(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Бджільництво

Наш формат

50 "не" для медоварів

50грн

Збірник створено за результатами численних зустрічей з медоварів України та проведення десятків конкурсів, семінарів, майстер-класів (в тому числі і за кордоном). У книзі описано: – технології та обладнання для медоварів – технології та обладнання для медоварів – санітарія і безпеку – гігієна медовара..

Київ

Бджільництво

80грн

Подаються короткі відомості з історії бджільництва, значення його в сучасний період. Висвітлено біологію, способи утримання, методи розведення бджіл, виведення маток. Описано вулики, пасічний інвентар, засоби механізації виробничих процесів, медоносні рослини і запилення їх бджолами. Викладено відомості про хвороби бджіл, заходи їх попередження і боротьби з ..

Наш формат

Безвощинные технологии ("Дикий мед" на вашей пасеке)

90грн

Описание: по результатам многолетних исследований показаны: 1) «пороки» традиционных технологий производства меда, влияющие на его качество; 2) возможности современных (и не только) технологий, позволяющие существенно (и даже полностью) сохранить качество меда «от пчелы». При этом учтены вопросы производительности и эффективности, а в конечном итоге рентаб..

КСД

Введение в пчеловодство. Иллюстрированный справочник

130грн

Автор пособия — опытный пчеловод, дипломированный инженер, европейский эксперт, автор статей и консультант по пчеловодству — ознакомит вас с азами данной отрасли сельского хозяйства. Эта книга — незаменимое руководство для тех, кто только собирается завести пчел. Книга содержит практические советы, которые помогут наиболее эффективно организовать работу на п..

Одеса

Виробництво, зберігання та переробка продукції бджільництва

450грн

На основі сучасних досягнень науки й передового досвіду висвітлено технологію виробництва та переробки, біологію та хімію вироблення бджолами меду, воску та інших біологічно активних продуктів; вивчення їх властивостей, вплив на якість продукції бджільництва різних факторів та методів визначення фальсифікацій; організацію виробництва продукції на пасіках різ..

Кондор

Кормова база бджільництва

260грн

Навчальний посібник присвячений двом важливим аспектам бджільництва – створенню кормової бази для медоносних бджіл та запиленню ентомофільних сільськогосподарських культур. Перша частина посібника присвячена аналізу особливостей кормової бази бджільництва та її покращення, детальній характеристиці основних медоносних рослин, місця їх вирощування, строків та ..

Медобори

Лікування продуктами бджільництва

20грн

У брошурі представлені дані науковців, пасічників і спеціалістів народної медицини з проблеми використання меду, прополісу, квіткового пилку, перги, воску, маточного молочка, гомогенату трутневих личинок, бджолоотрути, підмору, воскової молі в оздоровленні і лікуванні людини. Для широкого кола читачів...

Основа

Лікування продуктами бджільництва. Поради та рецепти

60грн

В книзі в популярній формі описано властивості продуктів бджільництва, наведено рецепти (понад 1000) лікування з їх допомогою багатьох захворювань з використанням наукового та практичного досвіду багатьох країн Європи, Азії, Америки та Африки, в тому числі рецепти народної медицини. Книга розрахована на широке коло читачів, зацікавлених питаннями апіфітотера..

Лань

Медоносная пчела: содержание, кормление и уход

700грн

Книга содержит современные данные по биологии медоносных пчел, подробно рассмотрены вопросы содержания, разведения, кормления, а также кормовая база пчеловодства и опыление сельскохозяйственных культур. Описаны основные болезни и вредители медоносных пчел, меры профилактики и борьбы с ними...

Вініченко

Методика дослідної справи у бджільництві

160грн

У першому розділі подано загальні питання методології і методик наукових досліджень, основні положення формулювання мети і завдання дослідження, планування і проведення експериментів, зіставляння результатів експерименту з теоретичними моделями і формулювання висновків. Як практично реалізовувати дослідження у бджільництві, висвітлено у другому розділі. А са..

Інтас

Основи тваринництва і бджільництва

50грн

Висвітлено поняття про клітину, тканини і органи сільськогосподарських тварин. Описано загальні закономірності будови і функції системи органів. Викладено питання генетики і відтворення та годівлі сільськогосподарських тварин, а також основи бджільництва...

Богдан НК

Пасіка на присадибній ділянці

50грн

У книзі описано біологічні особливості бджолиної сім'ї, розведення та утримання бджіл, посезонний догляд за пасікою, найпоширеніші хвороби й шкідники бджіл та заходи боротьби з ними. Подано цікаву інформацію про використання продуктів бджільництва. Для пасічників-любителів і всіх, хто цікавиться розведенням бджіл...

