(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Кодекси і коментарі

11

Право

Виборчий кодекс України

100грн

..

Алерта

Земельний кодекс України

150грн

У виданні представлений Земельний Кодекс України із змінами і доповненнями...

Право

Кодекс адміністративного судочинства України

70грн

..

Алерта

Кодекс адміністративного судочинства України

590грн

В даному науково-практичному коментарі Кодексу адміністративного судочинства України, з урахуванням останніх його змін, проведено науково-системний аналіз норм адміністративного процесуального права з роз'ясненнями і коментуванням всіх його положень...

Право

Кодекс законів про працю України

45грн

..

Право

Кодекс України з процедур банкрутства

45грн

..

Право

Кодекс цивільного захисту України

45грн

..

Право

Кримінальний кодекс України

75грн

Кримінальний кодекс України був прийнятий у 2001 р. На підставі цих законів, особи, які вчинили злочин, притягуються до кримінальної відповідальності. Також описуються випадки й підстави, при яких відбувається звільнення від покарання і зняття кримінальної відповідальності. Уголовним злочином вважаються дії спрямовані проти: свободи і безпеки людини, її майн..

Гельветика

Науково-практичний коментар Кодексу адміністративного судочинства України

1550грн

Науково-практичний коментар К одексу адміністративного судочинства України підготовлено з урахуванням останніх змін, внесених до процесуального законодавства. Здійснено глибокий та всебічний аналіз норм адміністративного процесуального права через призму практики Європейського суду з прав людини та практики національних адміністративних судів. Сформульовано ..

Право

Податковий кодекс України

205грн

..

Право

Цивільний кодекс України

115грн

Цивільний кодекс України був створений у 2003 році для регулювання правових відносин у приватній сфері. У рамках кодексу розглядаються питання взаємовідносин між юридичними й фізичними особами, та пов'язані з ними закони. Також представлені закони для регулювання відносин між територіальними громадами, державою Україна та іноземними державами...

Routledge

Routledge Handbook of Public Aviation Law

1800грн

The Routledge Handbook of Public Aviation Law is the first book to incorporate a comprehensive analysis of Public Aviation Law – principally international, but also domestic law in a comparative context – in a single volume. International Law is pervasive in Aviation Law, and is incorporated into a number of major multilateral treaties (e.g., the Chicago ..

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Купити новий Кодекс України