов и особенностей его работы, актуальных проблем и тенденций развития отечественного рынка кейтеринговых услуг. Особое внимание уделено вопросам организации работы кейтери..

Ресторанные ведомости

Кофе для profi. Зерно. Технологии. Оборудование. Рецепты от бариста

560грн

Книга для бариста содержит профессиональные рецепты приготовления кофе и напитков на его основе. Прекрасно проиллюстрирована. Информация представлена в виде мастер-классов, конспектов, схем и таблиц...

Харків

Кулінарна етнологія

400грн

У навчальному посібнику розглянуто технологічні процеси, що висвітлюються в єдності з рецептурами національних кухонь народів світу, технологічними прийомами, засобами, методами приготування національних страв...

Показано з 1 по 24 із 92 (4 сторінок)