(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Овочівництво

Кіровоград

Інженерія виробництва гливи

220грн

У монографії наведено основні принципи біологічної конверсії органічної сировини агроценозів у штучних умовах із виробництвом їстівних грибів, висвітлені наукові основи створення технічних засобів для агропромислового виробництва субстратів та грибів гливи. Значна увага приділена особливостям роботи технічних засобів та їх робочих органів, теоретичним основа..

Олді+

Агробіологічні основи підвищення продуктивності сої на зрошуваних землях півдня Украї..

385грн

В монографії представлено узагальненні результати наукових досліджень щодо особливостей процесів росту, розвитку і формування продуктивності рослин сучасних сортів сої в умовах південного Степу України.Визначено реакцію їх на строки сівби, норми висіву, застосування мінеральних і бактеріальних добрив, систем захисту рослин від бур’янів,хвороб і шкідників. Оп..

Лань

Агротехнические особенности выращивания картофеля

560грн

В книге излагаются научные подходы к оптимизации возделывания картофеля. Учебник предназначен студентам и преподавателям агрономических специальностей. Содержит полезную информацию для агрономов и руководителей хозяйств...

ЦУЛ

Агротехнологічні та організаційні засади функціонування підприємств закритого ґрунту

255грн

У монографії висвітлено результати досліджень агротехнологічних, теоретико-методологічних, організаційно-економічних засад інноваційного розвитку та ефективного функціонування агропромислових підприємств закритого ґрунту, їх техніко-технологічне і ресурсне супроводження. Показано місце і роль закритого ґрунту в забезпеченні продовольчої безпеки держави. На о..

Фитон

Атлас-определитель. Болезни и вредители овощных культур

490грн

Этот атлас-определитель поможет вам по фотографиям и описаниям симптомов поставить правильный диагноз заболеваний и повреждений овощных растений. Для каждой культуры в полном объеме описаны признаки болезней, указаны их возбудители, а также вредители и наносимый ими ущерб, рекомендованы меры профилактики и борьбы, разрешенные средства защиты, способы и оптим..

Нілан

Біотехнологія в насінництві картоплі

60грн

Викладено науково-практичні аспекти відносно застосування біотехнологічних способів та методів в добазовому та базовому насінництві картоплі, що дозволяє максимально реалізувати потенційні можливості насіннєвого матеріалу, отриманого в культурі меристем in vitro, перспективи інноваційного насінництва за використання оздоровлених насіннєвих бульб в ринкових у..

Юнивест Медиа

Бахчевые растения

85грн

Практический справочник овощевода. Все про выращивание арбуза, дыни, кабачка, тыквы, патиссона в открытом грунте, а также в пленочных теплицах. Выбор сортов, гибридов, технологии выращивания, защита от вредителей и болезней...

Київ

Буряківництво

100грн

Висвітлено історію розвитку галузі, класифікацію, біологічні особливості та умови формування високої продуктивності цукрового буряку. Обґрунтовано агротехнічні заходи технології вирощування культури.Викладено питання селекції і насінництва, технології вирощування насіння висадковим і безвисадковим способом, підготовку його до сівби. Зроблено оцінку попередни..

Альфа-Стевія

Буряківництво

150грн

У монографії представлено матеріали з проблем підвищення та ефективного використання потенціалу інтенсифікації буряківництва на основі розробки та освоєння науково обгрунтованих, зонально адаптованих інтенсивних технологій вирощування фабричних цукрових буряків. Показано структуру цього потенціалу та роль його окремих складових частин. Проаналізовані шляхи б..

КСД

Вешенки, шампиньоны, шиитаке, опята

90грн

Книга расскажет, как выращивать на приусадебном участке, в подвале, в теплице или даже дома съедобные грибы: вешенку, шампиньоны, опята, шиитаке. Подробные и понятные для новичков пояснения помогут создать подходящие условия для роста грибов, избежать болезней и появления вредителей. Выращивание съедобных грибов — не такое сложное занятие, как кажется на пер..

Юнивест Медиа

Визначник хвороб і шкідників картоплі

75грн

Довідник кишенькового формату (зручний для використання в польових умовах) містить матеріали про найпоширеніші в Україні хвороби та шкідників картоплі. Можна безпосередньо в полі визначити шкідника і діагностувати хворобу. Правильно організувати захисні і профілактичні заходи, спрямовані на запобігання масових спалахів розмноження шкідливих комах і поширенню..

Юнивест Медиа

Визначник хвороб і шкідників цукрових буряків

60грн

Видання кишенькового формату. Морфологічні особливості, зовнішні ознаки хвороб і шкідників цукрових буряків, профілактика і лікування, боротьба з шкідниками. Перелік пестицидів, розрішення для використання на посівах цукрових буряків...

