(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Що посієш – те й пожнеш, або чому варто вкладатися в елеватори

«Можна констатувати: в елеваторному бізнесі вже сформувалося чітке розуміння важливості адаптації бізнесу до настання ери тотальної діджиталізації та необхідності інвестувати в неї».

Наталія Кулаковська (директорка з маркетингу KMZ Industries)

Читати далі

Новий спалах актуальності HACCP в Україні

2020 рік безпрецедентно втрутився у звичний перебіг справ людства. Пандемія справжнім торнадо пройшлася малими й великими підприємствами, зокрема й у секторі харчової промисловості. Все ж значна частина підприємств лишилася на полі бою. І наразі питання впровадження і реалізації системи HACCP знову гучно лунає. 

Читати далі

Міжнародний день без дієт

Втомилися підраховувати кожну калорію і вже вибилися з сил, щоб схуднути до літа? Тоді сьогодні ваше свято! Подарунки теж будуть.

Читати далі

Gray’s Anatomy

Gray’s Anatomy – чи не найвпливовіше видання з медицини всіх часів. Не згодні? 

Читати далі

Всесвітній день книги і авторського права

Всі, хто любить книги, мають з ними особливі відносини. Для когось найважливішим є зміст, хтось купить за красиву обкладинку і назву, комусь потрібно побільше малюнків, а дехто вишукує в букіністичних крамницях певне видання. Є люди, які люблять писати книги, і ті, хто вміє їх видавати. Всі ми різні, але інтерес у нас один добра книга!

Читати далі

Реставрація меблів

Ілюстроване керівництво Repairing and Restoring Tables надихне оновити інтер'єр, а заодно і підтягнути англійську

Читати далі

Основи патології за Роббінсом

Вітчизняні медичні учбові заклади активно використовують іноземні підручники в навчальному процесі. Проливаємо світло на особливості книговидання світовим лідером галузі – групою Elsevier на прикладі відомої серії – «Патологія за Роббінсом й Котраном».

Читати далі

Зимова добірка книг

Видавництво ПрофКнига і наш партнер виставковий центр АГРОЕКСПО вітають вас з наступаючими святами і бажають доброго настрою!

На всі представлені книги діє знижка 5% до кінця грудня.

Читати далі

Грецька бібліотека

Що собою являє іноземна публічна бібліотека, чим може зацікавити сучасного користувача і хто її взагалі відвідує?

Читати далі

5 іноземних підручників для спеціалістів харчової промисловості

У галузі харчової та переробної промисловості України на 2018 рік працювало 18% населення (це 3 млн людей). У цьому ж році обсяги сільськогосподарського виробництва оцінювалися у 268.6 млрд грн – це 18–19% від ВВП країни. 


Читати далі
Показано з 1 по 10 із 16 (2 сторінок)