(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Альтерпрес

Альтерпрес

Альтерпрес

Менеджмент туризму. Туроперейтинг

210грн

Містить програмний матеріал щодо базових понять туроперейтинга і основ сервісного забезпеченння турпродукту. Розкривається сутність понять «туризм», «турист», «турпослуга», «турпродукт» і класифікаційних підходів в сфері гостинності і туризму. Розглядаються ключові елементи технологій обслуговування в туризмі, функції та схеми діяльності організаторів обслуг..

Альтерпрес

Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах

220грн

В підручнику подаються історія розвитку та характеристика сучасного стану готельного господарства світу та України, принципи класифікації засобів розміщення та сертифікації послуг готелів, основи господарської діяльності готельних підприємств, а також детально розглядається технологія прийому й обслуговування гостей в готелі, включаючи надання їм основних і ..

Альтерпрес

Основи туризмознавства

200грн

У пропонованому навчальному посібнику розкриваються основні поняття туризму, його суспільних функцій та особливостей організації сучасної туристичної діяльності. Розглядається структура туристичної індустрії та її взаємодія з екологією, культурою, релігією. Подається класифікація видів туризму та їх характеристика. Особливу увагу приділено спеціалізованим ви..

Альтерпрес

Туризмология

170грн

Что такое "туризмология"? Какова особенность "человеческого измерения" такого феномена общественной жизни, как туризм? В своей книге профессор В.С. Пазенок рассматривает эти и сопутсвующие им вопросы, состовляющие инновационую ткань современных научных интерпретаций туризма. Работа базируется на новейших данных туризмоведческой науки, проблема расматривается..

Альтерпрес

Туристичні ресурси України

220грн

Розглядаються науково-методичні засади дослідження ролі туристичних ресурсів в умовах глобалізації туризму та активізації участі України в світовому туристичному процесі. Пропонується класична класифікація туристичних ресурсів та методика їх вивчення. Основна увага приділена характеристиці основних природно-рекреаційних та культурно-історичних ресурсів Украї..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)