(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Вініченко

Вініченко

Вініченко

Грецкий орех

160грн

В книге рассказывается о хозяйственном значении, биологии, экологии, росте и продуктивности грецкого ореха, а также о способах его разведения. Изложена методика рентабельного культивирования насаждений с подробным освещением комплекса соответствующих мероприятий. Описаны популярные сорта и дана информация по болезням и вредителям грецкого ореха. Предлагаются..

Вініченко

Кремнійвмісні сполуки у рослинництві і грунтознавстві

120грн

У роботі представлено огляд теоретичної інформації та експериментальних досліджень кремнієвих речовин, задіяних у біогеохімічній системі «ґрунт-рослина». Також розглянуто роботи, що описують значення кремнію та його речовин у ґрунтово-поглинаючому комплексі, фізіологію і оптимізацію живлення сільськогосподарських культур, оптимізацію екологічної складової п..

Вініченко

Лісова ентомологія

190грн

У посібнику розкривається значення найбільш чисельного класу тваринного світу — комах в лісових біоценозах, висвітлено їх складні взаємовідношення, які часто призводять до масового розмноження деяких з них, чим наносяться великі втрати народному господарству взагалі і лісу зокрема. У першій частині — "Питання загальної ентомології” розглянуто місце комах в с..

Вініченко

Методика дослідної справи у бджільництві

160грн

У першому розділі подано загальні питання методології і методик наукових досліджень, основні положення формулювання мети і завдання дослідження, планування і проведення експериментів, зіставляння результатів експерименту з теоретичними моделями і формулювання висновків. Як практично реалізовувати дослідження у бджільництві, висвітлено у другому розділі. А са..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)