(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Військова книга

Independently published

Military Drones: Unmanned aerial vehicles (UAV) (Військові дрони: безпілотні літальні..

900 грн

Over the last 20 years, the role of unmanned aircraft systems in modern warfare has grown at an unprecedented rate. No longer simply used for intelligence, data collection or reconnaissance, drones are routinely used for target acquisition and to strike enemy targets with missiles and bombs. Organized by nationality, Military Drones offers a compact guide to..

Астролябія

Бій: Психологія і фізіологія воїна в часи війни та миру

620 грн550 грн

Що відбувається з людським тілом під впливом стресу в умовах смертельного зіткнення? А з нервовою системою, серцем, диханням, зором та слухом, з пам’яттю? Що потрібно сучасним воїнам, щоб не дійти до нервового виснаження і продовжувати боротьбу, щоб вижити й перемогти? На ці та інші запитання, що постають перед учасниками бойових дій та правоохоронцями, дают..

Астролябія

Без паніки! Як вижити, боротися й перемогти під час бойових дій: Порадник для цивільн..

210 грн180 грн

Сучасна війна — виклик не лише для збройних сил, а й для суспільства загалом та кожного його члена зокрема. Вона може охопити значну територію та кожної миті зазирнути в наш дім. В умовах бойових дій доведеться навчитися виживати за цих незвичних обставин. Набутий упродовж тисячоліть досвід показує, що людина спроможна справитися з надскладними обставинами, ..

Медицина

Військова епідеміологія

250 грн

Навчальний посібник для проведення практичних занять з військової епідеміології для студентів V курсу медичного факультету складено згідно з додатком до програми навчальної дисципліни «Епідеміологія» щодо вивчення студентами питань військової медицини та медицини катастроф, затвердженого 26 серпня 2014 року, та навчальних планів і програм цикл..

Укрмедкнига

Військова епідеміологія з епідеміологією надзвичайних ситуацій

240 грн

У підручнику викладено основні положення епідеміології під час стихійних і соціальних лих. Враховано сучасні відомості, а також розробки співробітників кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського і кафедри військово-профілактичної медицини Української військово-медичної академії. Ро..

Олді+

Військова логістика

480 грн

У навчальному посібнику розглянуті завдання та функції логістики, відзначені фактори та тенденції її розвитку, викладені основні принципи логістики. Описано особливості закупівельної, транспортної, розподільчої логістики, логістики виробничих процесів, логістики запасів і логістичного сервісу. Викладено принципи організації матеріальних потоків в армії, а та..

Львівська політехніка

Військова топографія

750 грн

Підручник містить навчальний матеріал з курсу “Військова топографія”, який враховує сучасні вимоги до топографічної підготовки офіцерів для Збройних сил України.Висвітлено основні теоретичні і практичні положення військової топографії. Розглянуто картографічні матеріали армій інших країн. Окрім класичних тем, розкрито науково-технічні основи застосування циф..

КНТ

Військова топографія. Орієнтування на місцевості

240 грн

В учебном пособии изложены способы ориентирования на местности в различных условиях, рассмотрены вопросы определения координат объектов (целей) с использованием различных методов.Учебное пособие предназначено для командиров подразделений Воздушно-десантных войск, преподавателей и курсантов военно-учебных заведений...

Алерта

Військове право

660 грн

У Підручнику представлено теоретико-методологічні та практичні засади військового права як комплексної галузі права. Визначено місце і роль військового права у системі права України, закономірності виникнення, існування та розвитку військово-правових відносин, військово-правових норм, які їх регулюють...

Routledge

Військовий конфлікт і права людини (War, Conflict and Human Rights. Theory and Practi..

2100 грн

War, Conflict and Human Rights is an innovative inter-disciplinary textbook, combining aspects of law, politics and conflict analysis to examine the relationship between human rights and armed conflict.This third edition has been fully revised and updated, and contains a completely new chapter on business, conflict and human rights. Making use of both t..

