(067) 443-93-97, (050) 443-93-99 - - - МИ ПРАЦЮЄМО!

Книги-ХХІ

Книги-ХХІ

Книги-ХХІ

Відновлювальні засоби працездатності у фізичній культурі і спорті

100 грн

Пропонований підручник вперше на новій методичній основі (адаптація Європейської кредитної трансферної системи до системи вищої освіти України) подає загальну характеристику здібностей людини, висвітлює питання навантаження, адаптації, стомлення та основних засобів відновлення працездатності спортсменів. Такий підхід посилює роль самостійної роботи студентів..

Книги-ХХІ

Землеробство та меліорація

110 грн

У підручнику викладені наукові основи землеробства. Висвітлені питання про фактори та умови життя рослин, сівозміни, системи землеробства, зрошувальні, осушувальні та інші види меліорацій, родючість ґрунту та методи їх підвищення. Для студентів агрономічних та землевпорядних спеціальностей вищих навчальних закладів, викладачів і спеціалістів відповідного про..

Книги-ХХІ

Менеджмент туризму

100 грн

У підручнику розкриваються основні поняття туризму, види, засоби, методи і форми туристичної діяльності; наведена характеристика міжнародних, регіональних та національних туристичних організацій; аналізуються різні аспекти туризму (мотивація туристичних поїздок, формування туристичного продукту і його ціни); розглядається вплив зовнішнього і внутрішнього сер..

Книги-ХХІ

Організація туризму

94 грн

У запропонованому виданні розкрито основні поняття організації туристичної діяльності, окреслено складові сфери туризму, та законодавче регулювання організації туроператорської та турагентської діяльності, визначено можливості розвитку туризму в Україні. Особливу увагуу приділено ліцензуванню туристичної діяльності, сертифікації послуг, організаційним формам..

Книги-ХХІ

Розвиток туристичного бізнесу регіону

90 грн

У монографії аналізується стан розвитку туризму в Україні загалом і на Буковині. Зокрема, розглядаються питання розбудови туристичної інфраструктури, розвитку туристичного бізнесу в регіоні, зміни на сучасному туристичному ринку, основні фактори, що впливають на формування туристичного продукту, ризики в туризмі, організаційно-правове забезпечення туристично..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)