(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Івано-Франківськ

Івано-Франківськ

Біологізація землеробства в Україні: реалії та перспективи

180грн

За результатами багаторічних досліджень, виконаних в асоціації «Біоконверсія», Подільському ДАТУ, Львівському НАУ та інших наукових установах, узагальнення досвіду вітчизняних і іноземних виробників органічної продукції, висвітлено стан, проблеми і перспективи біологізації землеробства, унаслідок освоєння сівозмін, насичених зернобобовими культурами і культу..

Івано-Франківськ

Використання ресурсів соломи і сидератів у сучасному землеробстві

80грн

Наведено результати багаторічних досліджень авторів, вітчизняних і закордонних вчених, які висвітлюють проблему використання сидератів, соломи та іншої продукції рослинного походження для поліпшення родючості грунтів, збільшення продуктивності агроценозів,  покращення якості продукції та охорони навколишнього природного середовища. Особливу увагу приділ..

Івано-Франківськ

Виробництво та використання органічних добрив

400грн

Монографія написана за результатами наукових досліджень авторів, а також досліджень українських і зарубіжних вчених, досвіду передових агро-підприємств і присвячена проблемі ефективного виробництва і використання органічних добрив. У ній детально проаналізовано новітні технології виробництва та застосування органічних добрив. Подано характеристики традиційни..

Івано-Франківськ

Все про виноград і вино

rating

350грн

Ласкаво просимо у виноградарство! - запрошує нас Джеф Кокс, знаний винороб та популяризатор виноградарства №1 у США. Перед Вами книга, що витримала 5 перевидань і стала настільною для тисяч американців, як власників невеличких виноградників, так і для винопромисловців. Лідер рейтингів у своєму сегменті на Амазоні, позитивні рецензії у фаховій пресі, тисячі з..

Івано-Франківськ

Все про вирощування різдвяних ялинок

200грн

В посібнику описується, як обрати правильні види й отримати найкращі дерева до свят. Розлянуто повний цикл "ялинкового" бізнесу, починаючи від вибору ділянки, порад щодо висаджування і закінчуючи стратегіями продажів...

Івано-Франківськ

Дощові черв’яки: наукові аспекти вирощування і практичне застосування

400грн

Книга є найбільш повним теоретичним і практичним посібником з вермикультури і написана з урахуванням найновіших досягнень науки і практики в цій галузі. Означено результати багаторічних досліджень авторів, а також досліджень інших українських та іноземних вчених, досвід передових агропідприємств різних форм власності. Присвячена отриманню високих й сталих вр..

Івано-Франківськ

Органічні добрива для сучасних систем землеробства

200грн

У монографії викладено результати баготорічних досліджень на основі запатентованих та впроваджених у виробництво різних видів і форм органічних добрив, а також узагальнено результати найновіших досліджень українських та іноземних вчених, використано передовий досвід агропідприємств, які ефективно впроваджуюць у виробництво сучасні агротехнології, застосовуюч..

Івано-Франківськ

Сидерація у технологіях сучасного землеробства

200грн

На основі результатів багаторічних наукових досліджень авторів у різних ґрунтово-кліматичних умовах, а також досвіду передових господарств в Україні та за її межами розкрито проблему ефективного функціонування високопродуктивних та екологічно стійких агросистем й агроландшафтів за умови повнішого використовування біоценотичної компоненти у природних процесах..

Івано-Франківськ

Солома та інші пожнивні рештки – органічне добриво для підвищення родючості ґрунтів

150грн

Висвітлено узагальнені дані власних досліджень та вітчизняних і закордонних вчених із проблеми використання соломи та інших поживних решток для поліпшення родючості грунтів. Особливу увагу приділено процесам відтворення гумусу та збереженню родючості грунтів з допомогою деструкції соломи і рослинних решток деструкторами виробництва ПП «Біоконверсія». Моногра..

Івано-Франківськ

Солома, післяжнивні рештки і сидерати - агротехнологічні елементи біологізації сучасн..

300грн

У монографії висвітлено результати багаторічних досліджень авторів, присвячених проблемі біологізації сучасного землеробства у наслідок використання соломи, післяжнивних решток і сидерату. Розкрито і узагальнено наслідки досліджень вітчизняних і закордонних учених з проблем використання соломи й інших післяжнивних решток та вирощування культур на сидерат для..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)