Київ

Пасека

125грн

В книге находятся краткие сведения по истории бортничества, раскрывается современное хозяйственное и социальное значение пчеловодства. Рассматривается пчелиная семья с биологической точки зрения, способы ее содержания, кормления, размножения, а также методы селекции пчел. Особое внимание уделено характеристикам карпатской породы пчел. Дается подробное описан..

Медицина Украины

Питные меды. Рецепты и технологии

140грн

Когда-то медовые напитки были единственными хмельными напитками на территории Украины. Водки еще не было, а для выращивания винограда климат оказался слишком холодным. Славяне традиционно варили натуральные медовые вина, поэтому наши предки отличались отменным здоровьем. В древние времена питной мед в Киевской Руси был таким же естественным напитком, как хле..

Лань

Пчеловодство

570грн

В книге приведены краткие сведения по истории развития пчеловодства, биологии пчелиной семьи; рассмотрены вопросы содержания, разведения пчел, использования их для сбора меда и для опыления сельскохозяйственных растений; изложены данные по болезням и вредителям пчел, меры профилактики и борьбы с ними...

Медицина Украины

Пыльца цветочная (обножка пчелиная), перга: технологии, свойства, использование

120грн

В книге рассмотрен весь цикл производства обножки пчелиной и перги. Показано влияние технологий производства, переработки, хранения и употребления продуктов пчеловодства на их качество и эфективность. Значительное внимание посвящено новым технологиям и оборудованию, которые обеспечивают высокое качество продукции. Приводятся практические рекомендации и техни..

Бджолярський круг

Рентабельна пасіка

75грн

..

Київ

Санітарно-гігієнічні аспекти ведення бджільництва

85грн

Наведено вплив зовнішніх кліматичних та рельєфних умов на життєдіяльність бджолиної сім'ї; санітарно-гігієнічні вимоги до території та виробничих приміщень пасіки; утримання бджолиних сімей і диких поодиноких бджіл виду осмій у весняно-літній період (виставлення з зимівника, обліт та огляд бджолиних сімей, скорочення та утеплення гнізд, поповнення кормових з..

Кондор

Селекція та розведення бджіл

275грн

На основі сучасних досягнень науки й передового досвіду в посібнику висвітлено сучасні методи селекції бджолиних сімей, які базуються на дослідженнях генетики, біотехнології та інформаційних систем. Розглянуто особливості різних прийомів добору і підбору під час чистопородного розведення, схрещування. Наведено основні нормативні документи з організації племі..

Медицина Украины

Слово о меде… Технологии, свойства

120грн

Автор – известный не только в Украине пчеловод, ученый и производственник, активный пропагандист продуктов пчеловодства. Книга выгодно отличается от других изданий, посвященных продуктам пчеловодства, которые носят популярный или производственный характер тем, что автор комплексно рассматривает и показывает влияние технологий производства, переработки, хране..

СІК ГРУП Україна

Сон на ульях

90грн

В сборнике представлены результаты исследований влияния ульев с пчелами на человека практикующих медиков Украины, Казахстана и России. Большинство из них - пчеловоды. Составитель сборника практически со всеми знаком лично и не только общался, но и сотрудничал, в том числе и по теме исследования.Обширные контакты, профессиональные знания, опыт и собственная п..

Український пасічник

Сучасна пасіка в павільйоні

40грн

На основі опрацювання багатолітнього досвіду утримання бджіл у різних системах вуликів з різноманітними технологіями автором описано спосіб утримання бджіл в удосконалених багатокорпусних вуликах у павільйоні при випробовуванні різних методів вентиляції і терморегуляції із застосуванням механізації під час виконання трудомістких операцій з використанням найн..

СІК ГРУП Україна

ТОП-10 новаций украинских пасечников

90грн

Василий Алексеевич Соломка (Дед Васыль) — Почетный пасечник Украины, почетный медовар Украины, ведущий эксперт МИНЗДРАВА Украины по медицинской техники, Главный редактор журнала «Бджолярский круг», член Национального союза журналистов Украины, член редакционных коллегий журналов «Медицинская техника» и «Журнал практического врача», автор более 100 публикаций..

Медицина Украины

Ульевая рамка. История. Новации

90грн

Автор книги - известный в Украине и за ее пределами пчеловод, ученый, исследователь и пропагандист пчеловодства В.А. Соломка (дід Василь). Свою новую книгу он посвятил исследованию творческого наследия выдающегося пчеловода с мировым именем - П.И. Прокоповича, реконструкции его улья, истории появления и развития ульевой рамки и технологии пчеловождения в это..

Показано з 1 по 24 із 28 (2 сторінок)

У цьому розділі розміщені книги про вирощування, годування та лікування бджіл. Також тут можна знайти підручники на тему властивостей меду та технологій його виготовлення.