(067) 443-93-97, (050) 443-93-99 - - - МИ ПРАЦЮЄМО!

Інші

Нова книга

Збірник тестів з підготовки до ЗНО 2022: англійська мова

270грн

Посібник розроблений для підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Учні можуть самостійно підготуватися до виконання тестових завданнь. Матеріал посібника укладено відповідно до чинної програми з англійської мови для средньої школи. Посібник містить 20 комплексних тестів і ключі до них. Посібник може використовуватися як д..

КМА

Фейк. Технології спотворення реальності

310грн

   Після пост-правди головною темою для обговорення в медіа та фа­хових дослідженнях усього світу стали фейки. Серед іншого, це було ви­ликано  інформаційною інтервенцією Росії у президентські вибори (США і Франції) та  референдуми (Брекзит і Каталонія).   Фейки стали результатом використання соціальних медіа, по яких від­бувало..

Гуманитарный центр

Дизайн. Три измерения

260грн

В книге рассматривается сущность проектирования и механизм функционирования дизайна в культуре. Дизайн в трех измерениях – промышленный, коммуникативный и дизайн костюма или мода. Показывается, что сущностным качеством дизайна является функционализм и, соответственно, главная проблема проектирования – красоты и пользы. Дизайн является проектированием материа..

Нова книга

Детоксикационное питание: молекулярные основы редокс-зависимой регуляции функциональн..

1050грн

Детоксикационное питание: молекулярные основы редокс-зависимой регуляции функционального состояния мезенхимальных и раковых стволовых клеток ингредиентами пищи.В монографии обобщены результаты исследований по проблеме детоксикационного питания. Рассмотрены молекулярные защитные механизмы детоксикационной активности биологических компонентов пищи. Выявлены мо..

Форс-Україна

Интервальное голодание. Как восстановить свой организм, похудеть и активизировать раб..

343грн

         Ожирение и диабет второго типа напрямую связаны с уровнем инсулина и восприимчивостью к нему. Любая еда поднимает уровень инсулина – но делает это по-разному. Углеводы дают резкие скачки вверх и длительное снижение до нормы. Жиры плавно поднимают и быстро опускают это значение. Именно поэтому подсчет калорий как таковой неэф..

Гэотар

Еще раз о питании. Уроки биохимии

541грн

Руководство составлено с учетом новейших достижений в биохимии белков, углеводов, липидов, нуклеиновых кислот, витаминов, гормонов, минеральных веществ. Пристальное внимание уделено современным методам биохимических исследований, основанным на запатентованной методике автора, а также вопросам динамической биохимии. Отличительной особенностью книги является ф..

Москва

Менеджмент качества испытательной лаборатории

936грн

      Книга «Менеджмент качества испытательной лаборатории. Практическое пособие» содержит теоретический и практический материал из области функционирования системы менеджмента качества в лаборатории, планирования и управления внутрилабораторным контролем, управления рисками и возможностями, корректирующими и пред..

КМА

Козаки та яничари. Україна у християнсько-мусульманських війнах 1500-1700рр.

385грн

    Книга досліджує місце і роль козацтва та шляхти України—Русі, а також Козацької держави (Гетьманату) в європейсько-османських війнах. Автор книги відобразив важливий для світового історичного процесу тривалий період протистояння християнської та ісламської цивілізацій у добу пізнього Середньовіччя та раннього Нового часу.   Увагу чита..

Богдан НК

Цілющі рослинні напої

42грн

     У книзі подано оригінальні рецепти приготування алкогольно-рослинних напоїв для лікування гастроентерологічних, шлункових захворювань, атеросклерозу, остеохондрозу, ревматизму та ін.     Читач може скористатись рецептурою приготування фруктово-ягідних та інших соків, прохолодних напоїв з фруктів та овочів у домашніх умовах. Пізн..

