(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Електроніка та мікросхемотехніка. Частина ІІ: Аналогова схемотехніка

  • 190 грн

“Аналогова схемотехніка” є другою частиною посібника “Електроніка та мікросхемотехніка” і ґрунтується на матеріалі, викладеному у першій його частині “Елементна база електроніки”.
Посібник складається з 9 розділів. Розділи 1–7 містять необхідні відомості про підсилювальні пристрої. Перший розділ містить загальну інформацію про підсилювачі, їх параметри та характеристику. У розділах 1–5 розглянуто принципи побудови каскадів попереднього підсилення на біполярних та польових транзисторах, підсилювачів постійного струму та підсилювачів потужності, вибору режимів їх роботи та розрахунку параметрів. Велика увага приділяється зворотним зв’язкам у підсилювачах, оскільки їх застосування дає змогу досягти бажаних результатів роботи пристроїв. У шостому розділі розглянуто основні засади побудови відеопідсилювачів, підсилювачів радіочастоти та проміжної частоти. Незалежно від ступеня складності мікросхем основою їх структури є елементарні схеми, фізичні принципи їх роботи найпростіше зрозуміти, моделюючи схеми за допомогою окремих дискретних електронних та електричних компонентів. Це сприяє глибшому розумінню побудови мікросхем, дає змогу належно використовувати їх можливості, робить ефективним процес налаштування електронних пристроїв та пошук несправностей. Сьомий розділ стосується підсилювачів в інтегральному виконанні – операційних підсилювачів, принципів їх побудови та використання. Така велика увага приділена підсилювальним пристроям тому, що функція підсилення є основною функцією більшості електронних пристроїв.
У восьмому розділі розглянуто принципи побудови джерел живлення, зокрема випрямлячів струму, згладжувальних фільтрів та стабілізаторів напруги, у дев’ятому – частотно-вибіркові пристрої, а саме резонансні підсилювачі, активні фільтри та генератори гармонічних коливань.
Отже, освоївши матеріал, студенти повинні навчитись вибирати елементну базу електроніки для побудови схем, розраховувати їх, вибирати режими роботи, оцінювати впливи навколишнього середовища та дестабілізуючих факторів на їх роботу.
Доступність, логічність та послідовність викладання матеріалу має на меті викликати творчий інтерес до електроніки, спонукати до подальшого її вивчення.
Посібник є корисним для студентів, що мають підготовку в обсязі загальнотехнічних дисциплін за напрямами “Безпека інформаційних і комунікаційних технологій”, “Системи технічного захисту інформації”, “Управління інформаційною безпекою” та “Системна інженерія”, і може використовуватись для самостійної підготовки, підготовки до самоконтролю та поточних і семестрових контролів, які проводяться у Львівській політехніці.

  • ISBN: 978-966-553-912-4
  • Мова видання: УКР
  • Тип обкладинки: Мяка
  • Розмір: 170 х 210мм
  • Вага: 500г

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів