(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Воля

Воля

Воля

Довідник експерта з дорогоцінних металів

180грн

Довідник експерта з дорогоцінних металів містить у собі широкий спектр питань, пов'язаних із здійсненням державного пробірного контролю за якістю дорогоцінних металів, виробів з них та матеріалів, що містять дорогоцінні метали. У ньому викладені відомості про становлення та розвиток системи державного пробірного контролю на території України, види та основні..

Воля

Золотарство в Україні

50грн

У виданні докладно розглянуто виникнення та розвиток золотарства в Україні, історія пробірної справи, детально проаналізовано сучасний стан управління сферою державного пробірного контролю та конкурентне середовище в ювелірній справі. Окремий розділ присвячений ювелірній практиці: наведено опис дорогоцінних металів та каміння, їх фізико-хімічні властивості т..

Воля

Пробірний контроль. Методи аналізу дорогоцінних металів

100грн

У підручнику викладено теоретичні основи та методологію випробувань матеріалів із вмістом дорогоцінних металів, наведено сферу застосування результатів випробувань, систематизовано методи дослідження матеріалів із вмістом дорогоцінних металів за різними ознаками, визначено переваги та недоліки фізичних та хімічних методів, методику відбору проб, обрахунок ре..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)