(067) 443-93-97, (044) 412-27-01

Блог ПрофКнига

Топ-5 книг для працівників залізниці

Ми підготували для вас список книг, що необхідні для працівників галузі залізничного транспорту, а також для науковців та студентів. Підручники та монографії містять приклади та задачі, які сприяють кращому засвоєнню інформації.


Читати далі

Прикрасьте своє літо!

Напередодні сонячної пори з 30 травня по 2 червня у Львівському палаці мистецтв відбудеться вишукана та яскрава подія - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Літо-2019».

Читати далі

Flower Expo Ukraine 2019. Висновки

16-18 квітня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві пройшла 13-та міжнародна спеціалізована виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні Flower Expo Ukraine.

Читати далі

Flower Expo Ukraine 2019

Flower Expo Ukraine 2019 добігла кінця і ми раді поділитися з вами враженнями!


Читати далі

Квіткове шоу

Ви любите квіти? А цирк? А чули коли-небудь про Цирк Квітів (Flower Circus)? Тоді вам варто відвідати хоча б одну виставу!

Читати далі

Де знайти книгу?

Уявімо ситуацію: ви уже кілька годин безрезультатно шукаєте інформацію в інтернеті і все, що можна знайти – це неструктурована купа застарілих текстів, які не можна використати навіть для написання курсової. А у вас серйозне завдання на роботі, від вирішення якого залежить ваша зарплата, почуття власної гідності та ставлення начальника. Що робити? 

Читати далі

Топ-10 книг, що необхідні кожному садівнику

Ми підібрали літературу, яка допоможе вам стати справжнім фахівцем у галузі садівництва, а вашим рослинам завжди радувати око барвистими квітами та соковитими плодами.

Читати далі

"Фермер. Базовий рівень" в наявності російською мовою

Бестселер для фермерів-початківців, аграріїв і тваринників  «Фермер. Базовий рівень» вперше російською мовою! 

Читати далі

Весна час будівництва

    За останні три роки зростання показників будівельного ринку дозволяє говорити, що галузь пережила свій кризовий період і розпочинається її сталий розвиток.  Починаючи з другої половини 2018 року, інвестиційні очікування продовжують залишатися в позитивній зоні, тому за  оцінками фахівців, у прийдешньому році слід очікувати зростання інвестицій в нові проекти житлової і комерційної нерухомості, хоч і не високими, та впевненими темпами.

Читати далі

Сам собі будівельник: 10 необхідних книг для кожного, хто будує дім

Перше, про що ми думаємо, коли закладаємо фундамент для майбутнього будинку – це чи вистачить нам коштів, щоб закінчити будівництво. Усі інші запитання ми звикли ставити архітекторам, виконробам та проектувальникам. 

Читати далі
Показано з 1 по 10 із 11 (2 сторінок)