(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

ІАЦ "Упаковка"

ІАЦ "Упаковка"

Обладнання для групового пакування

80грн

Серія книг під загальною назвою «Пакувальне обладнання» присвячена технологіям і обладнанню пакування різних за реологією груп продукції. Структурно до її складу входять три книги: «Обладнання для пакування продукції у споживчу та транспортну тару»; «Обладнання для групового пакування»; «Обладнання для обробки транспортних пакетів». В цих книгах наведено тип..

ІАЦ "Упаковка"

Обладнання для обробки транспортних пакетів

80грн

Серія книг під загальної назвою «Пакувальне обладнання» присвячена технологіям і обладнанню пакування різних за реологією груп продукції. Структурно до її складу входять три книги: «Обладнання для пакування продукції у споживчу і транспортну тару»; «Обладнання для групового пакування», «Обладнання для обробки транспортних пакетів». В цих книгах наведено типо..

ІАЦ "Упаковка"

Обладнання для пакування продукції у споживчу тару

120грн

Серія книг під загальною назвою «Пакувальне обладнання» присвячена технологіям і обладнанню пакування різних за реологією груп продукції. Структурно до її складу входять три книги: «Обладнання для пакування продукції у споживчу тару», «Обладнання для групового пакування», «Обладнання для обробки транспортних пакетів». В цих книгах наведено типові технології ..

ІАЦ "Упаковка"

Пакувальне обладнання

250грн

У підручнику наведено типові технологічні схеми пакувального обладнання всіх функціональних груп. В доступному для сприйняття вигляді наведена класифікація пакувального обладнання загалом, обладнання для пакування продукції у споживчу та транспортну тару, групового пакування та формування збільшених вантажних одиниць, а також їх функціональних модулів, будов..

ІАЦ "Упаковка"

Упаковка в нашому житті

60грн

Автор книги пише про упаковку в нашому житті. Розвиток пакування в країні відображає рівень життя її населення. Це як барометр, який допомагає визначити якість цього життя. Упаковка товарів та продуктів, яка супроводжує людину протягом усього її життя, здатна значно покращити добробут, подбати про майбутнє. Книга збуджує інтерес до сучасних проблем пакування..

ІАЦ "Упаковка"

Упаковка в украинских реалиях

250грн

Эта книга о прошлом, настоящем и будущем упаковки украинской упаковочной индустрии. В ней удивительным образом переплетаются исторические факты, реальные события и сухая статистика с историей создания и развития украинских компаний, университетских и научных центров. Здесь же яркие картины о специалистах – профессионалах, создавших и развивавших современные ..

ІАЦ "Упаковка"

Упаковка для харчових продуктів та напоїв

250грн

Ця книга відкриває чарівний світ упаковки для найбільш вживаної продукції – харчових продуктів та напоїв. Кожен з нас по кілька разів на день стикається з такою упаковкою, бо потрібно вибрати та закупити продукти в супермаркеті, приготувати улюблені страви на своїй кухні, поснідати та повечеряти, а в обідню перерву скористатися стравами швидкого харчува..

ІАЦ "Упаковка"

Упаковка из картона

250грн

Учитывая запросы специалистов упаковочной индустрии и тех, кто лишь собирается ими стать, ИАЦ «Упаковка» издало новую книгу «Упаковка из картона». Авторами ее являются специалисты, более 30 лет занимающиеся разработкой и изготовлением упаковочных материалов и упаковки. В книге освещены практически все проблемы, касающиеся этого вида упаковки: материалы, вспо..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)