(067) 443-93-97, (050) 443-93-99 - - - МИ ПРАЦЮЄМО!

Закони

Гельветика

Науково-практичний коментар Закону України «Про запобігання корупції»

832грн

Для працівників спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, інших державних органів, які здійснюють заходи щодо запобігання корупції, суддів, державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, інших осіб, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства, а також адвокатів, науковців, викладачів та студентів закладі..

Гельветика

Теоретико-правові основи адаптації соціального законодавства України до законодавства..

437грн

У монографії досліджено теоретико-методологічні засади адаптації соціального законодавства України до законодавства ЄС. Проаналізовано правову природу соціального законодавства, визначено його ознаки, здійснено аналіз ретроспективи даного правового явища у світі та на території України. Встановлено суть і значення адаптації соціального законодавства України ..

Алерта

НПК законодавства України про працю

208грн

Коментується вся система законодавства України про працю. За основупри визначенні структури книги взято Кодекс законів про працю України...

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про фахову передвищу освіту

62грн

Станом на 27 травня   2021 року Цей Закон визначає порядок, умови, форми та особливості здобуття фахової передвищої освіти та регулює суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов’язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також визначає компетенц..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю

52грн

Станом на 05 листопада 2020 року Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований в офіційних друкованих виданнях...

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про судоустрій і статус суддів. З останніми змінами

62грн

Станом на 14 квітня 2021 року Цей Закон визначає організацію судової влади та здійснення правосуддя в Україні, що функціонує на засадах верховенства права відповідно до європейських стандртів і забезпечує право кожного на справедливий суд.Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований в ..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про публічні закупівлі

62грн

Станом на 3 вересня 2021 року Цей Закон визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закуп..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про прокуратуру

73грн

Станом на 20 серпня 2021 року..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про повну загальну середню освіту

73грн

Станом на  16 серпня 2021 року Цей Закон визначає правові, організаційні та економічні засади функціонування і розвитку системи загальної середньої освіти.Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований в офіційних друкованих виданнях...

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про освіту

73грн

Станом на 16 серпня 2021 рокуЦей закон регулює суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов’язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також визначає компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти.Текст цього видання відповідає..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, ЗАКОН УКРАЇНИ п..

52грн

Станом на 05 березня 2020 рокуЦей Закон визначає правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об’єднань власників житлових та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов’язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку.Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайт..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про нотаріат. Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

83грн

Станом на 3 лютого  2021 року Цей закон встановлює порядок правового регулювання діяльності нотаріату в УкраїніТекст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований в офіційних друкованих виданнях...

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеве самоврядування в Україні. ЗАКОН УКРАЇНИ Про службу в органа..

73грн

Станом на 12 серпня  2021 рокуЦей Закон відповідно до Конституції України визначає систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідності органів та посадових осіб місцевого самоврядування.Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, як..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеві вибори

57грн

..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист прав споживачів

60грн

Станом на 3 вересня 2021 року Цей Закон регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками і продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг різних форм власності, встановлює права споживачів, а також визначає механізм їх захисту та основи реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.Текст цього видання в..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання та протидію домашньому насильству

52грн

Станом на 09 червня  2021 року Цей Закон визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.Текст цього видання відповідає офіційном..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання корупції

62грн

Станом на 20 серпня  2021 рокуЦей закон визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тек..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про забезпечення функціонування української мови як державної

52грн

Станом на 18 березня 2021 рокуТекст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований в офіційних друкованих виданнях...

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про житлово-комунальні послуги

73грн

Станом на 04 червня 2021 рокуЦей Закон регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований в офіційних друкованих виданнях...

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про дорожній рух

52грн

Станом на 3 вересня 2021 року Цей Закон визначає правові та соціальні основи державного руху з метою захисту життя та здоров’я громадян, створення безпечних і комфортних умов для учасників руху та охорони навколишнього природного середовища.Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований ..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про громадянство України. ЗАКОН УКРАЇНИ Про звернення громадян

52грн

Станом на 3 вересня  2021 року Цей закон відповідно до Конституції України визначає правовий зміст громадянства України, підстави і порядок його набуття та припинення, повноваження органів державної влади, що беруть участь у вирішенні питань громадян України, порядок оскарження рішень з питань громадянства, дій чи бездіяльності органів державної вл..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про вищу освіту

73грн

Станом на 05 травня  2021 рокуЦей закон встановлює основні правові, організаційні, фінансові засади функціонування системи вищої освіти, створює умови для посилення співпраці державних органів і бізнесу з закладами вищої освіти на принципах автономії закладів вищої освіти, поєднання освіти з наукою та виробництвом з метою підготовки конкурентноспроможно..

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про виконавче провадження. Про органи та осіб, які здійснюють примусове..

73грн

Станом на 20 серпня 2021 рокуТекст цього видання відповідає офіційному тексту сайту Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований в офіційних друкованих виданнях...

Право

ЗАКОН УКРАЇНИ Про військовий обов`язок і військову службу. Закон України про мобіліза..

90грн

Станом на 7 вересня  2021 рокуЦей закон здійснює правове регулювання відносин між державою і громадянами України у зв’язку з виконанням ними конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, а також визначає загальні засади положення в Україні військової служби.Текст цього видання відповідає офіційному т..

Показано з 1 по 24 із 31 (2 сторінок)

Купити актуальні Закони України