(067) 443-93-97, (050) 443-93-99 - - - МИ ПРАЦЮЄМО!

Овочівництво

Юнивест Медиа

Визначник хвороб і шкідників сої

80грн

Довідник кишенькового формату (зручний для використання в польових умовах) містить матеріали про найпоширеніші в Україні хвороби та шкідників сої. Можна безпосередньо в полі визначити шкідника і діагностувати хворобу. Правильно організувати захисні і профілактичні заходи, спрямовані на запобігання масових спалахів розмноження шкідливих комах і поширенню хвор..

Юнивест Медиа

Визначник хвороб і шкідників ріпаку

80грн

Довідник кишенькового формату (зручний для використання в польових умовах) містить матеріали про найпоширеніші в Україні хвороби та шкідників ріпаку. Можна безпосередньо в полі визначити шкідника і діагностувати хворобу. Правильно організувати захисні і профілактичні заходи, спрямовані на запобігання масових спалахів розмноження шкідливих комах і поширенню х..

Вінниця

Картоплярство: методи оцінки якості

430грн

В книзі викладено основні вимоги за виконання аналітичних робіт, практичні питання організації лабораторії. Автори намагались зібрати і проаналізувати класичні, а також сучасні методи оцінки якості та основи формування і збереження споживчих якостей картоплі.Книга розрахована на селекціонерів, науковців, а також студентів, аспірантів і викладачів навчальних ..

Харків

Комплексна система заходів захисту моркви від шкідників, хвороб і бур`янів

80грн

У науково-практичних рекомендаціях наведено сучасну комплексну систему заходів захисту посівів моркви від шкідників, хвороб і бур’янів, яка включає організаційно-господарські, агротехнічні, біологічні та хімічні заходи. Наведено технологічні особливості застосування засобів захисту цієї культури та регламенти їх безпечного використання. Призначені для а..

Харків

Комплексна система заходів захисту капусти від шкідників, хвороб і бур`янів

80грн

У науково-практичних рекомендаціях наведено сучасну комплексну систему заходів захисту посівів капусти головчастої (біло-, червоноголової та савойської) від шкідників, хвороб і бур’янів, яка включає організаційно-господарські, агротехнічні, біологічні та хімічні заходи. Наведено технологічні особливості застосування засобів захисту цієї культу..

Олді+

Агробіологічні основи підвищення продуктивності сої на зрошуваних землях півдня Украї..

400грн

В монографії представлено узагальненні результати наукових досліджень щодо особливостей процесів росту, розвитку і формування продуктивності рослин сучасних сортів сої в умовах південного Степу України.Визначено реакцію їх на строки сівби, норми висіву, застосування мінеральних і бактеріальних добрив, систем захисту рослин від бур’янів,хвороб і шкідників. Оп..

Вінниця

Картоплярство: селекція

390грн

Висвітлено основні питання загальної селекції і становлення селекції картоплі в Інституті картоплярства НААН. Розглянуто методи створення вихідного матеріалу і сортів картоплі. Викладено матеріал з біологічного взаємозв'язку ознак картоплі і його впливу на добір, селекції на стійкість (імунітет) до хвороб ішкідників, на придатність до промислової переробки, ..

Харків

Пряно-вкусовые овощные растения. Часть 2

125грн

В издании  приведены ботаническая и хозяйственная характеристики, технология выращивания на товарные и современные цели перспективных пряно-вкусовых видов овощных растений горчицы салатной, двурядника тонколистного, дущицы обыкновенной, кервеля и шнитт-лука (резанца, скороды), рассмотрены перспективы их освоения в зонах Лесостепи и в Полесье Украины.Рек..

Агродело

Сигналы грибов: Практическое руководство по оптимальному выращиванию грибов

3406грн

Книга «Сигналы грибов» ставит перед собой цель научить производителей компоста и грибной продукции оптимизировать производство, прислушиваясь к сигналам, которые грибоводы ежедневно получают на практике. Автор призывает не делать скоропалительных выводов, а, напротив, внимательно присмотреться и задать себе три вопроса: что..

Харків

Комплексна система заходів захисту буряка столового від шкідників, хвороб і бур`янів

78грн

У науково-практичних рекомендаціях наведено сучасну комплексну систему заходів захисту посівів буряка столового від шкідників, хвороб і бур’янів, яка включає організаційно-господарські, агротехнічні, біологічні та хімічні заходи. Наведено технологічні особливості застосування засобів захисту цієї культури та регламенти їх безпечного використання. Призна..

Аграрна наука

Система удобрення овочевих і баштанних культур

234грн

Висвітлено основи кореневого живлення овочевих і баштанних культур залежно спадкових біологічних потреб в елементах мінерального живлення протягом онтогенезу на різних за родючістю ґрунтах ґрунтово-кліматичних зон України. Досліджено застосування доз, строків, способів внесення органічних і мінеральних добрив, сумісного їх внесення під основні овочеві і ..

Харків

Комплексна система заходів захисту томата від шкідників, хвороб і бурянів (науково-пр..

