(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Біла Церква

Біла Церква

Землеробство на еродованих ґрунтах

280грн

Висвітлено класифікацію ерозійних процесів, історію, теоретичні основи ерозіоведення, фактори водної та вітрової ерозії, властивості і класифікацію еродованих і дефльованих ґрунтів. Глибоко і всебічно розкриті найбільш поширені заходи захисту ґрунтів від ерозійних і дефляційних процесів: контурно-меліоративну організацію території, смугове розміщення сільськ..

Біла Церква

Картопля. В 4-х книгах

350грн

У першому томі висвітлено народногосподарське значення картоплі, її походження і розповсюдження та сучасний стан розвитку картоплярства в Україні. Наведені ботанічна, морфологічна, фізіологічна і біохімічна характеристики культури. Викладені сучасні уявлення з генетики картоплі та стратегія використання її генофонду. Висвітлені новітні методи і основні напря..

Біла Церква

Наукові основи насінництва картоплі в Україні

100грн

Розглянута історія розповсюдження картоплі в Україні, виникнення й розвиток насінництва, його зв’язок з селекцією і вплив на підвищення урожайності та якості бульб. Розкриті причини падіння продуктивності картоплі за її тривалого репродукування та намічені шляхи запобігання цьому явищу. Багато уваги приділено первинному насінництву, застосуванню біо-техноло..

Біла Церква

Птахівництво і технологія вирбництва яєць і мяса птиці

150грн

Висвітлено питання розведення, селекції та технології інтенсивного виробництва і переробки яєць, м'яса курей, бройлерів, качок, гусей, індичок, перепелів, цесарок, голубів. Подаються нові матеріали щодо ліній і кросів, застосування удосконалених процесів виробництва продукції птахівництва в промислових і фермерських господарствах...

Біла Церква

Сівозміни у землеробстві України

150грн

Висвітлено теоретичне обґрунтування сівозмін, їх класифікація, принципи чергування культур та їх місце в сівозмінах. Показана роль сівозмін в інтенсивному землеробстві. Наведено характеристики та оцінки окремих культур і парів як попередників, схеми сівозмін для різних ґрунтово-кліматичних зон України з урахуванням концентрації посівів, спеціалізації господа..

Біла Церква

Сільськогосподарська метеорологія і кліматологія

180грн

Висвітлено широке коло питань впливу агрометеорологічних факторов на продуктивність сільськогосподарського виробництва. Розглянуті сучасні методи оцінки клімату з позицій сільськогосподарського виробництва, а також принципи агрокліматичного районування. Показана сутність небезпечних для сільського господарства явищ погоди та обговорені заходи по боротьбі з н..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)