(067) 443-93-97, (050) 443-93-99 - - - МИ ПРАЦЮЄМО!

Університет "Україна"

Університет "Україна"

Збірник основних державних будівельних норм України щодо архітектурних та дизайнерськ..

125грн

У навчально-методичному посібнику наведені основні положення державних будівельних норм України, щодо архітектурних та дизайнерських проектів громадських будинків і споруд та їх інтер'єрів, для вивчення курсів "Дизайнерське проектування громадських споруд та їх інтер'єрів", дисциплін "Дизайнерське проектування" та "Теорія дизайну", для виконання курсових і д..

Університет "Україна"

Збірник основних державних будівельних норм України щодо архітектурного та дизайнерсь..

125грн

У навчально-методичному посібнику наведені вибірки основних державних будівельних норм, що регулюють архітектурне та дизайнерське проектування малоповерхових житлових будинків та їх інтер'єрів. Посібник розрахований на студентів, архітекторів і дизайнерів для виконання курсових і дипломних проектів. Можливе використання Збірника студентами і практиками архіт..

Університет "Україна"

Мікробіологія

160грн

У навчальному посібнику вміщено матеріал з основних розділів мікробіології. У сучасному ключі в максимально стислій формі подано основні положення дисципліни: основи систематики, будова, живлення та розмноження бактерій; описано поширення мікроорганізмів, їх роль у кругообігу речовин у природі, розглянуто питання про роль бактерій в інфекційних процесах і зн..

Університет "Україна"

Правила перевезення вантажів автомобільним транспортом

120грн

Підручник рекомендовано для самостійної роботи з дисципліни «Організація автомобільних перевезень», спеціальності «Автомобільний транспорт». Наведено правила перевезень та класифікація вантажів.Призначено для студентів, аспірантів, наукових працівників та інженерів, які навчаються та працюють в автомобільній галузі...

Університет "Україна"

Практикум з мікробіології

156грн

Розглянуто 117 методів вивчення морфолого-культуральних, фізіолого-біохімічних властивостей мікроорганізмів і способів їх культивування. Наведено 186 рецептів реактивів, барвників і поживних середовищ для культивування мікроорганізмів кругообігу вуглецю, азоту, фосфору, сірки та заліза. Посібник ілюстровано 58 рисунками та 22 таблицями. Автори мають надію, щ..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)