80грн

У рекомендаціях наведено сучасну комплексну систему заходів захисту товарних посівів томата відкритого грунту від шкідників, хвороб і бур’янів, яка включає організаційно-господарські, агротехнічні, біологічні та хімічні заходи. Наведено технологічні особливості застосування засобів захисту цієї культури та регламенти їх безпечного використання. Призначе..

Харків

Комплексна система заходів захисту огірка від шкідників, хвороб і бурянів (науково-пр..

80грн

У науково-практичних рекомендаціях висвітлено сучасну комплексну систему заходів захисту товарних посівів огірка відкритого грунту від шкідників, хвороб і бур’янів, яка включає організаційно-господарські, агротехнічні, біологічні та хімічні заходи. Наведено технологічні особливості застосування засобів захисту цієї культури та регламенти їх безпечного викори..

Нілан

Комплексна механізація буряківництва

260грн

В навчальному посібнику узагальнено рекомендації і передовий досвід сільськогосподарських підприємств, науково-дослідних установ, власні розробки і дослідження авторів з технологій і техніки для комплексної механізації виробництва цукрових буряків. Посібник буде корисний для студентів, спеціалістів АПК, слухачів підвищення кваліфікації та науково-педагогічни..

Харків

Клітинні технології створення вихідного селекційного матеріалу основних овочевих росл..

83грн

У методичних рекомендаціях викладено питання створення і прискореного розмноження вихідного матеріалу для селекції сортів і гібридів основних видів овочевих рослин (томата, баклажана, перцю солодкого, моркви, капусти головчастої, цибулі ріпчастої, цибулі шалот, часнику, буряка столового, огірка) з використанням методів культури ізольованих тканин; вимоги до ..

КСД

Вешенки, шампиньоны, шиитаке, опята

94грн

Книга расскажет, как выращивать на приусадебном участке, в подвале, в теплице или даже дома съедобные грибы: вешенку, шампиньоны, опята, шиитаке. Подробные и понятные для новичков пояснения помогут создать подходящие условия для роста грибов, избежать болезней и появления вредителей. Выращивание съедобных грибов — не такое сложное занятие, как кажется на пер..

Рута

Хвороби картоплі

104грн

Представлено основні хвороби картоплі, висвітлено їх біологічні особливості, поширення і шкодочинність. Наведено відомості про гнилі при зберіганні бульб та особливості захисту картоплі від шкідливих організмів. Використані ілюстрації симптоматики основних патогенів картоплі...

Москва

Практическое семеноводство овощных культур с основами семеноведения

300грн

Обобщены достижения науки и передовой практики по общим вопросам семеноводства, семеноведения и технологии выращивания семян основных овощных культур. Рассмотрены особенности роста и развития культур, требования к условиям выращивания семенников, их агротехника, защита от болезней, вредителей и сорняков, технология механизированной уборки и доработки семян, ..

Нілан

Насінництво овочевих рослин

234грн

Висвітлено систему ведення насінництва овочевих і баштанних рослин у відкритому ґрунті, основи насіннєзнавства, сівозміни та застосування добрив, біологічні особливості й технології вирощування насіння овочевих і баштанних рослин, приділено увагу питанням якості насіння.Для викладачів і студентів зі спеціальності  203 «Садівництво і виноградарство» вищи..

Харків

Вирощування часнику озимого: рекомендації

110грн

У рекомендаціях висвітлено господарське значення, морфологічні ознаки, біологічні особливості часнику. Наведено сорти, внесені до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, насінництво, значення садивного матеріалу, особливості технології вирощування і зберігання, основні хвороби і шкідники.Видання розраховано на спеціалістів сільсь..

Вінниця

Картоплярство: методика дослідної справи

480грн

Викладено основи дослідної справи і особливості проведеннявегетаційних, лабораторних, польових та інших дослідів з усіх напрямів наукових розробок в картоплярстві (селекція, біотехнологія, насінництво, технологія вирощування, захист рослин, переробка, економіка вирощування і зберігання). Описано методи аналізу і математичної обробки наукових даних, поря..

Київ

Буряківництво

104грн

Висвітлено історію розвитку галузі, класифікацію, біологічні особливості та умови формування високої продуктивності цукрового буряку. Обґрунтовано агротехнічні заходи технології вирощування культури.Викладено питання селекції і насінництва, технології вирощування насіння висадковим і безвисадковим способом, підготовку його до сівби. Зроблено оцінку попередни..

Аграрна наука

Огірок у захищеному ґрунті

156грн

Подано наукове обгрунтування оптимізації технологій вирощування огірка в захищеному грунті. Проведено аналіз сортового складу та рекомендовано до впровадження у виробництво нові сорти і гібриди. Розроблено ефективні способи підготовки насіння до сівби, обробки рослин та оптимальну систему удобрення. Обгрунтовано ефективність застосування біологічного захисту..

Москва

Морковь и другие овощные культуры семейства зонтичных

230грн

Растениеводческая наука сельскому хозяйству..

Показано з 1 по 24 із 118 (5 сторінок)

У цьому розділі ви можете знайти актуальні книги про вирощування, удобрення та захист від шкідників овочевих культур.