(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Норма Права

Норма Права

Заборона катування: практика Європейського суду з прав людини, міжнародні нормативні ..

650грн

У науково-практичному посібнику з урахуванням європейського законодавства проаналізовані можливості забезпечення в Україні заборони катування.Видання буде корисним для працівників органів прокуратури та інших правоохоронних органів, суддів, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, студентів та курсантів юридичних закладів вищої освіти, а так..

Норма Права

Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Констит..

1650грн

В оновленому виданні з огляду на структуру Кримінального процесуального кодексу України систематизовано практику Конституційного Суду України, Верховного Суду України та Верховного Суду, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, а також окремі рішення судів першої та апеляційної інстанції у кримінальних провадженнях.Вида..

Норма Права

Складові успіху у кримінальному процесі

850грн

Це друге видання, доповнене та об’єднане з двох частин бестселеру «Складові успіху у кримінальному процесі» 2018–2019 років. Книга написана адвокатом – практиком, який має великий досвід, щоденно протягом десятків років веде процесуальні «війни» і досяг численних переміг. Зміст книги відповідає її назві, і пропонує читачу вже застосовані автором шляхи, ..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)