(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

ОДЕКУ

ОДЕКУ

ОДЕКУ

Індустріальне рибництво

110грн

Підручник присвячено вивченню індустріального рибництва, як одного з найперспективніших напрямків Світової аквакультури. Наводиться інформація про історію становлення і особливості розвитку індустріального рибництва, сучасний стан цього напрямку аква- і марикультури в різних країнах і регіонах. Подано коротку характеристику основних найбільш важливих об'єкті..

ОДЕКУ

Динамічна біохімія гідробіонтів

90грн

Розглянуто динамічні процеси в клітинних мембранах, енергетику біохімічних процесів та процеси біохімічного окиснення. Викладено матеріал про обмін вуглеводів, ліпідів, білків та нуклеїнових кислот, води і мінеральних речовин, а також про єдність процесів обміну та його регуляцію...

ОДЕКУ

Комплексный подход к управлению пресноводными ресурсами

75грн

В монографии рассмотрены методологические и методические основы комплексного управления пресноводными ресурсами, проведен анализ факторов, которые способствуют повышению экономической результативности использования пресноводных ресурсов при осуществлении бытовой, производственно-хозяйственной деятельности в регионах Украины. Монография будет полезна маги..

ОДЕКУ

Моделювання гідрометеорологічного режиму та продуктивності агроекосистем

150грн

Викладені теоретичні й практичні питання побудови моделей динамічних процесів, які відбуваються в агроекосистемах, моделювання радіаційного, водно-теплового і турбулентного режиму агроекосистем. Розглядається моделювання росту та впливу гідрометеорологічного режиму на формування фотосинтетичної продуктивності сільськогосподарських культур. Особлива увага при..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)