(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Топ-5 іноземних книг з права

Щоб користуватися здобутками світових наукових відкриттів, потрібно постійно вчитися, шукати нову інформацію та розширювати межі своєї компетентності. Саме для цього ми привозимо з-за кордону найсучасніші підручники, посібники та довідники.


Ми підготували для вас великий матеріал з рекомендаціями підручників із різних галузей знань. 

Сьогодні публікуємо першу частину. Тут зібрані книги з права. Щоб не пропустити підбірки книг із харчової промисловості, рослинництва та будівництва, рекомендуємо підписатися на наш Фейсбук
Серія Unlocking


До серії Unlocking входять такі книги: Unlocking Company Law (Відкриваємо корпоративне право), Unlocking Constitutional and Administrative Law (Відкриваємо конституційне та адміністративне право), Unlocking Contract Law (Відкриваємо контрактне право), Unlocking EU Law (Відкриваємо право Євросоюзу), Unlocking Torts (Відкриваємо делікатне право), Unlocking Trusts (Відкриваємо трастове законодавство), Unlocking Human Rights (Відкриваємо права людини), Unlocking the English Legal System (Відкриваємо англійську правову систему).

Ця серія – ідеальний помічник для тих, хто хоче досконало вивчити європейське право. Серія «Відкриваємо право» розроблена спеціально для того, щоб зробити право доступним. Кожен розділ починається з цілей та об’єкту дослідження, містить тести для самоперевірки та ключові факти для закріплення знань. Висновки допомагають підбити підсумки кожної глави. Також у виданні є словники юридичних термінів.


Борн про корпоративне право 
Автор: Ніколас Борн


Підручник пропонує стислий огляд напрямів, які вивчаються на курсах бакалавратури та магістратури з права. Написана для студентів правових та неправових дисциплін.

Також книга має сайт, на якому розміщені питання для самоперевірки, словник та примітки. 

Конституційне та адміністративне право
Автор: Гіларі Барнет


Книга містить повну і всеохопну програму з права. Підручник допомагає студентам у розумінні конституційного минулого, сучасного та майбутнього шляхом аналізу та демонстрації політичного та соціо-історичного контексту, у якому були сформовані основні принципи публічного права.

У 12 виданні розглядається актуальні події останніх років, наприклад, результати Референдуму щодо членства Великої Британії в ЄС та його вплив на конституційне та адміністративне право, тероризм та національна безпека, майбутні розробки, особливо пов’язані із Брексітом. 

Міжнародне торгове право
Автори: Індіра Кар та Пітер Стоун


«Міжнародне торгове право» пропонує розгляд міжнародної торгівлі через аналіз прецедентного права, законодавства та міжнародних конвенцій і правил.

В оновлену книгу входять: стандартні торогові умови (включно з INCOTERMS 2010), Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів 1980, Принципи UNIDROIT для міжнародних електронних комерційних контрактів (включно з електронними коносамсентами і платіжними системами) і так далі. 

Сучасне земельне право
Автор: Мартін Діксон

«Сучасне земельне право» – це один з найсучасніших та найнадійніших підручників за темою земельного права. Він розвіює сумніви з приводу грізності предмета з самого початку та забезпечує точний і глибокий аналіз усіх ключових юридичних принципів, пов'язаних із землею. Чіткий вступ до кожної глави описує розглянуту тему в ширшому контексті, а підсумки глав допомагають закріпити знання та заохотити до роздумів.