(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

ЧКПП

ЧКПП

Кролівництво

350грн

У книзі викладено літературні дані та приведено власні дослідження з питань біологічних особливостей, відтворення, годівлі, утримання і племінної роботи в кролівництві, та профілактики і лікування захворювань кролів. Проаналізовано сучасний стан кролівництва в Україні та за кордоном, запропоновано основні заходи виведення галузі кролівництва з кризового стан..

ЧКПП

Молочне скотарство в фермерських та селянських господарствах

250грн

У книзі викладено літературні дані, а також узагальнено багаторічні експериментальні матеріали відділу селекції с.-г. тварин Черкаського інституту АПВ, нині Черкаська дослідна станція біоресурсів НААН та інших наукових установ по розведенню, годівлі, селекції, відтворенню, технології утримання великої рогатої худоби в малих фермерських та особистих селянськи..

ЧКПП

Репродуктивна здатність норок

180грн

У книзі викладено літературні дані, та узагальнено власні дослідження з питань біологічних особливостей репродуктивної здатності самців та самок норок, підготовки та проведення гону, перебігу і тривалості вагітності, щеніння, співвідношення статі приплоду, а також визначення впливу генотипових і паратипових факторів та адаптаційної здатності норок скандинавс..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)