(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Тваринництво

Anness Publishing

The Complete Book of Horses: Breeds, Care, Riding, Saddlery (Повна книга про коней: п..

750 грн

Expert advice on breeds, all aspects of horse care, and step-by-step riding techniques, fully updated.Повністю оновлене видання з консультаціями експертів щодо порід, усі аспекти догляду за кіньми та техніки верхової їзди...

Росинформагротех

Інноваційний технологічний розвиток тваринництва

320 грн250 грн

В издании представлены учебно-методические и нормативно-справочные материалы, необходимые при модернизации производства животноводческой продукции, а также для прогнозирования инновационного технологического развития животоводческих отраслей на средне- и долгосрочную перспективу. Предназначено для специалистов органов государственного управления АПК всех уро..

Олді+

Інтенсивні технології в аквакультурі

630 грн

Викладено інтенсивні технології при вирощуванні об’єктів аквакультури, методи підвищення продуктивності водойм, технології відтворення та культивування об’єктів тепловодної та холодноводної аквакультури (коропових, щучих, лососевих, осетрових, сомових, цихлідових та ракоподібних). У посібнику викладено основи інтенсивної технології, якість і безпека рибної п..

ЦУЛ

Інтенсивні технології в аквакультурі

360 грн

Викладено інтенсивні технології при вирощуванні об'єктів аквакультури, методи підвищення продуктивності водойм, технології відтворення та культивування об'єктів тепловодної та холодноводної аквакультури (коропових, щучих, лососевих, осетрових, сомових, цихлідових та ракоподібних). У посібнику викладено основи інтенсивної технології, якість і безпека рибної п..

Олді+

Інфекційні хвороби птиці

700 грн

У навчальному посібнику викладене сучасне розуміння питань епізоотології, діагностики, диференційної діагностики інфекційних хвороб птиці, дається різнобічна оцінка заходів профілактики і боротьби із хворобами на основі останніх інструктивних матеріалів, виданих в Україні. Характеристика збудників подається згідно із сучасною таксономічною класифікацією, по-..

Олді+

Аквакультура осетрообразных

395 грн

Навчально-практичний посібник «Аквакультура осетрообразных» (на русском языке) підготовлений авторським колективом, до складу якого увійшли фахівці-осетроводи України, Росії, Польщі та Угорщини. Даний посібник пройшов апробацію, схвалений міжнародною науковою спільнотою, отримав відповідний гриф і рекомендований до практичного використання Асоціацією центрів..

Олді+

Аквакультура перспективних об'єктів

rating

550 грн

Викладено основи розведення та вирощування малопоширених та специфічних об'єктів аквакультури. Приділена увага культивуванню кормових організмів та форм, близьких до гідробіонтів...

Аграрна освіта

Акліматизація гідробіонтів

80 грн

Висвітлено теоретичні основи здійснення акліматизаційних робіт щодо гідробіонтів та практичні засади їх упровадження у виробництво...

Київ

Атлас медоносних рослин України

190 грн

Описано найвідоміші медоноси, які трапляються у природній флорі й культивуються в різних зонах України. Наведено морфологічний опис рослин, їх екологію, поширення, практичне використання у бджільництві та інших галузях (зокрема в медицині, зеленому будівництві, харчовій, деревообробній промисловості тощо).Природні ентомофільні рослини об’єднано в групи лісов..

Знання

Атлас птахів України: Повна збірка

1000 грн950 грн

..

Agroexpert

Атлас хвороб свиней

200 грн

Еще одна книга о болезнях свиней. Ориентирована на практиков: фермеров, консультантов, ветврачей и студентов ветеринаров. В отличие от других книг, она ориентирована "видимое" - на то, что животновод видит в свинарнике и что он должен правильно оценить. Издание содержит большое количество фотографий с описанием наиболее распространенных и экономически значим..

Київ

Бджільництво

120 грн

Подаються короткі відомості з історії бджільництва, значення його в сучасний період. Висвітлено біологію, способи утримання, методи розведення бджіл, виведення маток. Описано вулики, пасічний інвентар, засоби механізації виробничих процесів, медоносні рослини і запилення їх бджолами. Викладено відомості про хвороби бджіл, заходи їх попередження і боротьби з ..

Ліра-К

Бджільництво України

400 грн

У монографії викладено сучасні результати наукових розробок ННЦ «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича» зі створення внутрішньо породного типу українських степових бджіл з підвищеною гігієнічною поведінкою; нових типів карпатської породи бджіл; дослідження основних критеріїв оцінювання і оптимізації кормової бази бджільництва; визначення закономірност..

