(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

ПрофКнига

ПрофКнига

Акція!
Збірник рецептур борошняних кондитерських і здобних булочних виробів

ПрофКнига

Збірник рецептур борошняних кондитерських і здобних булочних виробів

360 грн330 грн

Друге видання доповнене авторськими рецептурами Єлизавети Глінської і Дениса Суховія.Збірник містить 233 рецептури на торти, тістечка, кекси, рулети, здоби, печиво, пряники, вафельні вироби, начинки і глазурі. Наведено технологічні нормативи для підприємств громадського харчування і кондитерських виробництв.Збірник належить до технологічних нормативних докум..

ПрофКнига

Інноваційні технології та обладнання галузі. Переробка продукції тваринництва

150 грн

Практикум рекомендований для студентів закладів вищої освіти ІІІ і IV рівня акредитації для використання у навчальному процесі підготовки здисципліни „Інноваційні технології та обладнання галузі“...

ПрофКнига

Інституціональні трансформації у сфері землекористування

220 грн

У монографії викладено теоретико-методологічні засади забезпечення екологічно й економічно ефективного землекористування в умовах поглиблення інституціональних трансформацій, які базуються на фундаментальних положеннях інституціональної економіки, теорії добробуту, екологічної економіки, теорії управління і менеджменту, концепціях сталого розвитку та загальн..

ПрофКнига

Інструкція з сигналізації на залізницях України

175 грн

Затверджено наказом Міністерства транспорту та зв'язку України за № 747 від 23.06.2008.Інструкція з сигналізації є обов’язковою для застосу­вання підприємствами і організаціями залізничного транспорту України. Інструкція визначає систему видимих і звукових сигналів для передачі наказів та вказівок щодо руху поїздів і маневрової роботи, а також види сигнальни..

ПрофКнига

Борошно стародавніх пшениць, продукти переробки круп'яних культур та шроти у технолог..

160 грн

У монографії розглянуто хімічний склад і технологічні властивості борошна стародавніх пшениць полби, спельти та однозернянки, цільнозернового борошна з сучасних пшениць, пластівців круп’яних культур і шротів рослинної сировини. Наведено результати досліджень з визначення ефективності їх використання в технології хліба з оздоровчими властивостями, висвітлено ..

ПрофКнига

Відновлення залізниць

220 грн

Посібник містить основні принципи організації робіт з відновлення земляного полотна, споруд та верхньої будови залізничної колії. Розроблений відповідно до програми підготовки офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю «Застосування військових частин і підрозділів із відновлення та будівництва об’єктів національної транспортної системи».Призначений..

ПрофКнига

Вагоностроительные конструкции

625 грн

В монографии изложены тенденции развития современного вагоностроения. Подробно описаны технология и средства механизации и автоматизации сборочно-сварочного производства, используемые на вагоностроительных и вагоноремонтных предприятиях при постройке, модернизации и ремонте различных типов вагонов. Наряду с технологией рассмотрены вопросы, связанные с о..

ПрофКнига

Гігієна продуктів тваринного походження

375 грн

У навчальному посібнику охарактеризовано нормативно-правову базу, що забезпечує виробництво продукції тваринного походження в ЄС, згідно вимог Codex Alimentarius та в Україні. Особливу увагу приділено науковим підходам до безпечності та якості м’яса, охарактеризовано хімічний склад і його технологічні властивості, як сировини для ковбасного виробництва, розг..

Акція!
Гігієна та екологія (для стоматологів)

ПрофКнига

Гігієна та екологія (для стоматологів)

220 грн150 грн

Навчальний посібник підготовлено у відповідності до Програми з гігієни та екології для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчальних закладів України IV рівня акредитації. Видання освітлює основні програмні питання дисципліни, викладено матеріал для підготовки до практичних занять згідно тематики. Значну увагу приділено таким актуальним і н..

ПрофКнига

Довідник з технології хлібопекарського виробництва

440 грн

У довіднику розглянуто вимоги до якості сировини, висвітлено питання її взаємозаміни, підготовки до виробництва, викладено традиційні та прискорені способи виробництва, хлібобулочних і бубличних виробів, простих і здобних сухарів. Подано розрахунки виробничих рецептур, виходу виробів, технологічного плану виробництва. Наведено методи контролю сировини, техно..

ПрофКнига

Експлуатаційна робота на залізничних станціях: приклади та задачі

130 грн

В навчальному посібнику викладено теоретичні відомості щодо організації маневрової роботи станцій, нормування тривалості маневрових операцій, розробки технології обслуговування поїздів та вагонів на станціях, а також приклади виконання практичних розрахунків.Призначений для виконання практичних і самостійних робіт, курсового та дипломного проектування студен..

ПрофКнига

Елементи колійного розвитку: приклади та задачі

130 грн

У навчальному посібнику викладено теоретичні відомості щодо проектування елементів колійного розвитку, а також приклади розв'язування практичних задач проектування. Призначений для виконання практичних і самостійних робіт, курсового та дипломного проектування студентами, що навчаються у вищих навчальних закладах за напрямом 275 «Транспортні технологіЇ» і..

