(067) 443-93-97, (073) 443-93-98, (050) 443-93-99

Каравела

Каравела

Каравела

Електрообладнання автомобілів і тракторів

245грн

Розглянуто принцип дії, будову, роботу та експлуатацію систем і окремих виробів електрообладнання автомобілів і тракторів, що експлуатуються в Україні. Особливу увагу приділено електронним регуляторам напруги, електронним системам запалювання робочої суміші, електронним системам впорскування пального, електронним антиблокувальним системам гальм (АВS) електро..

Каравела

Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка

350грн

У підручнику викладено навчально-теоретичний матеріал, який супроводжується численними прикладами. Частина з електротехніки описує основні поняття і закони електричних і магнітних кіл, співвідношення електричних і енергетичних величин, які характеризують стан цих кіл. Також розглянуті конструкція, принцип дії, характеристики та принципи управління таких елек..

Каравела

Теорія безпеки на залізничному транспорті

255грн

У книзі розглянуто теоретичні підходи до контролю, забезпечення та керування безпекою руху поїздів на залізничному транспорті, які виникли та використовуються останні два десятиріччя. Викладено також основні ідеї та розробки авторів в даній галузі. Залізничний транспорт розглянуто як складну систему, тому значна увага приділена застосуванню на практиці ..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)