(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Індустрія

Індустрія

Індустрія

Правила охорони праці для виноробного виробництва

80 грн

Ці Правила поширюються на всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність з виробництва виноградних та інших плодово-ягідних вин. Ці Правила встановлюють вимоги до охорони праці під час виробництва виноградних та інших плодово-ягідних вин та є обов'язковими для виконання працівниками та ро..

Індустрія

Правила охорони праці для нафтохімічних підприємств

100 грн

НПАОП 0.00-1.19-08ЗАТВЕРДЖЕНОнаказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого наглядувід 3 липня 2008 р. N 156Зареєстрованов Міністерстві юстиції України8 серпня 2008 р. за N 729/15420Правила поширюються на всіх суб'єктів господарювання з виробництва гумотехнічних виробів, азбестових технічних виробів та технічн..

Індустрія

Правила охорони праці для працівників м'ясопереробних цехів

156 грн

Ці Правила поширюються на всіх працівників, які виконують роботи щодо проектування, виготовлення, реконструкції, монтажу, налагодження, ремонту, технічного діагностування та експлуатації ковбасних цехів, цехів з виробництва м`ясних консервів, кулінарних комбінатів, цехів напівфабрикатів та інших відповідної спеціалізації підприємств незалежно від форми власн..

Індустрія

Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки..

100 грн

Ці Правила поширюються на всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність, пов'язану зі зберіганням та переробкою зерна...

Індустрія

Правила охорони праці на автомобільному транспорті

125 грн

НПАОП 0.00-1.62-12..

Індустрія

Правила охорони праці у птахівництві

52 грн

Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання, які займаються вирощуванням та триманням птиці, виробництвом та первинною обробкою продукції птахівництва...

Індустрія

Правила охорони праці у тваринництві. Велика рогата худоба

52 грн

Дія нормативно-правового акта з охорони праці Правила охорони праці у тваринництві. Велика рогата худоба поширюється на всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, що займаються обслуговуванням великої рогатої худоби та виробництвом та первинною обробкою молока на підприємствах. Правила встановлюють вимоги б..

Індустрія

Правила охорони праці у тваринництві. Конярство

52 грн

Правила поширюються на всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність з розведення коней. Правила встановлюють вимоги до охорони праці під час вирощування та розведення коней та є обов'язковими для виконання працівниками та роботодавцями...

Індустрія

Правила охорони праці у тваринництві. Свинарство

68 грн

Дія нормативно-правового акту з охорони праці "Правила охорони праці у тваринництві. Свинарство" поширюється на всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, що займаються вирощуванням свиней та виробництвом продукції свинарства. Правила встановлюють вимоги безпеки праці до організації й виконання технологічни..

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)