(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Садівництво

CABI Publishing

Blackberries and Their Hybrids

2060 грн

This practical book provides a comprehensive and accessible overview of all aspects of the commercial production of blackberries and their hybrids, covering plant growth and development, cultivar description and selection, propagation, pruning, soil and water management, postharvest management, economics and marketing, and pest identification and management...

CABI Publishing

Strawberries

2060 грн

This new and updated edition of a popular text provides a broad, balanced review of the scientific knowledge of strawberries and their cultivation. The worldwide strawberry industry has grown substantially since the original book was published, and methods of culture have undergone extensive modifications. This volume incorporates important changes to the ta..

Аграрна наука

Інтенсивні сади яблуні

125 грн

В книзі висвітлено біологічні аспекти росту і плодоношення яблуні, розкрито питання живлення дерев, особливості розмноження сортів, підщеп яблуні, адаптивність до середовища і вимоги до садивного матеріалу для закладання сучасних інтенсивних садів. Описані нові технологічні підходи виробництва плодів яблуні, які грунтуються на засадах прискорення окупності к..

Агробізнес

Інтенсивний сад

250 грн

Одна з найдавніше окультурених плодових рослин у зоні помірного клімату — яблуня. Значне поширення цієї культури у світі пояснюється її високою адаптивністю до різних ґрунтово-кліматичних умов, багатим біохімічним складом плодів, які за відповідного добору сортів можна споживати у свіжому вигляді практично цілий рік. Натомість груша значно відстає за площами..

Інститут садівництва

Агроекологічні системи інтегрованого захисту плодових і ягідних культур від шкідників..

rating

350 грн

   Наводиться характеристика шкідників і хвороб плодових та ягідних культур, що мають поширення в Україні, та системи інтегрованого і біологічного захисту насаджень від них.   Для фахівців із захисту рослин - агропромислового комплексу, науково-дослідних установ, викладачів, асіпрантів і студентів біологічних та аграрних вузів.  &nbs..

Інститут садівництва

Адаптація яблуні в Україні

80 грн

Дано комплексну оцінку з кліматичної, економічної, грунтової та технологічної точок зору регіонів України, що дасть змогу при відносно низьких ресурсозатратах оптимізувати вирощування високопродуктивних промислових насаджень. Уточнено групування грунтів за ступенем їх придатності для вирощування яблуні. Оцінка існуючих інтенсивних промислових садів дала можл..

Київ

Актуальні дослідження і розробки інституту садівництва НААН та його мережі

250 грн

Для фахівців садівничих господарств, науковців, агрономів, аспірантів, студентів аграрних вузів, садівників-аматорів...

Інститут садівництва

Біохімія плодових культур

400 грн

В монографії представлена сучасна інформація про основні біологічно активні сполуки плодових культур: класифікація, структура, найбільш важливі функції в рослинах під час вегетації та значення для людини як дієтичних та лікувально-профілактичних факторів. Детально наведені дані про вміст біологічно активних сполук в плодах зерняткових, кісточкових та ягідних..

Преса України

Вітчизняні технології виробництва, зберігання та переробки плодів і ягід в Україні

110 грн

Зміст: Зональне розміщення садівництва в Україні Придатність грунтів під сади і ягідники та покращення їх родючості І. Якісний садивний матеріал - основа розвитку інтенсивного садівництва ІІ. Створення та продуктивне використання насаджень зерняткових культур ІІІ. Технології виробництва плодів кісточкових культур ІV. Механізація трудомістких операцій в інте..

Agroexpert

Важнейшие болезни плодовых

80 грн

Книга содержит описание симптомов болезней, причины заболеваний, а также предлагает меры профилактики и прямой биологической и химической защиты. Кроме того, автор описывает экономическое значение соответствующих заболеваний и стратегию их лечения...

Одеса

Виноград

360 грн

Монография является обобщением исторических, ампелоэкологических, селекционно-генетических и технологических аспектов культуры винограда и вина в Украине. Издание предназначено для широкого круга читателей, в том числе ученых, агрономов, виноградарей и виноделов, а также учащихся аграрных колледжей, студентов и аспирантов биологических, сельскохозяйстве..

Нілан

Виноград: неиспользованные возможности. В 3-х книгах

rating

650 грн

Потенциальная урожайность винограда 1200-1400 кг с одной сотки. А какой результат у вас? С позиции раскрытия потенциала урожайности, наши результаты на виноградниках более чем скромные. Если сотни тысяч любителей хотят и не могут вырастить по-настоящему высокий урожай, и это продолжается из года в год, то очевидно, что делаем что-то не так. Значит, есть осно..

