(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Преса України

Преса України

Вітчизняні технології виробництва, зберігання та переробки плодів і ягід в Україні

50грн

Зміст: Зональне розміщення садівництва в Україні Придатність грунтів під сади і ягідники та покращення їх родючості І. Якісний садивний матеріал - основа розвитку інтенсивного садівництва ІІ. Створення та продуктивне використання насаджень зерняткових культур ІІІ. Технології виробництва плодів кісточкових культур ІV. Механізація трудомістких операцій в інте..

Преса України

Калина, малина, ожина та обліпиха

35грн

В книзі вміщено відомості про поживну, лікувальну цінність і господарсько-біологічні особливості таких високовітамінних цілющих садових рослин як калина, малина, ожина та обліпиха. Подано характеристики основних районованих та перспективних сортів (форм) названих культур. Описано способи розмноження, закладки насаджень і догляд за ними, збирання, зберігання ..

Преса України

Кращі сорти плодових, ягідних і горіхоплідних культур української селекції

50грн

Для фахівців садівничих господарств, науковців, агрономів, аспірантів, студентів аграрних вузів, садівників-аматорів...

Преса України

Агробіологічні основи вирощування саджанців плодових культур

120грн

Плодові насадження, по суті, є штучно створені людиною організми, виходячи з її потреб. Створюються вони шляхом щеплення двох або й більше компонентів – підщепи, прищепи, проміжні вставки тощо. В роботі висвітлено біологічні аспекти їх зрощення, сумісності, взаємовпливу, саморегуляції проявлення біологічного потенціалу. Наведено матеріали щодо нових перспект..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)