(067) 443-93-97, (044) 412-27-01

Укрмедкнига

Укрмедкнига

Порівняння товарів (0)

Укрмедкнига

Гігієна у фізичній реабілітації

260грн

У підручнику викладено основи гігієни у фізичній реабілітації, розкрито зміст ряду основних законів та конкретизовано гігієнічні основи фізичної реабілітації, які доцільно застосовувати на різних етапах реабілітації пацієнтів, гігієнічних методів, які використовують під час вивчення індивідуального здоров’я людини. Наведено характеристики окремих чинників на..

Укрмедкнига

Масаж загальний та самомасаж

400грн

У підручнику висвітлено сучасні погляди на зміст, класифікацію, відмінні особливості, фізіологічні механізми впливу масажу. Описано види масажу, техніку і методику виконання прийомів масажу та масажу окремих ділянок тіла, самомасажу. Висвітлено правила побудови і проведення процедури та курсу масажу в дорослих та дітей, біоенергетичний захист та економізацію..

Укрмедкнига

Основи реабілітації, фізичної терапії, ерготерапії

400грн

У підручнику висвітлено соціально-економічні та медико-біологічні аспекти здоров’я, організаційні основи, засоби реабілітації, функціональні обов’язки та юридичну відповідальність осіб, причетних до фізичної та реабілітаційної медицини. Детально описано основи лікувальної фізичної культури як основного засобу активної фізичної терапії: зміст, завдання, види,..

Укрмедкнига

Реабілітаційний масаж

480грн

У першій частині підручника висвітлено основи реабілітаційного масажу та застосування його при захворюваннях та травматичних пошкодженнях опорно-рухового апарату, центральної та периферичної нервової системи; захворюваннях серцево-судинної, дихальної, ендокринної, статевої систем, шкіри; при порушеннях обміну речовин, в урології, педіатрії. Друга частина при..

Укрмедкнига

Фармакологія

220грн

Матеріал підручника викладено відповідно до навчальної програми з фармакології Ші студентів вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІУ рівнів акредитації. Висвітлення закономірностей і результатів взаеййдії ЛІКІВ із структурами організму, поруч із поданням традиційних відомостей про їх фармакокінетику, фармакодинаміку та застосування, зорієнтоване на фармакот..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)