(067) 443-93-97, (044) 412-27-01

Зв`язок

Львівська політехніка

Захист засобів і каналів телефонного зв'язку

190грн

Викладено основи функціонування телефонних мереж загального користування, проаналізовано загрози інформаційній безпеці на об’єктах із телефонним зв’язком, детально описано методи і засоби захисту від витоку інформації абонентськими телефонними лініями, закриття мовних повідомлень під час їхньої передачі каналами зв’язку, запобігання несанкціонованому викорис..

Машиностроение

Защита абонентского телетрафика

750грн

В систематизированном виде представлены материалы по современному абонентскому оборудованию, абонентскому доступу,создающим абонентский телетрафик- объект хищения и несанкционированного съема, - и практически использующимся ( а также перспективным) методам, устройствам, системам противодействия хищению и несанкционированному съему абонентского телетрафика...

Инфра-Инженерия

Мобильная связь на пути к 6G. Комплект в 2-х томах

1225грн

В книге рассмотрены основные тренды развития отрасли мобильной связи: Интернет вещей (M2M/IoT/IoE), стратегии перехода к SDN/NFV и место реализации SDN/NFV в сетях 5G, кэширование трафика, концепция Big Data, совместное использование операторами сетевой инфраструктуры, инновационные подходы использования частотного спектра, обеспечение публичной безопасности..

Львівська політехніка

Пристрої цифрових систем стільникового зв’язку

150грн

Викладено основні поняття та принципи побудови цифрових систем стільникового зв’язку на прикладі систем стандартів GSM та CDMA. Розглянуто функціональну і просторову структуру систем, прийняті для використання типи сигналів, функції та будову пристроїв і підсистем стільникової телефонії.Навчальний посібник призначений для студентів радіотехнічних спеціальнос..

Львівська політехніка

Телекомунікаційні системи передавання інформації

280грн

Висвітлено основні поняття теорії функціонування та методи побудови багатоканальних систем передавання інформації, наведено основні відомості щодо технологій частотного та цифрового мультиплексування синхронної і асинхронної ієрархій з подальшою передачею лінійними трактами телекомунікаційних мереж, а також розглянуто перспективи розвитку систем передав..

Львівська політехніка

Телекомунікаційні системи передавання інформації. Методи кодування

165грн

Розглянуто питання організації систем передавання даних та методів кодування та декодування двійкової інформації. Описано принципи побудови типових двійкових кодів та наведено їх характеристики. Для найчастіше використовуваних на практиці кодів наведено структурні схеми кодерів і декодерів та алгоритми їхньої роботи. Для студентів напрямів “Телекомунікації”,..

Львівська політехніка

Телекомунікаційні системи та мережі. Принципи функціонування, технології та протоколи

220грн

Автори прагнули ознайомити читача з новими технічними рішеннями в галузі телекомунікацій, сучасними технологіями передавання даних та мовних сигналів. Розглянуто принципи функціонування, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних систем та мереж. Описано принципи функціонування й вимоги до телекомунікаційних систем та мереж наступних поколінь. Детал..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

У розділі представлені книги про системи та мережі передачі зв`язку.