(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Вища освіта

Вища освіта

Ветеринарна вірусологія

50грн

Викладено основи загальної та спеціальної ветеринарної вірусології. Наведено дані про природу і походження, морфологію та хімічний склад, механізм репродукції, генетику й екологію вірусів, патогенез вірусних інфекцій. Висвітлено особливості противірусного імунітету, специфічну профілактику і хіміотерапію вірусних інфекцій. Розглянуто сучасну класифікацію вір..

Вища освіта

Наукове обґрунтування раціональної годівлі риб

80грн

Підготовлено сучасні адаптовані норми годівлі та раціони для риб тепло- і холодноводних рибогосподарських підприємств...

Вища освіта

Агроекологія

200грн

Узагальнено і систематизовано фактичний науково-практичний матеріал з агроекології. Висвітлено її завдання, методологію, вплив забруднення повітря, води і ґрунту на людей, тварин та сільськогосподарські культури. Запропоновано заходи щодо збереження ґрунтового покриву, екологічно обґрунтованого підходу до хімізації сільськогосподарського виробництва, меліора..

Вища освіта

Основи підприємницької діяльності та агробізнесу

50грн

Висвітлено питання соціально-економічних основ підприємництва та агробізнесу, організації та функціонування малого і середнього бізнесу на селі, визначення економічної ефективності аграрних підприємницьких структур. Для студентів неекономічних спеціальностей аграрних вищих навчальних закладів II - IV рівнів акредитації. Буде корисним керівникам і спеціаліста..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)