(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Перун

Перун

Перун

Англійсько-український екологічний словник

370 грн

Словник охоплює наукову та технічну лексику Великобританії, США, Канади та Австралії. Розрахований на фахівців та дослідників екологічних спеціальностей, фахівців та дослідників сільського господарства, викладачів та студентів аграрних університетів та коледжів, викладачів та студентів екологічних спеціальностей , а також перекладачів наукових публікаці..

Перун

Англійсько-український сільськогосподарський словник

350 грн

Англійсько-український сільськогосподарський словник містить біля 82 000 термінів та словосполучень сучасної англійської лексики базових сільськогосподарських галузей, як-то: рослинництва та насінництва, тваринництва та бджолярства, лісівництва та городництва, агрохімії та захисту рослин, біології та генетики рослин та тварин, механізації та автоматизації сі..

Перун

Біотехнія собаки

160 грн

Сучасна людина часто-густо співвідносить життя собак із своїм життям, забуваючи про те, що бажання людей і тварин відверто різні. Вивчати особливості життя тих, кого ми приручили, не перешкоджати реалізації основних інстинктів, задовольняти їх потреби, тобто головне - не нашкоджати - ось основна теза співіснування людей і тварин! Собака був приручений і доме..

Перун

Українсько-російський словник наукової термінології

350 грн

 У Словнику зафіксовані найуживаніші сучасні українські терміни та їхні російські відповідники з різних галузей знань. Призначений для працівників наукових установ, видавництв, радіо, телебачення, викладачів, аспірантів, студентів та всіх, хто цікавиться українським словом. 110 000 слів...

Перун

Англійсько-український ентомологічний словник

260 грн

Англійсько-український ентомологічний словник містить біля 38 000 слів та словосполучень сучасної англійської лексики ентомології як-то: загальної та прикладної ентомології, анатомії комах; фізіології комах, як-то: травлення та линька, зимова сплячка та метаморфоз, хеморецепція та циркадні ритми, хромосоми та мутації, метаболізм та поведінковий гомеостазіс, ..

Перун

Кинология

416 грн

Учебник для высших учебных заведений "Кинология" рассчитан на формирование у специалистов-кинологов целестной системы знаний по собаководству. В учебнике приводятся сведения по вопросам происхождения и эволюции собак, их хозяйственного использовния; особенности их анатомического строения, физиологии и нервной деятельности; онтогенезу, конституции и экстерьер..

Перун

Одорология

182 грн

Учение о запахах — одорология (от лат. odor - запах, logos - учение). Она изучает древнейшее проявление одного из первейших свойств материи определенной филогенетической давности - запах. Живой нос собаки во многократ работает эффективнее любого прибора в поиске и обнаружении искомого запаха. Пособие представляет интерес не только для кинологов, но и для бол..

Перун

Основи агрохімії. Хімія в сільському господарстві

52 грн

У підручнику використано сучасну українську термінологію, яка відповідає міжнародним стандартам ISO та вимогам IUPAC.Висвітлено основи агрохімії та захисту рослин, значення агрохімічних та біологічних знань у сільськогосподарському виробництві. Наведено техніку лабораторних робіт, методів аналізів, що використовуються в агрохімічних лабораторіях і в польових..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)