(067) 443-93-97, (050) 443-93-99

Всесвітній день книги і авторського права

Акція на книгу дня! «Авторське право в бібліотеках, науково-дослідних і навчальних закладах» тільки сьогодні! 290 грн. замість 430 грн. 

Сьогодні особливий день для мешканців Куала-Лумпура їх місто стане на рік Всесвітньою столицею книги. Під слоганом «Турбота про людей через читання» в країні буде приділено особливу увагу книговидавництву, доступності паперових і цифрових книг для всіх, розвитку дітей за допомогою читання.


Щороку ООН обирає нову Світову столицю книги. Обране місто проводить заходи щодо популяризації літератури і читання. Започаткували свято 20 років тому як спосіб висловити шану авторам і книгам. Сьогодні пріоритет спрямований на підвищення інтересу до читання і доступності цифрових технологій.


ПрофКнига теж за те, щоб люди якомога більше і з задоволенням читали, збагачувалися духовно і культурно, розвивалися, ставали освіченими і зростали професійно. Останнім часом не так часто можна почути від клієнтів вислови на кшталт «ой, та я безкоштовно в інтернеті скачаю», і це не може не тішити.


Кому було цікаво дочитати до кінця бонус. Замовте будь-яку книгу з нашого магазину зі знижкою 10% до кінця тижня. Секретна мовка «Читаю з ПрофКнигою», повідомте її менеджеру і отримайте свою знижку.