Інститут садівництва

Вишня

120 грн

У книзі подано опис найкращих сортів та підщеп вишні, а також практичні поради щодо її розмноження, наведено найефективніші способи формування та обрізування дерев, догляду за насадженнями, в т.ч. механізованого збирання плодів.Розраховано на широке коло садівників-аматорів, фермерів та агрономів-садівників...

Івано-Франківськ

Все про виноград і вино

rating

450 грн

Ласкаво просимо у виноградарство! - запрошує нас Джеф Кокс, знаний винороб та популяризатор виноградарства №1 у США. Перед Вами книга, що витримала 5 перевидань і стала настільною для тисяч американців, як власників невеличких виноградників, так і для винопромисловців. Лідер рейтингів у своєму сегменті на Амазоні, позитивні рецензії у фаховій пресі, тисячі з..

Львів

Все про ліщину

660 грн

Готові приєднатися? Запитують автори книжки, відомі американські фахівці та селекціонери вирощування ліщини. Перед вами перше українське видання для дрібномасштабних та комерційних виробників ліщини, завдяки якому ви можете познайомитися з досвідом та технологією багатьох процесів отримання чудових горіхів для власного споживання або на продаж. Ліщина, як пр..

Бизнес-книга

Выращивание земляники

320 грн

Обобщен опыт выращивания земляники в Финляндии, включающий передовые достижения европейских стран и оригинальные приемы, сложившиеся  в этой стране. В частности, подробно изложены современные методы размножения, включая производство рассады фриго. Рассмотрены технологии получения внесезонного урожая, выращивания земляники на пленке, в теплицах и под мал..

Вініченко

Грецкий орех

175 грн

В книге рассказывается о хозяйственном значении, биологии, экологии, росте и продуктивности грецкого ореха, а также о способах его разведения. Изложена методика рентабельного культивирования насаждений с подробным освещением комплекса соответствующих мероприятий. Описаны популярные сорта и дана информация по болезням и вредителям грецкого ореха. Предлагаются..

Аграрна думка

Груша в Україні

450 грн

Груша є популярною і досить цінною плодовою культурою. Плоди груші цінують за їх цікавий смак і неперевершений аромат, використовують в народній та нетрадиційній медицині для лікування різних недуг. В книзі розкрито історію культури груші в Україні, описано ботанічні і морфологічні характеристики, вимоги до умов вирощування, особливості кліматичних та грунто..

Світ

Довідник садівника

150 грн

Довідник містить відомості про плодові, ягідні, в тому числі малопоширені, культури та виноград, методи їх вирощування, розмноження як на промислових, так і на присадибних та дачних ділянках. Уперше описані особливості вирощування винограду в західних і північних регіонах України, сортимент і захист рослин. Висвітлені найновіші досягнення вітчизняної і заруб..

Інститут садівництва

Захист насаджень сливи від шкідників і хвороб

40 грн

Розкрито питання захисту сливових насаджень від головних шкідників і хвороб на основі застосування інсектофунгіцидів різних хімічних груп у зоні північної частини Лісостепу України...

Преса України

Кращі сорти плодових, ягідних і горіхоплідних культур української селекції

100 грн

Для фахівців садівничих господарств, науковців, агрономів, аспірантів, студентів аграрних вузів, садівників-аматорів...

Інститут садівництва

Культура яблуні в Україні

80 грн

Висвітлено біологічні й екологічні особливості культури яблуні, господарсько-біологічні властивості основних підщеп, подано сорти, включені до Державного реєстру сортів рослин України і рекомендовані для вирощування перспективних сортів яблуні в інтенсивних насадженнях. Викладено основи створення скороплідних високоврожайних яблуневих насаджень, технології в..

Інститут садівництва

Лабораторні та польові методи визначення морозостійкості плодових порід і культур

30 грн

Описано методику і техніку визначення морозостійкості плодових культур методом прямого лабораторного проморожування із застосуванням системи коефіцієнтів, удосконаленням способів оцінки ступеня ушкодження тканин (кори, камбію, деревини, серцевини, бруньок) та урахуванням їх фізіологічної нерівноцінності в життєдіяльності та регенераційній спроможності рослин..

Олді+

Методи приваблення птахів та кажанів для біологічного захисту багаторічних насаджень

365 грн

У навчальному посібнику висвітлено основні правила створення штучного житла для птахів і кажанів, його розміщення в багаторічних насадженнях та подальшої експлуатації. Приділено увагу особливостям підгодівлі місцевих популяцій та мігруючих птахів у зимовий період. Опис супроводжується фотографічним матеріалом.Матеріали можуть бути використані для просвітниць..

Показано з 1 по 24 із 144 (6 сторінок)

У цьому розділі розміщені книги про вирощування, удобрення та захист від шкідників садових культур.