(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Основи патології за Роббінсом

Вітчизняні медичні учбові заклади дедалі активніше використовують іноземні підручники. Виникає чимало питань, тож вирішив пролити світло на принципи видання медичних підручників за кордоном, зокрема світовим лідером галузі – видавничою групою Elsevier. За приклад взято одну з найвідоміших серій – «Патологія за Роббінсом й Котраном».

Читати далі

Зимова добірка книг

Видавництво ПрофКнига і наш партнер виставковий центр АГРОЕКСПО вітають вас з наступаючими святами і бажають доброго настрою!

На всі представлені книги діє знижка 5% до кінця грудня.

Читати далі

Грецька бібліотека

Що собою являє іноземна публічна бібліотека, чим може зацікавити сучасного користувача і хто її взагалі відвідує?

Читати далі

5 іноземних підручників для спеціалістів харчової промисловості

У галузі харчової та переробної промисловості України на 2018 рік працювало 18% населення (це 3 млн людей). У цьому ж році обсяги сільськогосподарського виробництва оцінювалися у 268.6 млрд грн – це 18–19% від ВВП країни. 


Читати далі

Топ-5 книг для працівників залізниці

Ми підготували для вас список книг, що необхідні для працівників галузі залізничного транспорту, а також для науковців та студентів. Підручники та монографії містять приклади та задачі, які сприяють кращому засвоєнню інформації.
Читати далі

Де знайти книгу?

Уявімо ситуацію: ви уже кілька годин безрезультатно шукаєте інформацію в інтернеті і все, що можна знайти – це неструктурована купа застарілих текстів, які не можна використати навіть для написання курсової. А у вас серйозне завдання на роботі, від вирішення якого залежить ваша зарплата, почуття власної гідності та ставлення начальника. Що робити? 

Читати далі

Топ-10 книг, що необхідні кожному садівнику

Ми підібрали літературу, яка допоможе вам стати справжнім фахівцем у галузі садівництва, а вашим рослинам завжди радувати око барвистими квітами та соковитими плодами.

Читати далі

"Фермер. Базовий рівень" в наявності російською мовою

Бестселер для фермерів-початківців, аграріїв і тваринників  «Фермер. Базовий рівень» вперше російською мовою! 

Читати далі

Сам собі будівельник: 10 необхідних книг для кожного, хто будує дім

Перше, про що ми думаємо, коли закладаємо фундамент для майбутнього будинку – це чи вистачить нам коштів, щоб закінчити будівництво. Усі інші запитання ми звикли ставити архітекторам, виконробам та проектувальникам. 

Читати далі

Що потрібно знати про захист рослин?

Захист рослин – галузь сільськогосподарської науки, у межах якої розробляють методи і прийоми захисту рослин. 
Читати далі
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)