(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Слово

Слово

Слово

Вантажні автомобільні перевезення

100грн

У підручнику розглядається теорія, технологія, організація і управління виконання автотранспортних послуг (доставкою вантажів) у ринкових умовах. Він призначений для студентів вищих навчальних закладів спеціальності "Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті". Інформаційно-довідниковий матеріал може бути використаний студентами, а тако..

Слово

Мои кактусы

200грн

Мир кактусов и других суккулентов удивительно многообразен. Ухаживать за этими растениями легче, чем думают многие. Их можно выращивать без теплицы, просто на подоконнике - лишь бы были соблюдены некоторые основные правила.Автор этой книги, Хельга Мозес, известна в среде специалистов как знаток кактусов и других суккулентов, которые она с неизменным успехом ..

Слово

Пасажирські автомобільні перевезення

100грн

У навчальному посібнику викладені технологія, організація і управління виконання пасажирських перевезень. Розглянуті класифікація пасажирських перевезень, питання оптимізації пасажиропотоків, технології організації міських, заміських та міжнародних автомобільних маршрутів. Робота призначена для студентів напряму "Транспортні технології"...

Слово

Технічна експлуатація будівельно-дорожніх машин та автомобілів. Частина III

110грн

У третій частині підручника викладається матеріал з діагностування і технічного обслуговування ДВЗ, систем гідравлічного приводу, силового електроприводу та механічних систем будь-яких машин. Розглядаються основні причини несправностей і відмов всіх систем і механізмів машин та способи їх усунення. Крім того, подається матеріал з керування машинами у процесі..

Слово

Технологія відтворення сільськогосподарських тварин

90грн

Викладені теоретичні передумови і виробничо-господарські основи технології відтворення сільськогосподарських тварин, чітко і послідовно узагальнені питання всіх складових процесу, що включає в себе: раціональну організацію технології використання і одержання сперми від племінних плідників, теорію і практику оцінки, розбавляння і зберігання , а також технолог..

Слово

Організація міжнародних автомобільних перевезень

100грн

Викладено основні питання організації міжнародних автомобільних перевезень вантажів. Проведено аналіз діяльності міжнародних транспортних організації» Викладено суть міжнародних конвенцій та багатосторонніх угод у галузі автомобільного транспорту та участь у них України. Описано функціонування систем митноuj транзиту. Розглянуто особливості організації міжна..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)