(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Підручник "Ендокринологія"

Бестселер з ендокринології, національний підручник за ред. Комісаренка знову в наявності!

Читати далі

Особливості роботи в умовах воєнного часу

    Шановні клієнти!

 Наш магазин продовжує працювати, але з деякими обмеженнями і застереженнями.

Не завжди є електроенергія, зв'язок, а отже і можливість швидко обробити й відправити замовлення. 

Читати далі

AGROEXPO-2020: підсумки

У VIII Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2020, яка пройшла з 30 вересня по 3 жовтня, взяли участь 450 компаній-експонентів. Виставкова площа комплексу має рекордні для України розміри та складає 125 000 м².

Читати далі

Програма заходів на AGROEXPO

Програма заходів і семінарів на AGROEXPO 2020 і Покровському ярмарку-2020

30 вересня - 3 жовтня

Читати далі

Покази роботи техніки на AGROEXPO-2020

В рамках Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2020, яка пройде з 30 вересня по 3 жовтня у Кропивницькому (КІРОВОГРАД), відбудуться демонстраційні покази техніки в роботі.


Читати далі

АТЛАС – НЕ ЛИШЕ ПРО ГЕОГРАФІЮ!

Нині формат атласів стає все популярнішим у різних галузях науки. Побутує думка, ніби його застосовують лиш географи. Ми дослідили питання і пропонуємо вам не лише ознайомитися з історією питання, але й нашою підбіркою атласів про рослини!

Читати далі

AGROEXPO-2020

Виставка «AGROEXPO» традиційно відбудеться восени з 30 вересня по 3 жовтня 2020 року. Незважаючи на всю складність нинішнього сезону, пов'язану з карантинними заходами, організатори докладають усіх зусиль, щоб «AGROEXPO-2020» пройшла вчасно і, як завжди, на високому рівні.

Читати далі

Мова і туризм

За останні два роки Україна піднялася на 10 позицій в Індексі конкурентоздатності у сфері подорожей і туризму й посіла там 78 сходинку.

Читати далі

Що посієш – те й пожнеш, або чому варто вкладатися в елеватори

«Можна констатувати: в елеваторному бізнесі вже сформувалося чітке розуміння важливості адаптації бізнесу до настання ери тотальної діджиталізації та необхідності інвестувати в неї».

Наталія Кулаковська (директорка з маркетингу KMZ Industries)

Читати далі

Новий спалах актуальності HACCP в Україні

2020 рік безпрецедентно втрутився у звичний перебіг справ людства. Пандемія справжнім торнадо пройшлася малими й великими підприємствами, зокрема й у секторі харчової промисловості. Все ж значна частина підприємств лишилася на полі бою. І наразі питання впровадження і реалізації системи HACCP знову гучно лунає. 

Читати далі
Показано з 1 по 10 із 24 (3 сторінок)