(067) 443-93-97, (050) 443-93-99 - - - МИ ПРАЦЮЄМО!

ІАЦ "Упаковка"

ІАЦ "Упаковка"

Етикетка: як виготовити?

70грн

В книзі висвітлені історія виникнення етикетки, її призначення і різновиди, дизайн та колір, технології виготовлення, оздоблення, захисту та нанесення на виріб. Книга призначена для фахівців і керівників поліграфічних та споживаючих етикетку підприємств, а також для студентів, магістрантів та аспірантів поліграфічних навчальних закладів...

ІАЦ "Упаковка"

Обладнання для групового пакування

83грн

Серія книг під загальною назвою «Пакувальне обладнання» присвячена технологіям і обладнанню пакування різних за реологією груп продукції. Структурно до її складу входять три книги: «Обладнання для пакування продукції у споживчу та транспортну тару»; «Обладнання для групового пакування»; «Обладнання для обробки транспортних пакетів». В цих книгах наведено тип..

ІАЦ "Упаковка"

Обладнання для обробки транспортних пакетів

100грн

Серія книг під загальної назвою «Пакувальне обладнання» присвячена технологіям і обладнанню пакування різних за реологією груп продукції. Структурно до її складу входять три книги: «Обладнання для пакування продукції у споживчу і транспортну тару»; «Обладнання для групового пакування», «Обладнання для обробки транспортних пакетів». В цих книгах наведено типо..

ІАЦ "Упаковка"

Обладнання для пакування продукції у споживчу тару

125грн

Серія книг під загальною назвою «Пакувальне обладнання» присвячена технологіям і обладнанню пакування різних за реологією груп продукції. Структурно до її складу входять три книги: «Обладнання для пакування продукції у споживчу тару», «Обладнання для групового пакування», «Обладнання для обробки транспортних пакетів». В цих книгах наведено типові технології ..

ІАЦ "Упаковка"

Пакувальне обладнання

312грн

У підручнику наведено типові технологічні схеми пакувального обладнання всіх функціональних груп. В доступному для сприйняття вигляді наведена класифікація пакувального обладнання загалом, обладнання для пакування продукції у споживчу та транспортну тару, групового пакування та формування збільшених вантажних одиниць, а також їх функціональних модулів, будов..

ІАЦ "Упаковка"

Полімерна упаковка

730грн

Книга присвячена полімерній упаковці, яка впевнено лідирує на пакувальних ринках. Маючи численні конкурентні переваги, полімерна упаковка відповідає як сучасним тенденціям розвитку упаковки, так і вимогам споживачів продукції. Вона безпечна, зручна, інформативна, економічна та екологічна. Книга складається з 11 розділів та охоплює всі складові уявлення про ..

ІАЦ "Упаковка"

Упаковка в нашому житті

60грн

Автор книги пише про упаковку в нашому житті. Розвиток пакування в країні відображає рівень життя її населення. Це як барометр, який допомагає визначити якість цього життя. Упаковка товарів та продуктів, яка супроводжує людину протягом усього її життя, здатна значно покращити добробут, подбати про майбутнє. Книга збуджує інтерес до сучасних проблем пакування..

ІАЦ "Упаковка"

Упаковка в украинских реалиях

310грн

Эта книга о прошлом, настоящем и будущем упаковки украинской упаковочной индустрии. В ней удивительным образом переплетаются исторические факты, реальные события и сухая статистика с историей создания и развития украинских компаний, университетских и научных центров. Здесь же яркие картины о специалистах – профессионалах, создавших и развивавших современные ..

ІАЦ "Упаковка"

Упаковка для харчових продуктів та напоїв

312грн

Ця книга відкриває чарівний світ упаковки для найбільш вживаної продукції – харчових продуктів та напоїв. Кожен з нас по кілька разів на день стикається з такою упаковкою, бо потрібно вибрати та закупити продукти в супермаркеті, приготувати улюблені страви на своїй кухні, поснідати та повечеряти, а в обідню перерву скористатися стравами швидкого харчува..

ІАЦ "Упаковка"

Упаковка из картона

310грн

Учитывая запросы специалистов упаковочной индустрии и тех, кто лишь собирается ими стать, ИАЦ «Упаковка» издало новую книгу «Упаковка из картона». Авторами ее являются специалисты, более 30 лет занимающиеся разработкой и изготовлением упаковочных материалов и упаковки. В книге освещены практически все проблемы, касающиеся этого вида упаковки: материалы, вспо..

ІАЦ "Упаковка"

Упаковка из полимерных пленок (Flexible packaging)

187грн

Основна ідея книги - комплексно і системно розглянути гнучкі пакувальні матеріали (ГПМ) - полімерні плівки, їх основні властивості і методи визначення, класифікацію, склад, фізичні і хімічні властивості різних типів харчової продукції, різні типи і види упаковки з ГПМ для харчових продуктів, основні характерні схеми обладнання для фасування та пакування прод..

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)