(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Кодекси і коментарі

Право

Кодекс адміністративного судочинства України

70грн

..

Право

Цивільний кодекс України

115грн

Цивільний кодекс України був створений у 2003 році для регулювання правових відносин у приватній сфері. У рамках кодексу розглядаються питання взаємовідносин між юридичними й фізичними особами, та пов'язані з ними закони. Також представлені закони для регулювання відносин між територіальними громадами, державою Україна та іноземними державами...

Право

Податковий кодекс України

205грн

..

Гельветика

Науково-практичний коментар Кодексу адміністративного судочинства України

1550грн

Науково-практичний коментар К одексу адміністративного судочинства України підготовлено з урахуванням останніх змін, внесених до процесуального законодавства. Здійснено глибокий та всебічний аналіз норм адміністративного процесуального права через призму практики Європейського суду з прав людини та практики національних адміністративних судів. Сформульовано ..

Право

Кримінальний кодекс України

75грн

Кримінальний кодекс України був прийнятий у 2001 р. На підставі цих законів, особи, які вчинили злочин, притягуються до кримінальної відповідальності. Також описуються випадки й підстави, при яких відбувається звільнення від покарання і зняття кримінальної відповідальності. Уголовним злочином вважаються дії спрямовані проти: свободи і безпеки людини, її майн..

Право

Кодекс цивільного захисту України

45грн

..

Право

Кодекс України з процедур банкрутства

45грн

..

Право

Кодекс законів про працю України

45грн

..

Алерта

Кодекс адміністративного судочинства України

590грн

В даному науково-практичному коментарі Кодексу адміністративного судочинства України, з урахуванням останніх його змін, проведено науково-системний аналіз норм адміністративного процесуального права з роз'ясненнями і коментуванням всіх його положень...

Алерта

Земельний кодекс України

150грн

У виданні представлений Земельний Кодекс України із змінами і доповненнями...

Право

Виборчий кодекс України

100грн

..

Routledge

Routledge Handbook of Public Aviation Law

1800грн

The Routledge Handbook of Public Aviation Law is the first book to incorporate a comprehensive analysis of Public Aviation Law – principally international, but also domestic law in a comparative context – in a single volume. International Law is pervasive in Aviation Law, and is incorporated into a number of major multilateral treaties (e.g., the Chicago ..

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Купити новий Кодекс України