Де взяти ялинку до свят? Виростити самому! А може і не одну? Сьогодні активно розвивається перспективний вид агробізнесу - ялинкова ферма. Зрозуміти з чого почати і як успішно конкурувати вам допоможе книга «Все про вирощування різдвяніх ялинок». Це перекладне видання, в якому автори описують повний цикл ялинкового бізнесу - від вибору ділянки, рекомендацій по вирощуванню і до стратегій з продажу.

В Україні в рік заготовляють близько 1 мільйона зелених красунь. А продається приблизно 1,5 мільйона. Як же так? - подумали ви. Автор цієї публікації живе за містом і щорічно з середини грудня спостерігає, як мікроавтобуси не з «своїх» їдуть в бік лісу. Якщо у вас немає бажання спонсорувати браконьєрів то перед покупкою різдвяної ялинки можна зайти на сайт https://www.yalynka.info/ ввести номер з бірки і перевірити всю інформацію про продавця та ферму, де вона вирощена.

Щоб дізнатись більше про захист лісу, правильну вирубку, лісову селекцію, вирощування посадкового матеріалу, створення лісових культур, реконструкцію насаджень, рекомендуємо книгу «Довідник майстра лісу». Автор книги народився і виріс в родині лісника і пішов по стопах батьків. Олександр Андрійович знає про ліси все і з радістю ділиться своїми знаннями з читачами.

Ще одна книга цього автора «Довідник мисливця» теж пов'язана з лісом і адресована любителям полювання. Довідник містить відомості про організацію та особливості полювання в Україні та відповідальність за порушення законодавства, детально розказано про ведення мисливського господарства. Також ви знайдете відомості про мисливську зброю, розглянуті способи стрільби і методика тренування. Перераховано основні породи мисливських собак, їх особливості та методи дресирування.