(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

КНТ

КНТ

КНТ

Військова топографія. Орієнтування на місцевості

240 грн

В учебном пособии изложены способы ориентирования на местности в различных условиях, рассмотрены вопросы определения координат объектов (целей) с использованием различных методов.Учебное пособие предназначено для командиров подразделений Воздушно-десантных войск, преподавателей и курсантов военно-учебных заведений...

КНТ

Лісова ентомологія

170 грн

Навчально-методичний посібник призначений для виконання лабораторно-практичних занять і самостійного навчання та оцінки рівня знань студентів з дисципліни «Лісова ентомологія». У посібнику представлено морфологію, анатомію, біологію розмноження та розвитку, екологію і систематику комах, викладені діагностичні ознаки та розповсюдження найважливіших видів шкід..

КНТ

Теорія і практика застосування безпілотних літальних апаратів (дронів)

280 грн

Даний курс призначений для підготовки розрахунків операторів безпілотних літальних апаратів літакового та мультикоптерного типу. Курс практично не містить жодних академічних знань, ні аж ніяк не претендує на істину в останній інстанції, а всього лиш є збіркою рекомендацій та особистого досвіду кількох екіпажів БПЛА, що працювали в АТО в 2014– 15 рр і зг..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)