(067) 443-93-97, (050) 443-93-99 - - - МИ ПРАЦЮЄМО!

Альфа-Стевія

Альфа-Стевія

Буряківництво

180грн

У монографії представлено матеріали з проблем підвищення та ефективного використання потенціалу інтенсифікації буряківництва на основі розробки та освоєння науково обгрунтованих, зонально адаптованих інтенсивних технологій вирощування фабричних цукрових буряків. Показано структуру цього потенціалу та роль його окремих складових частин. Проаналізовані шляхи б..

Альфа-Стевія

Системи удобрення сільськогосподарських культур у землеробстві початку XXI століття

365грн

У монографії викладено матеріали провідних вчених України щодо особливостей мінерального живлення сільськогосподарських культур з урахуванням сортової та зональної специфіки систем удобрення, специфіки інтенсивного, органічного і точного землеробства та систем обробітку грунту, впливу погодних умов на ефективність дії добрив, а також щодо використання сучасн..

Альфа-Стевія

Стратегія і тактика захисту рослин. Т.2. Тактика

580грн

У другому томі представлено матеріали стосовно поширення, шкідливості, способів життя найбільш розповсюджених шкідників, проявів основних збудників хвороб польових, овочевих та плодово-ягідних культур. Наведено рекомендації для діагностики захворювань за симптомами їх прояву, а також шкідників - за типами пошкоджень на різних органах рослин і етапах їх орган..

Альфа-Стевія

Хвороби коней. Довідник

105грн

У книзі розповідається про хвороби коней, які викликані вірусами і бактеріями, гельмінтами і паразитами. Розглянуто хвороби крові та органів кровотворення, нервової системи та органів чуття, хвороби органів дихання та виділення. А також отруєння, хвороби шкіри, акушерство, гінекологія та багато іншого. Крім того дається інформація з діагностики, симптоматиці..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)