(067) 443-93-97, (044) 412-27-01

Зимова добірка книг

Видавництво ПрофКнига і наш партнер виставковий центр АГРОЕКСПО вітають вас з наступаючими святами і бажають доброго настрою!

На всі представлені книги діє знижка 5% до кінця грудня.

Читати далі

Грецька бібліотека

Що собою являє іноземна публічна бібліотека, чим може зацікавити сучасного користувача і хто її взагалі відвідує?

Читати далі

AGROEXPO-2019: підсумки

ПрофКнига взяла участь в щорічній осінній виставці в Кропивницькому. Про загальні підсумки і наші враження читайте нижче.

Читати далі

5 іноземних підручників для спеціалістів харчової промисловості

У галузі харчової та переробної промисловості України на 2018 рік працювало 18% населення (це 3 млн людей). У цьому ж році обсяги сільськогосподарського виробництва оцінювалися у 268.6 млрд грн – це 18–19% від ВВП країни. 


Читати далі

Перша виставкова

25-28 вересня відбудеться міжнародна агропромислова виставка AgroExpo-2019

Читати далі

Топ-5 книг для працівників залізниці

Ми підготували для вас список книг, що необхідні для працівників галузі залізничного транспорту, а також для науковців та студентів. Підручники та монографії містять приклади та задачі, які сприяють кращому засвоєнню інформації.
Читати далі

Flower Expo Ukraine 2019. Висновки

16-18 квітня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві пройшла 13-та міжнародна спеціалізована виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні Flower Expo Ukraine.

Читати далі

Де знайти книгу?

Уявімо ситуацію: ви уже кілька годин безрезультатно шукаєте інформацію в інтернеті і все, що можна знайти – це неструктурована купа застарілих текстів, які не можна використати навіть для написання курсової. А у вас серйозне завдання на роботі, від вирішення якого залежить ваша зарплата, почуття власної гідності та ставлення начальника. Що робити? 

Читати далі

Топ-10 книг, що необхідні кожному садівнику

Ми підібрали літературу, яка допоможе вам стати справжнім фахівцем у галузі садівництва, а вашим рослинам завжди радувати око барвистими квітами та соковитими плодами.

Читати далі

"Фермер. Базовий рівень" в наявності російською мовою

Бестселер для фермерів-початківців, аграріїв і тваринників  «Фермер. Базовий рівень» вперше російською мовою! 

Читати далі
Показано з 1 по 10 із 12 (2 сторінок)