(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Світ

Світ

Світ

English for advanced medical students

60 грн

У підручнику подані навчальні тексти (25 уроків) загальномедичної та галузевої тематики, до яких додаються словники і комплекси вправ для активного засвоєння матеріалу і розвитку навичок спілкування у професійній сфері, навичок перекладу і складання реферату наукової статті. Вміщені грецькі та латинські афікси, за допомогою яких утворюються англійські медичн..

Світ

Вулицями старого Києва

490 грн

Перед читачем – розповідь про центральні історичні райони Києва, особливості формування архітектурного середовища міста, про його вулиці, будинки, храми, зокрема, давні архітектурні ансамблі – Софію Київську та Києво-Печерську лавру – об’єкти світової спадщини.У книзі широко використовуються матеріали державних архівів, музеїв та бібліотек, наводяться малові..

Світ

Довідник садівника

120 грн

Довідник містить відомості про плодові, ягідні, в тому числі малопоширені, культури та виноград, методи їх вирощування, розмноження як на промислових, так і на присадибних та дачних ділянках. Уперше описані особливості вирощування винограду в західних і північних регіонах України, сортимент і захист рослин. Висвітлені найновіші досягнення вітчизняної і заруб..

Світ

Загальна екологія

150 грн

У підручнику відповідно до програми вузів природничого профілю відображено зміст загальної екології. Передусім чітко визначено її місце в системі природничих наук. В окремому розділі подано історію екологічної науки. Розділи навчальної дисципліни викладені в ієрархічній послідовності: аутекологія (екологія організму), демекологія (екологія популяції), біоцен..

Світ

Орфографічний словник польської мови

60 грн

..

Світ

Слов’янська кухня

120 грн

У довіднику читачеві пропонуються відомості про особливості кухонь різних слов’янських народів. Як готують у Болгарії, Польщі, росії, Словаччині, в Україні холодні страви та закуски, перші та другі страви, десерт та солодощі, ви довідаєтеся з численних рецептів, наведених у книзі.Для широкого кола читачів...

Світ

Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство (словник-довідник)

80 грн

 У словнику-довіднику стисло подано тлумачення основних термінів і понять з технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства в обсязі програми вищих навчальних закладів ІІІ і ІV рівнів акредитації. Словник-довідник допоможе студентам у підготовці до модульних контролів, заліків, захисту курсових і дипломних проектів.        &..

Світ

Вулицями старовинного Львова

220 грн

У книзі висвітлюється історія львівського середмістя. Перед читачами — оповідь не лише про окремі вулиці, а й про будинки, яскраво змальовується події, пов’язані з ними. Автор звертає основну увагу не стільки на архітектурні здобутки, як це робилося  досі у виданнях, присвячених історії Львова, скільки на маловідомі, але від цього не менш цікаві факти п..

Світ

Довідник українського рибалки

60 грн

Описані особливості поведінки найпоширеніших в Україні риб та способи і тактика їх вилову. Подані відомості про рибальські снасті, приготування принад і нажив, про особливості вудіння риби вночі, взимку, з човна, з берега, за допомогою спінінга і т. ін. Вміщені рецепти рибних страв і словничок деяких рибальських термінів...

Світ

Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство

100 грн

Подано лабораторні, практичні та розрахункові роботи з металургії, матеріалознавства, ливарного виробництва, обробки      металів тиском, зварювального виробництва та обробки металів різанням; викладено теоретичні основи, описано устаткування, інструменти, методику виконання робіт.Призначений для студентів механічних і технологічних спеціально..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)