(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Арій

Арій

Арій

Англійська мова для медичного персоналу

20 грн

Цей кишеньковий довідник містить найуживанішу професійну лексику та корисні вислови для спілкування медичного персоналу з англомовними пацієнтами. Він допоможе правильно зрозуміти скарги пацієнтів під час медичного огляду, надати потрібну інформацію у реєстратурі, аптеці або лікарні.Книга стане у пригоді усім, хто прагне вдосконалювати англійську мову та спі..

Арій

Англійська мова для працівників готельно-ресторанного бізнесу

15 грн

Посібник адресований представникам готельно-ресторанного бізнесу, студентам, туристам, а також усім, хто прагне оволодіти навичками успішного спілкування в місцях харчування та проживання.У ньому подано поради щодо вибору слів, висловів і синтаксичних конструкцій для найліпшого висловлення думки в різних ситуа­ціях у готелях і ресторанах, а також розкрито ос..

Арій

Англійська мова для працівників торгівлі

15 грн

Цей кишеньковий довідник містить корисні вислови для спілкування англійською мовою під час купівлі-продажу товарів, а також найуживанішу лексику з перекладом українською. Тематично він охоплює такі розділи: різновиди магазинів і товарів, вибір і покупка товару, ціни, способи оплати, повернення товару і скарги, спілкування покупця і продавця, консультанта або..

Арій

Артрит. Позбавляємось болю в суглобах

45 грн

Ця книга присвячена артритів і інших запальних захворювань суглобів і сухожиль. Докладно описані причини розвитку, симптоми, діагностика, можливі ускладнення, методи лікування різних артритів. Наводиться повна інформація про лікарські препарати. Відомий лікар-ревматолог доктор Євдокименко простою і доступною мовою розповідає про артритах, дає практичні порад..

Арій

Артроз. Позбавляємось болю в суглобах

45 грн

  Ця книга присвячена лікуванню артрозу кульшових суглобів за допомогою спеціальних, дуже ефективних вправ. Детально висвітлено методи лікування та діагностики коксартрозу, а також причини, що призводять до розвитку артрозу.   Відомий лікар-ревматолог Павло Валерійович Євдокименко пояснює, як самостійно перевірити, чи правильно вам встановили ..

Арій

Біль в ногах

45 грн

Боль в ногах: тупая, ноющая или острая... Как часто, заболев или столкнувшись с болезнью своих близких, мы оказываемся в растерянности, не зная, что делать, куда обратиться, какой метод лечения выбрать. Врачи дают разные и порой противоречивые рекомендации. Решить, кому можно довериться, бывает довольно трудно.В этой книге рассказывается о болезнях ног прост..

Акція!
Збірник рецептур національних страв та кулінарних виробів, правових, нормативно-право..

Арій

Збірник рецептур національних страв та кулінарних виробів, правових, нормативно-право..

1470 грн1420 грн

Збірник рецептур національних страв та кулінарних виробів для підприємств громадського харчування, затверджений наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 06.07.99 № 484, складається з 15 розділів, у яких пропонуються рецептури кухонь народів України, Росії, Білорусі, Молдови, Естонії, Литви, Латвії, Грузії, Вірменії, Азербайд..

Арій

Медичне забезпечення в запитаннях і відповідях

77 грн

Посібник охоплює низку питань, передбачених навчальною програмою підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів (затвердженою постановою Кабінету Міністрів України № 229 від 02.03.2010 р. зі змінами відповідно до постанов № 1138 від 23.12.2015 та № 161 від 22.03.2017 р.) та які можуть бути винесені на теоретичний іспит для кандидатів у во..

Арій

Новий англо-український українсько-англійський медичний словник: понад 25000 термінів

285 грн

У словнику вміщено понад 25 тисяч термінів різних галузей традиційної медицини, зокрема терапії, хірургії, стоматології, онкології, імунології, а також нових медичних напрямків — імуногенетики, генної інженерії, радіоізотопної діагностики тощо.Розрахований передусім на студентів, аспірантів і викладачів, а також лікарів-практиків, перекладачів медичної літер..

Арій

Польсько-український, українсько-польський словник. 100 тис. слів

237 грн

Словник призначений для всіх, хто вивчає польську мову, виконує польсько-українські та українсько-польські переклади. Він розрахований на широке коло читачів. Словником можуть користуватися школярі, студенти та всі, хто у своїй роботі має справу з перекладами.Поряд із загальновживаними словами літературної та розмовної мови це видання також містить терміни, ..

Арій

Польсько-український, українсько-польський словник. 35 тис. слів

79 грн

Словник призначений для всіх, хто вивчає польську мову, виконує польсько-українські та українсько-польські переклади. Він розрахований на широке коло читачів. Словником можуть користуватися школярі, студенти та всі, хто у своїй роботі має справу з перекладами.Поряд із загальновживаними словами літературної та розмовної мови це видання також містить терміни, ..

Арій

Психологія натовпу

240 грн

«Психологія натовпу» відомого французького психолога, соціолога, антрополога та історика Ґюстава Лебона (1841–1931) була опублікована ще 1895 року, але досі актуальна. Вона стала розділом соціальної психології, яка досліджує закономірності поведінки та діяльності людей у соціальних групах.Саме Лебон уперше сформулював закони поведінки організованого натовпу...

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)