(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Психологія

Наш формат

101 спосіб впоратися з тривогою, страхом і панічними атаками

330 грн300 грн

Тривога  — це поганий бос, що обмежує нас, контролює, залякує. Робить усе, щоб управляти нами та гасити будь-які проблиски самостійності. Намарно сподіватися, що злий начальник одного дня стане добрим і дасть нам спокій. Єдиний варіант — звільнитися й самому стати собі босом: повернути власну відповідальність і змінити своє життя.Про те, як це зробити, ..

Науковий світ

45 основних технік психологічного консультування

900 грн750 грн

ЗАГАЛЬНОДОСТУПНЕ КЕРІВНИЦТВО З ОСНОВНИХ ТЕХНІК ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯЦя книга готує читача до застосування теоретичних навичок під час консультування. Для кожної техніки автор надає її теоретичні витоки, вказівки щодо її впровадження та пропонує можливості для застосування. Стенограми сесій, клінічні випадки, мультикультурні аспекти та дослідження, що..

Гельветика

English for Psychologists

280 грн

Пропонований посібник складається з 17 розділів, англійського глосарія та українсько-англійського словника найуживаніших виразів та психологічних термінів. Кожний розділ містить базовий текст професійного спрямування, активний вокабулярій, комплекс лексичних вправ на засвоєння нового матеріалу, вправи комунікативного характеру для розвитку навичок усного мов..

Наш формат

Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів та депресії

230 грн210 грн

«Не для світу цього», — можна сказати про мозок людини. Так, наш складний і багатогранний мозок формувався не для сучасної цифрової епохи зі смартфонами та планшетами. Не для середовища, де вдосталь їжі й мізерні шанси стати обідом хижака. І навіть не для світу, де відчайдушно прагнуть щастя. Мозок розвивався в умовах, де на першому місці було виживання (яки..

Астролябія

Архетипи і колективне несвідоме

590 грн530 грн

Книгу Карла Ґустава Юнґа «Архетипи і колективне несвідоме» становлять опубліковані протягом 1933–1955 років статті, у яких автор розвиває одні з найважливіших елементів його аналітичної теорії. Перед нами виклад учення про колективний рівень несвідомої частини нашої психіки і про архетипи як вроджені універсальні структури, що становлять зміст цього колектив..

ЦУЛ

Аутизм. Медичний і педагогічний вплив

300 грн285 грн

Автори книги мають багаторічний практичний досвід роботи з дітьми, які страждають на аутизм у Бельгії. Вони проводять численні навчальні семінари в різних країнах світу як для фахівців, так і для батьків.Ця книжка буде корисною для педагогів, вихователів, психологів, дефектологів, батьків і всіх тих, кому небайдужа доля дітей з таким важким і маловивченим за..

Астролябія

Бій: Психологія і фізіологія воїна в часи війни та миру

620 грн550 грн

Що відбувається з людським тілом під впливом стресу в умовах смертельного зіткнення? А з нервовою системою, серцем, диханням, зором та слухом, з пам’яттю? Що потрібно сучасним воїнам, щоб не дійти до нервового виснаження і продовжувати боротьбу, щоб вижити й перемогти? На ці та інші запитання, що постають перед учасниками бойових дій та правоохоронцями, дают..

Магнолія

Візуальна психодіагностика

330 грн

В навчальному посібнику розкрито систему знань про візуальну психодіагностику як науку, визначено рівень знань, умінь та навичок, які потрібні спеціалістам для успішного вирішення проблем під час ділового спілкування, пізнання ділового партнера.Навчальний матеріал викладено за модульним принципом. Він призначений для студентів економічних спеціальностей вищи..

Книга плюс

Вікова психологія

315 грн

У навчальному посібнику представлені психологічні та соціальні питання онтогенезу особистості. Розглядаються основні характеристики психофізіологічного, соціального, когнітивного, емоційного розвитку особистості на різних вікових етапах. Цілісність і науковість запропонованого посібника забезпечується розглядом соціальної ситуації розвитку, провідної діяльно..

Каравела

Вікова та педагогічна психологія

430 грн

У навчальному посібнику на основі досягнень психологічної науки систематизовано і представлено найновіші відомості з вікової і педагогічної психології.Призначений для студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, вчителів, вихователів, практичних психологів, соціальних працівників, батьків та широкого кола читачів...

Науковий світ

Введення в психологічні тести та шкали

550 грн490 грн

Эта книга — жизненно важный ресурс для тех, у кого недостаточно знаний о вычислениях и статистике, помогающих разрабатывать надежные и валидные тесты и шкалы для целей оценки и исследования. Она служит ясным, кратким и не содержащим жаргона учебником для всех, кто приступает к полевой работе и анализу исследований.В книге содержится подробное руководство по ..

Науковий світ

Виховання дітей із аутизмом. 90 вправ для залучення дитини до спілкування, взаємодії ..

550 грн490 грн

Как помочь детям с аутизмом улучшить взаимодействие — простые и эффективные стратегии!В книге описаны 90 игровых, научно обоснованных упражнений, предназначенных для родителей, которые воспитывают аутичного ребенка. Читателям предлагается простой и эффективный комплекс занятий, призванных дополнить и поддержать ту коррекционно-развивающую работу с детьми, ко..

