(067) 443-93-97, (073) 443-93-98, (050) 443-93-99

ОДЕКУ

ОДЕКУ

ОДЕКУ

Індустріальне рибництво

120грн

Підручник присвячено вивченню індустріального рибництва, як одного з найперспективніших напрямків Світової аквакультури. Наводиться інформація про історію становлення і особливості розвитку індустріального рибництва, сучасний стан цього напрямку аква- і марикультури в різних країнах і регіонах. Подано коротку характеристику основних найбільш важливих об'єкті..

ОДЕКУ

Гідрохімія річок і водойм України

100грн

В навчальному посібнику розглянуті особливості водного і гідрохімічного режиму головних рівнинних річок України, основні закономірності і чинники формування хімічного складу вод малих водойм та ставків. Наголошено на змінах водного та іонного складу, якості природних вод під впливом природних коливань, господарської діяльності, що важливо при вирішенні практ..

ОДЕКУ

Динамічна біохімія гідробіонтів

90грн

Розглянуто динамічні процеси в клітинних мембранах, енергетику біохімічних процесів та процеси біохімічного окиснення. Викладено матеріал про обмін вуглеводів, ліпідів, білків та нуклеїнових кислот, води і мінеральних речовин, а також про єдність процесів обміну та його регуляцію...

ОДЕКУ

Комплексный подход к управлению пресноводными ресурсами

75грн

В монографии рассмотрены методологические и методические основы комплексного управления пресноводными ресурсами, проведен анализ факторов, которые способствуют повышению экономической результативности использования пресноводных ресурсов при осуществлении бытовой, производственно-хозяйственной деятельности в регионах Украины. Монография будет полезна маги..

ОДЕКУ

Моделювання гідрометеорологічного режиму та продуктивності агроекосистем

150грн

Викладені теоретичні й практичні питання побудови моделей динамічних процесів, які відбуваються в агроекосистемах, моделювання радіаційного, водно-теплового і турбулентного режиму агроекосистем. Розглядається моделювання росту та впливу гідрометеорологічного режиму на формування фотосинтетичної продуктивності сільськогосподарських культур. Особлива увага при..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)