(067) 443-93-97, (050) 443-93-99 - - - МИ ПРАЦЮЄМО!

Садівництво

КСД

Ягодные культуры. Сорта, посадка, выращивание и уход

125грн

Когда я был в Польше, очень удивился, до чего грамотно там поставили на производственную основу выращивание ягод. У нас же ягодникам почему-то отведено второстепенное место. Садят, как правило, по несколько кустиков смородины и малины, пусть себе растет детям на радость. Ну, потом еще несколько баночек варенья можно сварить, чтобы при простуде съесть. А ведь..

Беларуская навука

Справочник цветовода

853грн

Справочник цветовода подготовлен ведущими специалистами Центрального ботанического сада НАН Беларуси на основе многолетних научных исследований и практической деятельности. Книга знакомит с описаниями более 300 культур красивоцветущих и декоративно-лиственных травянистых растений и кустарников, перспективных для выращивания в Беларуси и зонах со сходным клим..

КСД

Виноград. Сорта, выращивание, защита от болезней

160грн

Виноградник, который требует минимального ухода, а взамен облагораживает двор, радует шикарной тенью и вкусными ягодами, — теперь это просто! И даже лучше, чем у соседа. Книга написана специально для тех, кто ценит свой труд и свое здоровье; для садоводов-любителей, давно мечтающих посадить виноград на своем участке.Вы узнаете все:• сорта и размножение виног..

Інститут садівництва

Агроекологічні системи інтегрованого захисту плодових і ягідних культур від шкідників..

rating

229грн

   Наводиться характеристика шкідників і хвороб плодових та ягідних культур, що мають поширення в Україні, та системи інтегрованого і біологічного захисту насаджень від них.   Для фахівців із захисту рослин - агропромислового комплексу, науково-дослідних установ, викладачів, асіпрантів і студентів біологічних та аграрних вузів.  &nbs..

Рута

Мікроелементи і добрива в живленні рослин

380грн

Висвітлено фізіологічні основи, агротехнологічні прийоми та умови ефективного застосування мікроелементів, досягнення агрохімії з оптимізації удобрення польових овочевих, плодових та інших сільськогосподарських культур.Для підготовки фахівців за спеціальностями: 201 "Агрохімія", 202 "Захист і карантин рослин", 203 "Садівництво та виноградарство", 206 "Садово..

Інститут садівництва

Основи адаптивних технологій вирощування яблуні в Україні

350грн

Монографія є узагальненням результатів наукових досліджень з розробки адаптивних технологій вирощування яблуні в Україні. Видання призначене для широкого кола читачів, у тому числі вчених, агрономів, студентів аграрних ВУЗів, аспірантів, садівників-аматорів...

Інститут садівництва

Біохімія плодових культур

500грн

В монографії представлена сучасна інформація про основні біологічно активні сполуки плодових культур: класифікація, структура, найбільш важливі функції в рослинах під час вегетації та значення для людини як дієтичних та лікувально-профілактичних факторів. Детально наведені дані про вміст біологічно активних сполук в плодах зерняткових, кісточкових та ягідних..

ЦУЛ

Обліпиха крушиноподібна

333грн

У монографії зроблено аналітичний огляд стану обліпихи в багатьох країнах світу та висвітлено інформацію про науковий доробок Інституту садівництва НААН України щодо селекції, розсадництва, технології вирощування цієї культури та переробки її плодів і виготовлення продуктів для здорового харчування. Ця наукова праця має безперечний інтерес для наукових і пра..

Олді+

Практикум з плодівництва

280грн

Практикум призначений для студентів спеціальності «Садівництво та виноградарство». Матеріал викладено на основі сучасних досягнень у галузі плодівництва та методики проведення лабораторно-практичних занять. Тематика охоплює програмні питання основ біології та технології вирощування плодових культур, зокрема ботанічний склад, морфобіологічні особливості, проц..

Львів

Шкідники та хвороби плодових і ягідних культур

52грн

У виданні висвітлено уточнений видовий склад і біологію найпоширеніших в Україні шкідників яблуні, груші, сливи, вишні, черешні, персика, абрикоса, суниці, малини, смородини, агрусу та порічок.Також подано опис найбільш небезпечних хвороб плодових і ягідних культур. Подано системи захисту плодових і ягідних насаджень від шкідників і хвороб. Для студентів, ас..

Львів

Формування якості ягідної продукції під час виробництва та реалізації

364грн

У монографії комплексно розглянуто всі аспекти розвитку ягідництва в Україні, висвітлено сучасний стан і проблеми ринку ягідної продукції. Розкрито історію походження ягідних культур, поживну, лікувальну та технічну цінність їх плодів, вплив умов зовнішнього середовища на формування хімічного складу плодів ягідних культур і його зміну протягом вегетаційного ..