Астролябія

Досконала зброя. Війна, саботаж і страх і кіберепоху

410 грн

Вражаюча оповідь про початки та перебіг застосувань кіберзброї, які кидають виклик балансу сил, що встановився у світі з часу винайдення атомної бомби. Побудована на великому обсязі інсайдерській інформації, вона посвячує читача у малопомітне, але загрозливе для самих основ техногенної цивілізації протистояння у кіберпросторі. Автор веде нас через наради в С..

Право

Загальновійськові статути збройних сил України

200 грн

Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований в офіційних друкованих виданнях...

Алерта

Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу»

90 грн

У виданні представлений Закон України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» № 3633-IX від 11.04.2024, прийнятого Верховною Радою України 11.04.2024 р., підписаного Президентом України ..

Алерта

Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»

50 грн

У виданні представлений Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» в редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» № 3633-IX від 11.04.2024, прийнятого Верховною Радою України 11.04.2024 р., підписаного Президентом України ..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про військовий обов`язок і військову службу. Закон України про мобіліза..

130 грн90 грн

Цей закон здійснює правове регулювання відносин між державою і громадянами України у зв’язку з виконанням ними конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, а також визначає загальні засади положення в Україні військової служби.Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України,..

ЦУЛ

Збірник психодіагностичних методик для професійно-психологічного відбору кандидатів н..

110 грн

Методичний посібник містить психодіагностичні методики для професійно-психологічного відбору кандидатів на військову службу за контрактом, які затверджено для застосування у Збройних Силах України. Посібник може бути використаний у роботі посадових осіб органів військового управління, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військ..

ЦУЛ

Збірник стандартів психологічної підготовки у Збройних Силах України

580 грн

Навчально-методичний посібник містить Програми, стандарти і методичні рекомендації з психологічної підготовки військовослужбовців, які затверджені для застосування у Збройних Силах України.Посібник розроблений у Головному управлінні морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України спільно з Науково-дослідним центром гуманітарних проблем Збройних Сил..

КМА

Козаки та яничари. Україна у християнсько-мусульманських війнах 1500-1700рр.

400 грн

    Книга досліджує місце і роль козацтва та шляхти України—Русі, а також Козацької держави (Гетьманату) в європейсько-османських війнах. Автор книги відобразив важливий для світового історичного процесу тривалий період протистояння християнської та ісламської цивілізацій у добу пізнього Середньовіччя та раннього Нового часу.   Увагу чита..

Заславський ВД

Організація лікувально-евакуаційного забезпечення населення (військ) під час надзвича..

50 грн

Запропоновані методичні рекомендації мають на меті інформувати різні категорії медичних працівників Збройних Сил України та Міністерства охорони здоров’я України щодо порядку лікувально-евакуаційного забезпечення військ і населення під час бойових дій...

Алерта

Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особ..

90 грн

У виданні представлений Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період...

Астролябія

Психологія бою

370 грн

У книзі акумульовано сучасні підходи до розуміння психологічних особливостей сучасних бойових дій та їхнього впливу на бойову діяльність військовослужбовців. Описано форми, методи та засоби, які може застосовувати командир, щоб підтримати належний морально-психологічний стан особового складу в різних ситуаціях бойової діяльності. Представлений у книзі матері..

ЦУЛ

Спеціальна (фахова) підготовка особового складу головного управління морально-психоло..

250 грн

Довідковий матеріал офіцерам структур з морально-психологічного забезпечення (військовослужбовцям) з довідковим матеріалом проведення занять з спеціальної підготовки (фахової підготовки)...

Магнолія

Супровід реабілітації ветеранів війни та членів їх родин

400 грн

У посібнику розглянуто теоретичні, методологічні й практичні засади супроводу реабілітації військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх родин. Посібник призначено для слухачів курсу підвищення кваліфікації за напрямом «Організація роботи фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб», що був проведений в рамках реалізації експериментально..

ЦУЛ

Формування психологічної готовності військовослужбовців

280 грн

У методичному посібнику викладено зміст, складові та критерії психологічної готовності військовослужбовців до виконання завдань за призначенням на етапі бойового злагодження. Розглянуто особливості формування психологічної готовності військовослужбовців до виконання завдань за призначенням на цьому етапі, надано рекомендації командному складу штатних підрозд..

Показано з 1 по 24 із 25 (2 сторінок)