(067) 443-93-97, (073) 443-93-98, (050) 443-93-99

Право

Нова книга

Збірник тестів з підготовки до ЗНО 2022: англійська мова

240грн

Посібник розроблений для підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Учні можуть самостійно підготуватися до виконання тестових завданнь. Матеріал посібника укладено відповідно до чинної програми з англійської мови для средньої школи. Посібник містить 20 комплексних тестів і ключі до них. Посібник може використовуватися як д..

Право

Криміналістична методика розслідування жорстокого поводження з тваринами

290грн

Монографія є комплексним дослідженням, у якому на підставі норм міжнародного й національного законодавства, положень теорії криміналістики, інших юридичних наук, узагальнення кримінальних проваджень про жорстоке поводження з тваринами, з огляду на практичний досвід суб’єктів досудового розслідування розроблено основні положення криміналістичної методики розс..

Право

Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в маг..

340грн

У посібнику дано відповіді на ключові питання з навчального курсу «Цивільне право України» з урахуванням останніх змін і доповнень, внесених до цивільного законодавства, що виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання студентів, які навчаються за спеціальностями «Право» і «Міжнародне право», відповідно до Програми вступного випробування, затвердженої наказом ..

Право

Міжнародне публічне право. Міжнародний захист прав людини. Посібник для підготовки до..

300грн

У посібнику зосереджено увагу на ключових питаннях сучасного міжнародного публічного права і міжнародного захисту прав людини, що виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання студентів, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право». Посібник складається з 2-х частин: «Міжнародне публічне право», що містить 21 тему, і «Міжнародний захист прав..

Право

Кримінальне право України (Загальна та Особлива частини). Навчальний посібник для під..

250грн

Посібник містить відповіді на ключові питання з однієї з базових навчальних дисциплін «Кримінальне право України (Загальна та Особлива частини)», що виносяться на єдине фахове вступне випробування до магістратури за технологією зовнішнього незалежного оцінювання для студентів, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право», відповідно до Про..

Право

Конституційне право України. Навчальний посібник для підготовки до ЗНО

250грн

Посібник містить відповіді на ключові питання з навчального курсу «Конституційне право України», що виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання студентів, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право», відповідно до Програми вступного випробування, затвердженої наказом МОН України від 8 квітня 2021 р. № 408.Для студентів усіх форм навчання,..

Право

Pravo ZNO. Експрес-підготовка ЄДКІ

370грн

Посібник укладено відповідно до чинної програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту.Видання містить матеріали з 12 правничих дисциплін, призначене для якісної підготовки майбутніх магістрів до проходження ЄДКІ...

Право

Цивільний процес. Навчальний посібник для підготовки до ЗНО

280грн

Навчальний посібник містить відповіді на питання з навчальної дисципліни Цивільний процес, які виносяться на єдине фахове вступне випробування з права до магістратури за технологією зовнішнього незалежного оцінювання. Посібник розроблений відповідно до програми вступного випробування, затвердженої наказом МОН України від 8 квітня 2021 р. № 408.Посібник розра..

Право

Законодавче регулювання публічних закупівель

230грн

У навчальному посібнику викладено систематизований результат комплексного узагальнення правового регулювання публічних закупівель. Висвітлено основні поняття та засади публічних закупівель, механізм їх здійснення через систему «Prozorro». Послідовно розглянуто питання процедур закупівель і укладення договорів у сфері публічних закупівель. Досліджено питання ..

Алерта

Правила постачання природного газу. Правила обліку природного газу під час його тран..

80грн

У виданні представлені "Правила постачання природного газу. Правила обліку природного газу  під час його транспортування газорозподільними мережами, постачання та споживання" із змінами та доповненнями...

Алерта

Цивільне судочинство крізь призму судової практики

250грн

Дається теоретичне обґрунтування існування такого нетипового (нетрадиційного) джерела цивільного процесуального права як судова практика та особливості його правозастосування. В роботі висвітленні найбільш цікаві приклади судової практики у вигляді правових позицій ЄСПЛ, КС та ВС, що структуровані згідно системи ЦПК України.Вказана робота може бути використа..