Львів

Суниця

31грн

Суниця садова є однією із найбільш поширених культур у світі і в Україні. На присадибних ділянках це основна ягідна культура. Висвітлено роль сорту у виробництві. Правильний добір сортів, дотримання вимог агротехніки, створення сприятливих умов вирощування забезпечує одержання сталих високих врожаїв...

Київ

Регулятори життєдіяльності комах

230грн

У книзі теоретично узагальнено і біологічно обгрунтовано застосування регуляторів життєдіяльності комах в екологічно безпечних системах захисту овочевих культур і яблуневого саду. Викладено концепцію регуляції життєдіяльності комах і обмеження їх чисельності синтетичними феромонами, гормонами, стерилізаторами, принципи феромонного моніторингу лускокрилих шкі..

Київ

Захист яблуні від шкідливих комах, кліщів та хвороб

60грн

Викладено практичні рекомендації з моніторингу домінуючого складу шкідливих членистоногих в яблуневих садах та оптимізації захисних заходів. Наведено основні методи оцінки фітосанітарного стану насаджень яблуні, запропоновано комплекс заходів раціонального застосування пестицидів з урахуванням чисельності домінуючих видів комах і кліщів і механізму дії препа..

Москва

Выращивание земляники

320грн

Обобщен опыт выращивания земляники в Финляндии, включающий передовые достижения европейских стран и оригинальные приемы, сложившиеся  в этой стране. В частности, подробно изложены современные методы размножения, включая производство рассады фриго. Рассмотрены технологии получения внесезонного урожая, выращивания земляники на пленке, в теплицах и под мал..

CRC Press

Strawberries Production, Postharvest Management and Protection

7072грн

This book provides unparalleled integration of fundamentals and most advanced management to make this strawberry crop highly remunerative besides enhancing per capita availability of fruit even in the non-traditional regions of the world...

Anness Publishing

Growing Berries and Currants

333грн

Кольоровий ілюстрований посібник з вирощування ягід..

Москва

Малина ремонтантная

260грн

Основу настоящей книги составляют результаты 35-летних исследований авторов по созданию первых отечественных сортов малины ремонтантного типа, выполненных на Кокинском опорном пункте ВСТИСП. Показана перспективность создания экологически адаптивных высокоурожайных сортов на основе межвидовой гибридизации. Дана характеристика новых ремонтантных сортов и элитн..

CABI Publishing

Strawberries

2060грн

This new and updated edition of a popular text provides a broad, balanced review of the scientific knowledge of strawberries and their cultivation. The worldwide strawberry industry has grown substantially since the original book was published, and methods of culture have undergone extensive modifications. This volume incorporates important changes to the ta..

Москва

Деликатная обрезка. Почти без секатора

83грн

Новая серия книг Николая Курдюмова, известного популяризатора органического земледелия – долгожданный подарок для миллионов поклонников садового мастера, как он сам себя называет. Здесь вы найдете как материалы из уже полюбившихся изданий, так и новые, об открытиях и приемах, позволяющих собирать экологически чистый урожай, причем без особых усилий. В этой к..

Рута

Плодівництво. Практикум

208грн

Розглянуто технології вирощування плодових культур, ботанічний склад, морфологічні особливості, процеси росту і розвитку, розмноження, формування крон і кущів, календарні плани робіт із закладання та догляду за садами...

Нілан

Захист саду від шкідників і хвороб

229грн

Захист саду від шкідників і хворобУ книзі наведено характеристику основних шкідників і хвороб плодових і ягідних культур, що мають поширення в різних зонах України. Описано зовнішні ознаки, особливості біології, симптоми прояву і шкідливість найбільш небезпечних шкідливих організмів залежно від умов погоди, стану догляду за насадженнями та інших факторів. Зн..

Фенікс

Довідник із захисту плодових культур

936грн

У довіднику висвітлено основи інтегрованого захисту рослин в садівництві, детально розглянуто особливості біології й чисельності основних шкідливих видів у ценозах багаторічних насаджень. Рекомендовано комплекс агротехнічних, біологічних та хімічних засобів захисту рослин проти основних шкідників, лишайників, збудників хвороб і бур’янів у насадженнях зернятк..

Олді+

Науково-практичні аспекти застосування фізіологічно активних речовин у виноградарстві

160грн

Приведена основна частина наукових праць Каменевої Наталі, які присвячені питанням застосування фізіологічно активних речовин ендогенного та екзогенного походження для підвищення продуктивності та якості винограду в умовах півдня України. Викладено результати досліджень вивчення застосування позакореневого та кореневого підживлень винограду на різних сортах ..

Показано з 1 по 24 із 142 (6 сторінок)

У цьому розділі розміщені книги про вирощування, удобрення та захист від шкідників садових культур.