ПрофКнига

Капіталізація водних ресурсів: теорія і практика

160 грн

Монографія присвячена розробці теоретико-методологічних засад та практичних рекомендацій щодо вирішення важливої наукової проблеми – фінансового забезпечення розширеного відтворення водно-ресурсного потенціалу шляхом імплементації у водогосподарську практику сучасних механізмів та інструментів капіталізації водних ресурсів на засадах гармонізації інтере..

ПрофКнига

Конструкції і розрахунки машин та апаратів переробних виробництв

200 грн

Суттєва роль у вирішенні проблеми забезпечення населення повноцінними продуктами харчування належить галузі з переробки сільськогосподарської продукції. Збільшення об’ємів виробництва харчових продуктів повинно супроводжуватись підвищенням їх якості та розширенням асортименту. Проблема зберігання та переробки сільськогосподарських продуктів однаково актуальн..

ПрофКнига

Мануальне м'язове тестування: клінічний атлас (оригінал)

2500 грн

Пособие посвящено одному из актуальных вопросов клинического обследования пациентов с различной патологией — мануальному мышечному тестированию. Автор максимально наглядно и последовательно представил обширный клинический и теоретический материал, касающийся структуры и функционирования 53 скелетных мышц, подробно осветил практические аспекты их анатомии и т..

ПрофКнига

Методологія стратегічного та економічного аналізу діяльності виробничих підрозділів П..

130 грн

У монографії розглянуто широке коло методологічних питань та практичних рішень щодо стратегічного та економічного аналізу діяльності виробничих підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» (на прикладі локомотивних депо). Систематизовано та структуровано принципи виконання аналізу діяльності виробничого підрозділу ПАТ «Укрзалізниця», розкрито зміст та особл..

ПрофКнига

Надійність залізничної колії

130 грн

У межах концепції подальшого розвитку інфраструктури залізничного транспорту України передбачено впровадження комплексного управління надійністю, ризиками, вартістю життєвого циклу на залізницях, що викликало потребу в посібниках, де основи надійності викладались би значно ширше, ніж в посібниках для загального вивчення дисципліни.У посібнику наведено те..

ПрофКнига

Основи дослідження операцій у транспортних системах: приклади та задачі

180 грн

У навчальному посібнику викладено теоретичні відомості щодо побудови математичних моделей та розв’язання найбільш поширених оптимізаційних задач, спрямованих на удосконалення транспортних процесів. Для розв’язання задач використовуються сучасні математичні методи дослідження операцій: лінійне програмування, динамічне програмування, сітьове планування та упра..

ПрофКнига

Основи розрахунку та конструювання обладнання переробних і харчових виробництв

200 грн

В підручнику висвітленні питання загальної методології проектування та розрахунку технологічного обладнання переробних і харчових виробництв.Підручник рекомендовано для здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти ІІІ і IV рівня акредитації при вивченні дисципліни «Розрахунки і конструювання обладнання харчових виробництв» зі спеціальності 133 «Галузеве маш..

ПрофКнига

Подарунковий сертифікат

1000 грн

У нашому інтернет-магазині можна розрахуватися карткою "єПідтримка", але що робити, якщо хочеться купити книгу за "1000 Зеленського", а вона коштує дорожче? Оформляйте покупку сертифіката на сайті та в коментарі вкажіть, яку книгу Ви хочете. Ми надішлемо книгу, а Ви доплатите залишок при отриманні, або будь-яким іншим зручним для Вас способом...

ПрофКнига

Правила безпеки систем газопостачання: НПАОП П-68 0.00-1.76-15

120 грн

Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, діяльність яких пов’язана з будівництвом, ремонтом, розширенням, реконструкцією, технічним переоснащенням, експлуатацією систем газопостачання, а також роздрібною торгівлею зрідженим вуглеводним газом у балонах...

ПрофКнига

Правила безпечної експлуатації електроустановок. НПАОП 40.1-1.01-97

180 грн

Дотримання вимог цих Правил є обов'язковим у разі виконання робіт з монтажу, налагодження, ремонту, реконструкції та експлуатації електроустановок електричних станцій, електричних і теплових мереж, електричної частини пристроїв ТАВ, ЗДТК, районних котелень, енергоремонтних та інших підприємств...

ПрофКнига

Правила експлуатації електрозахисних засобів. НПАОП 40.1-1.07-01

110 грн

Наведено перелік засобів захисту, вимоги до них, обсяги і норми випробувань, порядок застосування, зберігання, а також норми комплектування засобами захисту електроустановок і бригад...

ПрофКнига

Правила охорони праці для працівників виробництва солоду, пива та безалкогольних напо..

80 грн

Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність, пов’язану з виробництвом солоду, пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод. Остання редакція: прийняття від 18.04.2017 Набрання чинності відбулось 16.06.2017 Включений до Покажчика НПАО..

Показано з 1 по 24 із 42 (2 сторінок)