Нілан

Вирощування картоплі в умовах Східного Лісостепу України

120грн

У рекомендаціях висвітлено технологічні аспекти вирощування товарної та насіннєвої картоплі в умовах Східного Лісостепу України. Зазначено вимоги рослин картоплі до умов вирощування. Особливу увагу приділено боротьбі зі шкідливими об’єктами. Наведено перелік дозволених до використання препаратів. Представлено сучасні сорти картоплі вітчизняної селекції, реко..

Львів

Вирощування та використання малопоширених овочів

180грн

Викладено відомості про морфологію, біохімічну та харчову цінність малопоширених овочів. Окремим розділом обґрунтовано власні та літературні відомості про фармакологічні властивості в залежності від вмісту в них біологічно активних складників, подано рекомендації щодо їх використання.  ..

Харків

Вирощування часнику озимого: рекомендації

100грн

У рекомендаціях висвітлено господарське значення, морфологічні ознаки, біологічні особливості часнику. Наведено сорти, внесені до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, насінництво, значення садивного матеріалу, особливості технології вирощування і зберігання, основні хвороби і шкідники.Видання розраховано на спеціалістів сільсь..

Фитон

Все об овощах. Полный справочник

150грн

Все современные достижения сельскохозяйственной науки нашли отражение в справочнике «Все об овощах», написанном ведущими специалистами ВНИИ овощеводства. Авторы дают подробное описание как распространенных, так и редких овощей, которые возможно выращивать в климатических условиях России. Для каждой культуры приведены ее биологические особенности, рациональны..

Юнивест Медиа

Выращивание овощей на орошении

95грн

Практический справочник овощевода. Самые современные технологии выращивания овощей и картофеля на орошении. Схемы и технические средства для капельного орошения и дождевания...

Харків

Генофонди перців і їх використання в селекційно-генетичних дослідженнях

300грн

У монографії відображено комплексну оцінку дикорослого, культурного і мутантного генофондів перців. Детально висвітлено питання походження, розповсюдження і критичного аналізу класифікацій видів роду Capsicum L. Наведено біохімічну, серологічну оцінки та оцінки селекційного-генетичного потенціалу видів, а також розкрито шляхи застосування в селекційному проц..

Фитон

Грибы. Выращивание для себя и на продажу

135грн

Вы любите собирать грибы? А знаете, как выращивать их у себя в саду? Или в помещении на специальном субстрате в течение всего года? Об этом расскажет Федор Федорович Карпов – кандидат биологических наук, доцент медико-биологического факультета Российского государственного медицинского университета. Федор Федорович – организатор и руководитель студенческой ла..

Юнивест Медиа

Защищенный грунт

85грн

Практический справочник овощевода. Актуальная информация про конструкции теплиц, их укрытие, оснащение: системы отопления, освещения, полива и кондиционирования. Также описаны грунты и субстраты, технологии выращивания овощей в условиях закрытого грунта...

Юнивест Медиа

Зеленные и пряно-ароматические культуры

50грн

Практический справочник овощевода. Все про хорошо известные (салат, петрушка, укроп, щавель) и малораспространенные пряно-ароматические культуры: выбор сортов, технологии выращивания, защита от болезней и вредителей, рекомендации по выращиванию и многое другое...

Юнивест Медиа

Капустные растения

85грн

Практический справочник овощевода. Все про капусту: технологии выращивания, сорта и гибриды, рекомендации по выбору сорта, сбору, послеуборочной доработке урожая, рекомендации по хранению, кулинарные рецепты...

Біла Церква

Картопля. В 4-х книгах

350грн

У першому томі висвітлено народногосподарське значення картоплі, її походження і розповсюдження та сучасний стан розвитку картоплярства в Україні. Наведені ботанічна, морфологічна, фізіологічна і біохімічна характеристики культури. Викладені сучасні уявлення з генетики картоплі та стратегія використання її генофонду. Висвітлені новітні методи і основні напря..

КИТ

Картопля: вирощування, якість, збереженість

130грн

У монографії розглядаються питання технології вирощування стабільних урожаїв картоплі у різних ґрунтово-кліматичних зонах з високою лежкоздатністю, товарною якістю, технологічними і кулінарними властивостями. Висвітлено питання формування та управління якістю на шляху від поля до споживача, методи прогнозування і способи зберігання бульб, вимоги нормативно-т..

Показано з 1 по 24 із 113 (5 сторінок)

У цьому розділі ви можете знайти актуальні книги про вирощування, удобрення та захист від шкідників овочевих культур.

Холод, Ягоди, Картопля , Атлас захворювань рослин, Томат, Огірок