(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Міжнародний день без дієт

Міжнародний день без дієт був заснований британською феміністкою Мері Еванс Янг 6 травня 1992 року. Мері зі своїми прихильницями влаштували пікнік в Гайд-парку. Символом події обрали світло-блакитну стрічку. А їх головна ідея полягала в тому, що потрібно з позитивом ставитися до свого тіла і приймати себе такими як є.


З тих пір це свято поширилось світом, від США до Австралії. Люди використовують його, щоб боротися з дискримінацією за ознакою ваги, розповідають про шкоду спалювання жирів, про нав'язані стандарти краси, згадують жертв розладу харчової поведінки і операцій по зниженню ваги.


Міжнародний день без дієт просуває ідею про те, що здорове тіло може бути будь-якої форми і розміру. Адже для того, щоб відчувати себе привабливим і здоровим, досить збалансовано харчуватися і бути фізично активним. А правильне харчування зовсім не означає, що потрібно мучити себе дієтами. До того ж виснажливі дієти приносять організму лише шкоду.

 


Тим, хто вирішив приєднатися до святкування, ПрофКнига пропонує чудову знижку на книги «Здоровое меню» і «Оздоровче харчування». Знижка 15% діє до кінця тижня.