Наведено загальні положення до проектування готелів та порядок розроблення розділів (концепція, організація, сервіс; архітектура, дизайн, управління, економіка) для написання випускного кваліфікаційного проекту. Для студентів вишів, коледжів, комерційних училищ, що здійснюють підготовку спеціалістів з готельної і ресторанної справи, а аткож фахівців-практикі..
Викладено сутність та характеристику інформаційних систем і технологій, практикум розв'язування задач на платформі офісного (Microsoft Office 2010) та спеціалізованого (Opera Enterprise Solution, Мой Отель, 1С:Підприємство 8.2) програмного забезпечення, глобальних дистриб'юторних систем бронювання (Amadeus, Galileo) та систем on-line бронювання (Vitiana), а ..
У підручнику систематизовано виклад організаційних, управлінських та технологічних засад вивчення готельної сфери як навчальної дисципліни теоретико-методологічного та прикладного спрямування. Послідовно розкрито питання еволюції сфери гостинності, проаналізовано проблему типології та класифікації готельних підприємств, організації та управління, технології ..
У навчальному посібнику висвітлені основні положення сучасної теорії менеджмен ту, детально розглянуті функції менеджменту та їх застосування у готельно ресто ранному бізнесі. Особливу увагу приділено плануванню, зокрема, таким питанням, як прогнозування прибутку і рентабельності, сітковому плануванню роботи підприємств готельної сфери, методам дослідження п..
У навчальному посібнику розглядаються сучасні концепції організації обслуговування у малих готелях, які базуються на теоретичних і практичних засадах організації обслуговування гостей у малих готелях, міні-готелях, малих мотелях, малих пансіонатах та будинках готельного типу, які містяться в селах, селищах або містах, в умовах сучасного розвитку туризму в Ук..
У навчальному посібнику розглянуто основні питання щодо організації готельного та ресторанного господарства в умовах ринкової економіки. Значна увага приділена теоретичним та практичним питанням щодо сутності, змісту основних детермінант готельного господарства, класифікації та типізації засобів розміщення і ресторанів. Розкрито методологічні основи організа..
Навчальне видання «Організація готельного господарства: навчально-практичний посібник» розроблено відповідно до вимог стандарту вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, освітньо-професійної програми підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація» ступеня бакалавр в ОН..
У запропонованому виданні розглянуті основні поняття готельного господарства. Значна увага приділена класифікаціям засобів розміщення за різними принципами та критеріями. Виявлені сучасні проблеми створення єдиної міжнародної класифікації готелів у світі. Розкриті особливості технологічного процесу надання основних і додаткових послуг у готелях. Посібник міс..
У підручнику розглянуто теоретичні та практичні питання щодо класифікації, будови, принципів роботи обладнання готельної індустрії. Для студентів вищих навчальних закладів, викладачів, фахівців, хто вивчає устаткування готелів, готельних комплексів, організацію готельного господарства, матеріально-технічну базу, проектування та експлуатацію об’єкт..
Розкрито теоретико-методологічні та методико-прикладні засади розвитку готельного господарства за сучасних умов ринкового господарювання, проаналізовано розвиток сфери готельного господарства в Україні, зокрема розкрито оцінку діяльності вітчизняної сфери готельного господарства, здійснено маркетингово-соціологічний аналіз ринку туристичних і готельних послу..
У навчальному посібнику розглянуто сучасні підходи до управління якістю в контексті забезпечення конкурентоспроможності продукції та послуг підприємств готельно-ресторанного бізнесу. Наведено відомості щодо найважливіших етапів розвитку, сучасного стану теорії та практики управління якістю, державної політики у сфері управління якістю. Досліджуються економіч..
В навчальному посібнику розглянуті сучасні концепції організації системи франчайзингу в управлінні готелями, які базуються на теоретичних і практичних основах теорії вітчизняного та зарубіжного досвіду в організації управління та обслуговування гостей в готелях, мотелях та інших видах тимчасового проживання. Практичне завдання посібника полягає в тому, що ві..
Hotel Design, Planning and Development presents the most significant hotels developed internationally in the last ten years so that you can be well-informed of recent trends. The book outlines essential planning and design considerations based on the latest data, supported by technical information and illustrations, including original plans, so you can reall..
This series investigates the historical, theoretical and practical aspects of interiors. The volumes in the Interior Architecture series can be used as handbooks for the practitioner and as a critical introduction to the history of material culture and architecture.
Hotels occupy a particular place in popular imagination. As a place of exclusive sociabili..
A comprehensive and wide-ranging introduction to operational hotel management, this textbook brings together business administration, management and entrepreneurship into a complete overview of the discipline. Essential reading for students of hospitality management, the book also benefits from online support materials including student tests, a glossary and..
Рассмотрены методологические подходы к выработке дизайнерских решений применительно к интерьеру помещений домов, гостиниц и ресторанов. При этом используется определенный (заданный) стиль, характеризуемый архитектурными особенностями и соответствующим ему предметным наполнением в виде мебели. Изложение проведено на примерах использования наиболее известных и..
Розглянуто економіко-правові засади функціонування підприємств сфери готельно-ресторанного бізнесу, теоретичні та практичні аспекти економіки готельних та ресторанних закладів.Викладено основи формування економічних ресурсів та управління ними у готелях та ресторанних закладах, описано методичні підходи щодо аналізу економічних параметрів їх діяльності. Розг..
Навчальний посібник – перший систематизований виклад сучасного менеджменту якості сфери готельно-ресторанних послуг. Мета його – дати основні, принципові положення, що стосуються змісту програмних питань навчальної дисципліни. В ньому викладені сучасні тенденції управління якістю на засадах стандартів ДСТУ ISO серії 9000. Особлива увага приділяється науково-..
Навчальний посібник містить теоретичні та практичні рекомендації щодо виконання курсового проекту. Наведені методики розробки концептуальних засад та визначення обсягу основних та додаткових послуг в підприємствах готельно-ресторанного господарства, проектування підприємств готельно-ресторанного бізнесу, ресурсного забезпечення випуску продукції та надання п..
Навчальний посібник «Німецька мова туризму та
готельного господарства» призначений для студентів, що
навчаються за спеціальністю «Менеджмент»,
спеціалізаціями «Туристичний менеджмент» та «Готельний
і ресторанний менеджмент», а також для аспірантів та
працівників сфери туризму, які мають німецькомовних
контрагентів з господарських операцій та споживачів..
У навчальному посібнику систематизовано і викладено теоретичні, методичні і практичні питання управління сучасними готелями та ресторанами. Простежено історію управління готелями та ресторанами, висвітлено основний понятійний апарат, докладно досліджено сучасні функції управління і системи обслуговування в готелях та ресторанах. У розділах посібника, присвяч..
Збільшення кількості туристів на території України вимагає від вітчизняного менеджменту формування сукупності знань, інноваційних підходів і технологій, щоб організувати належний сервіс в індустрії гостинності. У посібнику розглянуті сучасні концепції організації обслуговування в готелях та ресторанах, які базуються на теоретичних і практичних засадах органі..
У підручнику систематизовано виклад організаційних, управлінських і технологічних засад вивчення готельної сфери як навчальної дисципліни теоретико-методологічного й ужиткового спрямування. Послідовно розкрито питання еволюції сфери гостинності, проаналізовано проблему типології та класифікації готельних підприємств, організації й управління, технології обсл..
У посібнику систематизовані і викладені теоретичні, методичні і практичні питання управління сучасним готелем. Простежено історію управління готелями, висвітлено основний понятійний апарат, докладно досліджено сучасні функції управління і системи обслуговування в готелі...