(067) 443-93-97, (073) 443-93-98, (050) 443-93-99

НУБІП

НУБІП

НУБІП

Використання ліпосом на основі фосфоліпідів молока у гепатології

90грн

У монографії висвітлено результати сучасних досліджень про особливості метаболічних порушень і структурно-функціональні зміни гепатоцитів у дослідах in vitro та in vivo при моделюванні у тварин токсичного гепатиту, алкогольіндукованого гепатозу та при дії на організм екопатогенних чинників (іонізуючої радіації й Кадмію), необхідність їхньої корекції та ефект..

НУБІП

Охорона ґрунтів та відтворення їх родючості

200грн

  Узагальнено і систематизовано інформацію про ґрунт як природно-історичне тіло, фактичний стан і необхідність його охорони. На основі узагальнення світового і вітчизняного досвіду показані сучасні уявлення про деградаційні процеси у ґрунтах, запропоновані інноваційні технології відтворення родючості ґрунтів за різних систем і інтенсивності використання..

НУБІП

Патологія насіння сільськогосподарських культур

90грн

Розкрито методи та способи фітопатологічної експертизи насіннєвого матеріалу, симптоми патологій на насінні, морфологічні властивості збудників захворювань. Звернено увагу на сапротрофну мікобіоту насіння. Наведені ДСТУ, що регламентують фітопатологічний стан насіннєвого матеріалу...

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)