Апімопрес

Биология пчелиной семьи

340 грн

Глубокие знания биологии пчел служат теоретической основой пчеловодства. Без них невозможна разработка новых способов повышения продуктивности пчелиных семей.В основу настоящей монографии легли материалы докторской диссертации Г.Ф. Таранова «Основные функции пчелиной семьи», которую автор блестяще защитил в 1960 г. Особенность книги состоит в том, что в ней,..

CRC Press

Вівчарство (Sheep Medicine)

2450 грн

Sheep Medicine, Second Edition describes key sheep diseases encountered in general practice along with their diagnoses, treatment, prognoses, control, and, where appropriate, post-mortem features. The book is divided into chapters covering each body system.Each chapter of this completely revised and updated book opens with a recommended approach to clin..

Фенікс

Вірусологія безхребетних

425 грн

Представлені сучасні літературні дані, а також результати власних досліджень біологічних властивостей вірусів безхребетних. Наведені дані про структуру віріонів та їх геномів, описані механізми реалізації генетичної інформації ДНК- та РНК-вмісних вірусів. Значна увага приділена взаємодії вірусів з чутливими клітинами, а також сучасним методам діагностики вір..

Харків

Ветеринарна біотехнологія

160 грн

У підручнику викладено теоретичні та методичні матеріали з питань ветеринарної біотехнології: характеристика біотехнологічних систем; культивування мікроорганізмів, клітин тварин і вірусів; технологічні стадії виробництва біопрепаратів; технології виробництва пробіотиків, антибіотиків, вакцин і діагностичних препаратів; генетична та клітинна інженерія; саніт..

Вища освіта

Ветеринарна вірусологія

100 грн

Викладено основи загальної та спеціальної ветеринарної вірусології. Наведено дані про природу і походження, морфологію та хімічний склад, механізм репродукції, генетику й екологію вірусів, патогенез вірусних інфекцій. Висвітлено особливості противірусного імунітету, специфічну профілактику і хіміотерапію вірусних інфекцій. Розглянуто сучасну класифікацію вір..

WILEY

Ветеринарна клінічна паразитологія (Veterinary Clinical Parasitology)

3360 грн

New edition of the market-leading benchtop reference on the diagnosis of internal and external parasites in animals, including expanded coverage of parasites of reptiles, birds, and other exotic speciesVeterinary Clinical Parasitology, 9th Edition, allows for a quick and accurate reference to internal and external parasites found in a wide variety of do..

Аграрна освіта

Ветеринарна мікотоксикологія

150 грн

У посібнику наведено характеристику мікроскопічних грибів та мікотоксинів, їх вплив на якість кормів та продукти харчування, біологічну дію мікотоксинів на організм тварин, сучасні засоби профілактики мікотоксикозів, нормативні документи, що регламентують уміст мікотоксинів у кормах і продуктах харчування...

Нова книга

Ветеринарне акушерство, гінекологія та біотехнологія відтворення тварин з основами ан..

400 грн

У підручнику викладено теоретичні основи та досягнення практичного акушерства в галузі морфології та фізіології статевих органів свійських тварин, фізіології та біохімії сперми, технології її розрідження, зберігання та транспортування, природного та штучного осіменіння, запліднення, трансплантації ембріонів, фізіології вагітності, родів та післяродового пері..

Олді+

Ветеринарно-санітарна вірусологія

540 грн

Викладено фундаментальні основи вірусології. Представлено дані про природу і походження вірусів, структурну організацію та хімічний склад, механізм репродукції та популяційну генетику вірусів, особливості патогенезу вірусних інфекцій та противірусного імунітету, імунопрофілактику та хіміотерапію вірусних інфекцій. Охарактеризовано методологію лабораторної ді..

Інкос

Вирощування дволіток коропів у ставах за інтенсивною технологією

150 грн

Викладено результати інтенсивного вирощування дволіток коропово-сазанових гібридів з трилітками рослиноїдних риб із використанням методів інтенсифікації: підготовка ставового фонду, удобрення ставів, зменшення щільності посадки личинок у вирощувальні стави і цьоголіток коропово-сазанових гібридів у нагульні стави, підгодівля риби, контроль гідрохімічного і г..

Київ

Вирусные инфекции осетров и лососей

370 грн

В книге описаны основные вирусные заболевания осетровых и лососевых рыб, а также изложены современные методы диагностики этих заболеваний. Сведения о вирусах изложены по единой схеме, включающей историю открытия, клинические признаки, свойства возбудителей и их распространение как в аквакультуре, так и в естественных водоемах...

Показано з 1 по 24 із 445 (19 сторінок)

У цьому розділі розміщені книги, що стосуються вирощування, розведення, годування та лікування сільськогосподарських тварин, зокрема курей, свиней, коней, овець, кіз та інших.