(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Кіровоград

Кіровоград

Інженерія виробництва гливи

220грн

У монографії наведено основні принципи біологічної конверсії органічної сировини агроценозів у штучних умовах із виробництвом їстівних грибів, висвітлені наукові основи створення технічних засобів для агропромислового виробництва субстратів та грибів гливи. Значна увага приділена особливостям роботи технічних засобів та їх робочих органів, теоретичним основа..

Кіровоград

Особливості проведення обробітку ґрунту та сівби озимих зернових під урожай 2016 року

30грн

Методичні рекомендації розроблені за результатами досліджень з ПНДНААН № 02 “Землеробство”; № 11 “Зернові культури”; № 15 “Захист рослин та фітосанітарна безпека”; № 40 “Механізація та електрифікація АПК”; № 41 “Трансфер інновацій”. Розраховані на фахівців АПК різних форм господарювання і власності, наукових працівників...

Кіровоград

Оцінка стійкості сортів зернових, технічних та кормових культур до шкідливих організм..

30грн

В сформованих базах даних високостійких та стійких сортів ячменю ярого, сої, еспарцету до домінуючих в регіоні шкідників та хвороб, виділено сорти з комплексною стійкістю до хвороб, які рекомендуються до застосування в селекційній практиці. З колекцій сортів пшениці озимої, ячменю ярого, сої, гібридів кукурудзи різного походження відібрано найстійкіші до гру..

Кіровоград

Підвищення ефективності насінництва картоплі в умовах північного степу України на осн..

30грн

Представлені етапи відтворення еліти картоплі на основі біотехнологічних методів оздоровлення; характеристика сортів картоплі, їх морфобіологічні особливості та сільськогосподарські показники; наведені результати вивчення продуктивності насіннєвого матеріалу картоплі в розсаднику елітного насінництва в залежності від густоти садіння та маси садивних бульб, в..

Кіровоград

Рекомендації зі складання та економічного обґрунтування технологічних карт у рослинни..

125грн

Рекомендації підготовлено з метою надання практичної допомоги у складанні технологічних карт і проведенні економічної оцінки ефективності виробництва основних сільськогосподарських культур з використанням можливостей редактора електронних таблиць. Призначено для керівників і спеціалістів у галузі сільського господарства, науковців, студентів, аспірантів НДУ ..

Кіровоград

Технологічні аспекти застосування біопрепаратів при вирощуванні сої в умовах північно..

30грн

Дефіцит рослинного білка, орієнтація сільського господарства на екологічно чисте виробництво, а також висока вартість мінеральних і органічних добрив, зумовили зростання зацікавленості до зернобобових культур. Надзвичайно важливою проблемою є розробка нових, високоефективних мікробних препаратів та регуляторів росту для сої і технологій їх застосування у зем..

Кіровоград

Удосконалена біоадаптивна технологія вирощування насіння ячменю ярого

30грн

Розроблено науково-практичні рекомендації з удосконаленої технології вирощування ярого голозерного та плівчастого ячменю, спрямовані на підвищення стійкості рослин до біотичних і абіотичних факторів середовища та забезпечення стабільної продуктивності культури. Науково-практичні рекомендації з удосконаленої технології вирощування ячменю ярого плівчастого та ..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)