(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Покази роботи техніки на AGROEXPO-2020

В рамках Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2020, яка пройде з 30 вересня по 3 жовтня у Кропивницькому (КІРОВОГРАД), відбудуться демонстраційні покази техніки в роботі.


Читати далі

АТЛАС – НЕ ЛИШЕ ПРО ГЕОГРАФІЮ!

Нині формат атласів стає все популярнішим у різних галузях науки. Побутує думка, ніби його застосовують лиш географи. Ми дослідили питання і пропонуємо вам не лише ознайомитися з історією питання, але й нашою підбіркою атласів про рослини!

Читати далі

AGROEXPO-2020

Виставка «AGROEXPO» традиційно відбудеться восени з 30 вересня по 3 жовтня 2020 року. Незважаючи на всю складність нинішнього сезону, пов'язану з карантинними заходами, організатори докладають усіх зусиль, щоб «AGROEXPO-2020» пройшла вчасно і, як завжди, на високому рівні.

Читати далі

Мова і туризм

За останні два роки Україна піднялася на 10 позицій в Індексі конкурентоздатності у сфері подорожей і туризму й посіла там 78 сходинку.

Читати далі

Що посієш – те й пожнеш, або чому варто вкладатися в елеватори

«Можна констатувати: в елеваторному бізнесі вже сформувалося чітке розуміння важливості адаптації бізнесу до настання ери тотальної діджиталізації та необхідності інвестувати в неї».

Наталія Кулаковська (директорка з маркетингу KMZ Industries)

Читати далі

Новий спалах актуальності HACCP в Україні

2020 рік безпрецедентно втрутився у звичний перебіг справ людства. Пандемія справжнім торнадо пройшлася малими й великими підприємствами, зокрема й у секторі харчової промисловості. Все ж значна частина підприємств лишилася на полі бою. І наразі питання впровадження і реалізації системи HACCP знову гучно лунає. 

Читати далі

Міжнародний день без дієт

Втомилися підраховувати кожну калорію і вже вибилися з сил, щоб схуднути до літа? Тоді сьогодні ваше свято! Подарунки теж будуть.

Читати далі

Gray’s Anatomy

Gray’s Anatomy – чи не найвпливовіше видання з медицини всіх часів. Не згодні? 

Читати далі

Всесвітній день книги і авторського права

Всі, хто любить книги, мають з ними особливі відносини. Для когось найважливішим є зміст, хтось купить за красиву обкладинку і назву, комусь потрібно побільше малюнків, а дехто вишукує в букіністичних крамницях певне видання. Є люди, які люблять писати книги, і ті, хто вміє їх видавати. Всі ми різні, але інтерес у нас один добра книга!

Читати далі

Реставрація меблів

Ілюстроване керівництво Repairing and Restoring Tables надихне оновити інтер'єр, а заодно і підтягнути англійську

Читати далі
Показано з 1 по 10 із 20 (2 сторінок)