КСД

Вступ до психіатрії та психоаналізу. Просто про складне

350 грн300 грн

Що таке соціопатія та про що сигналізують сновидіння? Чому в людей виникають залежності й неврози? Що ефективніше: шокова терапія, групові сеанси чи транквілізатори? Чому візит до психотерапевта не завжди допомагає і як самотужки оволодіти навичками психоаналізу?Доктор зі світовим іменем Ерік Берн докладно, зрозуміло й не нудно відповідає на ці та інші запит..

Академія

Гендерна психологія

370 грн

Стереотипні розуміння статі, відносин чоловіків і жінок у суспільній та міжособистісній сферах формувалися тисячоліттями. Цивілізаційний прогрес значною мірою позбавив актуальності погляд на чоловіків і жінок як на «сильну» і «слабку» половини людства. Нове бачення цієї проблеми пропонують гендерні концепції, що проголошують рівноправність статей як передумо..

Мультиметод

Голос, которому не нужны слова (Тверда палітурка, оригінальне видання)

700 грн630 грн

В своей новой книге «Голос, которому не нужны слова» Питер Левин использует огромный опыт терапевта, исследователя, специалиста по стрессу и проницательного наблюдателя за животными в их естественной среде обитания, чтобы объяснить природу возникновения и механизмы проникновения травмы в тело, мозг и психику.В основе этой фундаментальной работы лежит идея о ..

Новий світ-2000

Диференційна психологія

270 грн

У навчальному посібнику розкриваються основні поняття, предмет та завдання диференційної психології, наводяться теоретичні відомості щодо історії її становлення, описані її основні методи, розглянуто індивідуальну специфіку психічних процесів і властивостей, проаналізовано статево-рольову диференціацію та стильові особливості індивідуальності. Посібник місти..

Наука и Техника

Довідник шкільного психолога. Тести, вправи, завдання на CD

320 грн

Данная книга посвящена актуальной теме - диагностике и развитию познавательных процессов у детей начального школьного возраста. В ней вы найдете не только необходимые диагностические методики, но и достаточное количество всевозможных развивающих занятий и упражнений. Книга включает в себя методы диагностики и развития таких познавательных процессов, как восп..

Лабораторія

Емоційний спадок. Як подолати травматичний досвід

299 грн249 грн

Ми здобуваємо у спадок від своїх батьків не тільки біологічні гени, а й травми поколінь. Разом із сімейними таємницями й дитячими спогадами вони міцно вплітаються у наше життя і непомітно формують характери, вчинки й поведінку. То як жити, коли травми поколінь переслідують, мов примари? Як відпустити минуле і розпочати власний шлях?Психотерапевтка Ґаліт Атла..

Університет "Україна"

Етнопсихологія: психодіагностичний практикум. Хрестоматія

120 грн

У навчальному посібнику подано основні методики дослідження параметрів етнічної ідентичності та психологічних чинників її розвитку, хрестоматійний матеріал, тестові завдання для контролю і самоконтролю знань, орієнтовні питання для підсумкового контролю знань, глосарій (термінологічний словник), список рекомендованої та використаної літератури...

Науковий світ

Загальні чинники ефективної психотерапії. Комплексний підхід до лікування

550 грн490 грн

В книге рассматривается хорошо известная и важная тема психологии — общие факторы, — которая обычно не сопровождается рекомендациями по практическому применению. В этой работе описаны транстеоретические принципы, лежащие в основе всех школ терапии. Результаты их применения в исследованиях, практике и обучении действительно впечатляющие, и эту книгу должны об..

Академія

Загальна психологія

400 грн380 грн

Не байдужа до себе людина завжди намагається пізнати глибини власної психіки, зрозуміти психологічну зумовленість різноманітних проявів життєдіяльності. За такого підходу результати самопізнання стають основою саморозуміння і саморозвитку, подолання особистісних криз, побудови гармонійних міжособистісних стосунків. Знання механізмів психіки і проявів психічн..

ЦУЛ

Збірник психодіагностичних методик для професійно-психологічного відбору кандидатів н..

110 грн

Методичний посібник містить психодіагностичні методики для професійно-психологічного відбору кандидатів на військову службу за контрактом, які затверджено для застосування у Збройних Силах України. Посібник може бути використаний у роботі посадових осіб органів військового управління, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військ..

ЦУЛ

Збірник стандартів психологічної підготовки у Збройних Силах України

580 грн

Навчально-методичний посібник містить Програми, стандарти і методичні рекомендації з психологічної підготовки військовослужбовців, які затверджені для застосування у Збройних Силах України.Посібник розроблений у Головному управлінні морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України спільно з Науково-дослідним центром гуманітарних проблем Збройних Сил..

Університет "Україна"

Клінічна психологія

160 грн

У запропонованому посібнику стисло висвітлені основні положення з питань клінічної психології, що надає можливість формування уявлень про загальні закономірності порушень і відновлення психічної діяльності при різних патологічних станах і аномаліях особистості; розвитку в майбутніх фахівців навичок психологічного аналізу та клінічного мислення, психодіагност..

Показано з 1 по 24 із 71 (3 сторінок)