(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Фармацевт-практик

Фармацевт-практик

Фармацевт-практик

Атлас анатомії людини Йоганнеса Соботти (в 2 томах)

2800грн

В атласі представлено сучасні дані про загальну анатомію людини, детально описано будову голови, шиї та верхньої кінцівки (Том 1: 416 стор.), тулуба, внутрішніх органів та нижньої кінцівки (Том 2: 398 стор.). Відповідно до напрямів анатомічних розтинів атлас розділений за ділянками тіла, що узгоджується з темами практичних занять. Крок за кроком прості вступ..

Фармацевт-практик

Довідник еквівалентності лікарських засобів

600грн

Видання призначене для лікарів усіх спеціальностей, провізорів, клінічних провізорів та фармацевтів, студентів фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації, операторів фармацевтичного ринку. У Довіднику згідно АТС-класифікації систематизовано інформацію про всі лікарські засоби, зареєстровані в Украї..

Фармацевт-практик

Опека пациента в практике врача и провизора. Руководство по применению лекарственных ..

350грн

В Руководстве сведены воедино клинические и фармацевтические аспекты лекарствоведения. Здесь вы найдете данные, касающиеся не только применения препаратов, но и тех патологических состояний, для лечения, диагностики или профилактики которых они применяются. Информация в Руководстве изложена просто и наглядно, с использованием схем, рисунков, таблиц. Перевод ..

Фармацевт-практик

Фармацевтична опіка

200грн

Посібник «Фармацевтична опіка» містить: – 40 протоколів провізора (фармацевта) при відпуску безрецептурних лікарських засобів; – 42 алгоритми фармацевтичної опіки при відпуску лікарських засобів. Протоколи регламентують взаємодію провізора (фармацевта) з пацієнтом з метою уникнення неконтрольованого споживання лікарських засобів. Протоколи присвячені симптом..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)