(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Політологія, філософія, соціологія

Гельветика

Історія вчень про державу і право

545 грн

Навчальний посібник із курсу «Історія вчень про державу та право» містить опорні конспекти, глосарій, питання для самоконтролю, базову і допоміжну літературу, приклади текстів та запитання до кожної теми навчальної дисципліни. Посібник допоможе курсантам, студентам та слухачам більш ефективно організувати процес самостійної підготовки, глибше усвідомити зміс..

Знання

Англо-український дипломатичний словник

460 грн

Перший в Україні англо-український дипломатичний словник підготовлено групою викладачів кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка на матеріалах літератури з історії та практики дипломатії, документів міжнародних організацій, міжнародно- правових актів, включаючи документи Організації Об’єд..

Гельветика

Боргова функція сучасної держави

390 грн

Актуальність проблематики державного боргу та необхідність її дослідження підтверджуються тим, що у вітчизняній юриспруденції ще не вивчалася боргова функція сучасної держави, хоча окремі її характеристики, властивості, ознаки розглядаються вченими-теоретиками та представниками різних галузей правових знань. Але чіткі визначення сутності, структури, класифік..

Фенікс

Ефективне лідерство та менеджмент

100 грн

Думки, висловлені в даній публікації, належать авторам і не тягнуть за собою відповідальності Уряду Швеції та Ради Європи. Вони не мають сприйматися як такі, що офіційно тлумачать згадані тут юридичні інструменти з обов'язковим дотриманням цього тлумачення Державами-членами, органами, заснованими Статутом Ради Європи, або ж будь-яким органом, створеним на ви..

Routledge

Кампанії та вибори по-американськи. Еволюція політичних кампаній (Campaigns and Elect..

1990 грн

With new and revised chapters throughout, the sixth edition of Campaigns and Elections American Style allows academics and campaign professionals the chance to explain how the COVID-19 pandemic, 2020 general election, and 2022 midterm election upended the campaign process and changed the landscape of political campaigns forever. Offering a unique a..

КМА

Козаки та яничари. Україна у християнсько-мусульманських війнах 1500-1700рр.

400 грн

    Книга досліджує місце і роль козацтва та шляхти України—Русі, а також Козацької держави (Гетьманату) в європейсько-османських війнах. Автор книги відобразив важливий для світового історичного процесу тривалий період протистояння християнської та ісламської цивілізацій у добу пізнього Середньовіччя та раннього Нового часу.   Увагу чита..

Фабула/Vivat

Московський фактор. Політика США щодо суверенної України та Кремль

260 грн220 грн

2014 року Росія незаконно анексувала Крим, створила сепаратистський рух на Донбасі, а потім напала на Україну своєю регулярною армією та спецназом. У кожному випадку російської агресії відповідь США критикували як неадекватну, недостатню або нерішучу. «Московський фактор» — це унікальне дослідження чотирьох ключових політичних рішень Вашингтону. Чи враховува..

Гельветика

Право на свободу об’єднання у політичні партії в Україні: конституційно-правовий анал..

640 грн

У монографії розглядається конституційне право на свободу об'єднання у політичні партії в Україні в умовах сучасного демократичного суспільства. Приділено увагу усім елементам цього конституційного права (об’єкту, суб’єкту, змісту), а також доктринальним джерелам та методологічним засадам його дослідження.Монографія розрахована на науковців, викладачів, аспі..

ЛНУ

Технологія виборчої кампанії. Основи електорального маркетингу та менеджменту

180 грн

Розглянуто теоретичні й практичні аспекти організації та проведення виборчої кампанії. Розкрито суть, складові, етапи та ресурси виборчої кампанії, основи електорального (виборчого) маркетингу і менеджменту, виборчої комунікації та виборчої поведінки, іміджелогії й іміджмейкінгу, електорального консультування. Детально проаналізовано виборчі стратегеми та те..

Гельветика

Філософія права (в схемах та визначеннях)

265 грн

Посібник, що пропонується, подано у формі компактних схем, визначень, тестів та словника термінів, які розкривають зміст курсу філософії права. Викладений у вигляді схем теоретичний матеріал сприяє цілісному, системному його сприйняттю.Адресований студентам, слухачам магістратури, аспірантам, науковцям, а також усім, тим хто цікавиться питаннями філософії пр..

Гельветика

Філософія та соціологія права (в схемах та визначеннях)

480 грн

Підручник, що пропонується, подано у формі компактних схем, визначень та словника термінів, які розкривають зміст курсу філософії та соціології права. Викладений у вигляді схем теоретичний матеріал сприяє цілісному, системному його сприйняттю.Адресований студентам, слухачам магістратур, аспірантам, науковцям, а також усім, тим хто цікавиться питаннями філосо..

КМА

Фейк. Технології спотворення реальності

310 грн

   Після пост-правди головною темою для обговорення в медіа та фа­хових дослідженнях усього світу стали фейки. Серед іншого, це було ви­ликано  інформаційною інтервенцією Росії у президентські вибори (США і Франції) та  референдуми (Брекзит і Каталонія).   Фейки стали результатом використання соціальних медіа, по яких від­бувало..

Routledge

Цифровий уряд. Управління реформою державного сектору в цифрову еру. (Digital Governm..

1990 грн

Digital Government: Managing Public Sector Reform in the Digital Era presents a public management perspective on digital government and technology-enabled change in the public sector. It incorporates theoretical and empirical insights to provide students with a broader and deeper understanding of the complex and multidisciplinary nature of digital gover..

Фенікс

Чорноморський регіон у світовій політиці: актори, чинники, сценарії майбутнього

470 грн

Двостороннє українсько-англійське видання.У монографії досліджено проблеми Чорноморського регіону й зроблено висновок щодо набуття поняттям ЧР суто географічного сенсу; для країн ЧР більше значення має приналежність до підсистем (РПК, НСЄ, ЦСЄ та ПСЄ), аніж до системи ЧР. Поясненням є ступень зростаючої небезпеки у відносинах країн-сусідів; множинність ..

WILEY

Штучний інтелект: оточення людства комп’ютерами (Artifictional Intelligence: Against ..

900 грн

Recent startling successes in machine intelligence using a technique called ‘deep learning’ seem to blur the line between human and machine as never before. Are computers on the cusp of becoming so intelligent that they will render humans obsolete? Harry Collins argues we are getting ahead of ourselves, caught up in images of a fantastical future dreamt up i..

Routledge

The Social Impact of Informal Economies in Eastern Europe

1456 грн

This title was first published in 2002. In State socialist societies, informal economies were essential for the functioning of the economy as well as for household provision. Since the beginning of social transformation they have been flourishing better than ever before. They are a main outlet on the market for the newly emerging middle classes, stabilize th..

КМА

Війна цивілізацій: анатомія російсько-українського конфлікту

395 грн

       Друга книга автора, що присвячена поточній російсько-українській гібридній війні.  Проте її зміст – більш широким, ніж події самої війни. Автор намагається дати відповідь на фундаментальні запитання: з ким, чому і за що ведеться війна? Що  штовхає Московію 500 років поспіль незмінно спрямовувати зброю проти України? Якими..

Routledge

Капіталістична Росія та Захід (Capitalist Russia and the West)

1800 грн

This title was first published in 2000: highly innovative work which challenges mainstream approaches to the study of Russian policy with its groundbreaking application of Marxism and dependency theories. Using class analysis, it examines, in a meticulously documented study, what is perhaps the most important issue in world politics today: Russia and the W..

КМА

Масові комунікації

300 грн

Друге видання підручника С. Квіта «Масові комунікації» зосереджується на вивченні медіагалузі із залученням найновішого західного та українського досвіду. Зокрема розглядаються різноманітні теорії масових комунікацій, методи медіадосліджень. Особлива увага приділяється професії журналіста, новітнім українським революціям, медіареформам, журналістській освіті..

КМА

Про богів та людей

400 грн

   Пропоноване увазі читача видання містить під однією обкладинкою дві праці знаного литовсько-французького лінгвіста, фольклориста й літературознавця Альґірдаса Юлюса Греймаса — «Про богів та людей» та «У пошуках народної пам’яті». Це здобутки понад двадцятирічної копіткої праці з реконструкції цілісної міфологічної картини світу стародавніх литов..

Фенікс

Соціокомунікатівний аспект професійної компетентності фахівця

300 грн

Монографія присвячена науковому обгрунтуванню теоретико-методологічних та організаційних основ взаємодії професійних та соціально-ділових комунікацій у контексті компетентнісного підходу до підготовки фахівців у системі основної та додаткової освіти. Матеріал базується на наукових та навчально-прикладних джерелах, переважно - на авторських положеннях, резуль..

КМА

Як час спливає: Від індустріальних революцій до інформаційної революції

125 грн

        Яким чином ми можемо зрозуміти вплив революційних технологій на економіку та суспільство? Чому економіка без історії та без розуміння інституційних і технічних змін не має сенсу? Чи означає «нова економіка» «кінець історії»? Ось деякі з питань, порушених у цьому авторитетному аналізі економічного зростання за період від промислово..

КМА

Бути людиною

250 грн

      Праця являє собою спробу сформулювати погляд на цінності сучасного суспільства, який із певної позиції охоплював би різні сторони функціонування останнього. Автор прагнув обґрунтувати засобами, придатнимии для філософії сучасності, певний світогляд, який сьогодні, як і в інші часи, перебуває під загрозою. Це — світогляд гуманізму, що вих..

КМА

Методи опитування

320 грн

Книга присвячена методам опитування в соціологічних, демографічних, маркетингових та будь-яких інших дослідженнях, де вони застосовуються.Підручник орієнтований на навчання практичного використання сучасних комп’ютеризованих методів опитування ― інтерв’ю «обличчя до обличчя» за допомогою ноутбуків, кишенькових комп’ютерів та планшетів (CAPI), телефонних опит..

Показано з 1 по 24 із 24 (1 сторінок)