(067) 443-93-97, (050) 443-93-99 - - - МИ ПРАЦЮЄМО!

Вища освіта

Вища освіта

Ветеринарна вірусологія

60 грн

Викладено основи загальної та спеціальної ветеринарної вірусології. Наведено дані про природу і походження, морфологію та хімічний склад, механізм репродукції, генетику й екологію вірусів, патогенез вірусних інфекцій. Висвітлено особливості противірусного імунітету, специфічну профілактику і хіміотерапію вірусних інфекцій. Розглянуто сучасну класифікацію вір..

Вища освіта

Конярство

180 грн

Подано цікавий інформаційний матеріал про походження, одомашнення та доместикаційні зміни коней. Викладено основні положення оцінювання їх екстер’єру та роботоздатності, організації відтворення, вирощування, а також тренінгу і випробування молодняку. Розглядаються питання годівлі, догляду та утримання цих тварин. Розповідається про сучасні види використання ..

Вища освіта

Морфологія сільськогосподарських тварин

250 грн

Висвітлено біологію клітини, основи ембріології, загальної гістології; описано морфологію апаратів і систем органів: апаратів руху, травлення, дихання, сечостатевого, серцево-судинної і нервової систем, ендокринних органів і шкірного покриву. Наведено особливості будови тіла свійської птиці.Для студентів вищих аграрних навчальних закладів III – IV рівнів акр..

Вища освіта

Наукове обґрунтування раціональної годівлі риб

90 грн

Підготовлено сучасні адаптовані норми годівлі та раціони для риб тепло- і холодноводних рибогосподарських підприємств...

Вища освіта

Паразитологія та інвазійні хвороби тварин

180 грн

 Викладено  сучасні  дані  щодо  найпоширеніших  в  Україні  й  світі  інвазійних  хвороб великої та дрібної рогатої худоби, коней, свиней, м’ясоїдних тварин, кролів, птахів, риб, бджіл. Для підготовки фахівців в аграрних вищих навчальних закладах ІІІ – IV рівнів акре-дитації із спеціальності «Ветеринарн..

Вища освіта

Агроекологія

208 грн

Узагальнено і систематизовано фактичний науково-практичний матеріал з агроекології. Висвітлено її завдання, методологію, вплив забруднення повітря, води і ґрунту на людей, тварин та сільськогосподарські культури. Запропоновано заходи щодо збереження ґрунтового покриву, екологічно обґрунтованого підходу до хімізації сільськогосподарського виробництва, меліора..

Вища освіта

Основи підприємницької діяльності та агробізнесу

52 грн

Висвітлено питання соціально-економічних основ підприємництва та агробізнесу, організації та функціонування малого і середнього бізнесу на селі, визначення економічної ефективності аграрних підприємницьких структур. Для студентів неекономічних спеціальностей аграрних вищих навчальних закладів II - IV рівнів акредитації. Буде корисним керівникам і спеціаліста..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)