Алерта

Кодекс газотранспортної системи : (Офіційний текст)

150грн

У виданні представлений Кодекс газотранспортної системи із змінами та доповненнями...

Алерта

Закон України "Про ринок природного газу"

80грн

У виданні представлений Закон України "Про ринок природного газу"...

Право

Правова регламентація обігу зброї: історія, сучасний стан, та перспективи розвитку

600грн

Пропонована читачеві праця продовжує серію наукових досліджень щодо зародження, виникнення, становлення, розвитку та сучасного стану судової балістики.             У монографії розглянуто історичні та правові аспекти обігу вогнестрільної зброї в різних країнах світу, а також сучасний стан і перспективи правового регулювання..

Право

Буква закону. Навчальний посібник з англійської мови

460грн

Зміст підручника та його структура відповідають рекомендаціям Ради Європи й орієнтовані на вимоги міжнародної системи тестування ступеня володіння англійською мовою (IELTS). Відповідно до рекомендацій. Програми для вищих закладів освіти з навчання англійської мови для професійного спілкування, підручник зорієнтований як на студента, так і на процес навчання ..

Право

Стратегія воєнної безпеки України. Указ Президента України

50грн

  Cтаном на 17 вересня 2021 рокуУказ Президента УкраїниПро рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 березня 2021 року "Про Стратегію воєнної безпеки України"..

Право

Закон України "Про національну безпеку України". Закон України "Про оборону України"...

60грн

Закон України "Про національну безпеку України". Закон України "Про оборону України". Закон України "Про збройні сили України". Закон України "Про військову службу правопорядку у збройних силах України"Станом на 14 квітня 2021 року..

Право

Закон України "Про Національне антикорупційне бюро України"

50грн

Станом на 17 вересня 2021 рокуЦей закон визначає правові основи організації та діяльності Національного антикорупційного бюро України.Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований в офіційних друкованих виданнях...

Право

Міжнародне приватне право

330грн

У підручнику розглядаються питання теорії міжнародного приватного права: поняття, предмет, методи, джерела, суб’єкти та спеціальні інститути й підгалузі міжнародного права, а саме міжнародне зобов’язальне право, міжнародне речове право, міжнародне право інтелектуальної власності, міжнародне делікатне право, міжнародне сімейне право, міжнародне спадкове право..

Медицина

Охорона праці в медичній галузі

530грн

Останніми роками істотно посилилася увага до проблем охорони праці в медичній галузі, яка вимагає інтенсивного підвищення професійного рівня знань і вмінь у працівників медицини. Ці нові виклики вимагають уникати ризиків, пов’язаних із особливостями медичної професії.Книга написана провідними спеціалістами країни з охорони праці в медичній галузі за редакціє..

КНТЕУ

Теорія держави і права

225грн

За умов правової держави, яка інтенсивно формується, особливого значення набуває юридична діяльність у всіх сферах демократичного суспільства. Зростає роль юристів-професіоналів та необхідність їх підготовки для всіх ділянок суспільного життя.Призначено для студентів-правознавців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» професійного спрямування «Правознавс..

Фенікс

Портове право

165грн

У навчальному посібнику розглядаються сучасні тенденції розвитку правового забезпечення портової діяльності, основні проблеми правозастосовної практики у цій сфері. Рекомендовано для студентів денної та заочної форми навчання у вищих навчальних закладах юридичного напряму...

Фенікс

Організація судових і правоохоронних органів України

330грн

Даний курс лекцій розроблено у відповідності до навчального плану підготовки юристів-бакалаврів денної та заочної форми навчання.У посібнику надаються розгорнуті матеріали щодо роботи, структури та повноважень правоохоронних органів України для інформування і підготовки до практичних занять та самостійної роботи студентів, пропонуються критичні обзори правоо..

Право

Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров'я та практика їхнього заст..

240грн

У навчальному посібнику охарактеризовано міжнародно-правові акти універсального й регіонального характеру щодо гарантування права на досягнення найвищого життєвого рівня (права на здоров’я); приділено суттєву увагу міжнародним правовим актаму сфері прав пацієнтів та міжнародно-правовим актам у галузі забезпечення громадського здоров’я. Проаналізовано правові..

Показано з 1 по 24 із 507 (22 сторінок)