КМА

Бути людиною

333грн

      Праця являє собою спробу сформулювати погляд на цінності сучасного суспільства, який із певної позиції охоплював би різні сторони функціонування останнього. Автор прагнув обґрунтувати засобами, придатнимии для філософії сучасності, певний світогляд, який сьогодні, як і в інші часи, перебуває під загрозою. Це — світогляд гуманізму, що вих..

КМА

Системне мислення: формування і розвиток

343грн

    Системне мислення виявляється в усвідомленому вмінні розглядати об’єкти і явища навколишнього світу як системи в їхньому розвитку й взаємозв’язку з метою пошуку найбільш ефективних розв’язків проблемних ситуацій.      У навчальному посібнику узагальнено понад тридцятилітній досвід авторів зі створення технології формування систем..

Львівська політехніка

Психологія людських спільнот

260грн

У книзі під загальною назвою "Психологія людських спільнот" увійшли праці "Психологічні закони еволюції народів" та "Психологія натовпу", які належать перу видатного французького соціолога, психолога та антрополога Густава Лебона. У цих творах вперше сформульовано основні засади нової галузі науки - соціальної психології. Книги написані зрозумілою і доступно..

Одеса

Малі промислові підприємства в трансформаційній економіці регіону

260грн

У монографії розглянуто актуальні проблеми розвитку малого промислового підприємництва та реалізації його потенціалу у вирішенні сучасних перспективних завдань української економіки, зокрема,  у розвитку її реального сектору.Представлено аналіз сучасних підприємницьких стратегій у сфері малого бізнесу, його адаптації в умовах кризових обставин, розробле..

ЛНУ

Теорія ймовірностей та математична статистика, Частина 1 (Теорія ймовірностей)

208грн

Перша частина навчального посібника охоплює основні теоретичні відомості теорії ймовірностей. Матеріал поділено на 10 тем, кожна з яких містить приклади розв’язування типових задач та задачі для самостійного опрацювання.Для студентів закладів вищої освіти..

КМА

Про богів та людей

406грн

   Пропоноване увазі читача видання містить під однією обкладинкою дві праці знаного литовсько-французького лінгвіста, фольклориста й літературознавця Альґірдаса Юлюса Греймаса — «Про богів та людей» та «У пошуках народної пам’яті». Це здобутки понад двадцятирічної копіткої праці з реконструкції цілісної міфологічної картини світу стародавніх литов..

КМА

Методи опитування

322грн

Книга присвячена методам опитування в соціологічних, демографічних, маркетингових та будь-яких інших дослідженнях, де вони застосовуються.Підручник орієнтований на навчання практичного використання сучасних комп’ютеризованих методів опитування ― інтерв’ю «обличчя до обличчя» за допомогою ноутбуків, кишенькових комп’ютерів та планшетів (CAPI), телефонних опит..

КМА

Масові комунікації

302грн

Друге видання підручника С. Квіта «Масові комунікації» зосереджується на вивченні медіагалузі із залученням найновішого західного та українського досвіду. Зокрема розглядаються різноманітні теорії масових комунікацій, методи медіадосліджень. Особлива увага приділяється професії журналіста, новітнім українським революціям, медіареформам, журналістській освіті..

КМА

Як час спливає: Від індустріальних революцій до інформаційної революції

125грн

        Яким чином ми можемо зрозуміти вплив революційних технологій на економіку та суспільство? Чому економіка без історії та без розуміння інституційних і технічних змін не має сенсу? Чи означає «нова економіка» «кінець історії»? Ось деякі з питань, порушених у цьому авторитетному аналізі економічного зростання за період від промислово..

Олді+

Системи управління якістю

416грн

У навчальному посібнику викладено найважливіші етапи розвитку, сучасний стан теорії та практики управління якістю відповідно до освітньо-професійної програми, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для підготовки фахівців на другому (магістерському) рівні вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво,  торгівля  та  біржо..

Фенікс

Природноресурсове право України

90грн

Зібрані розробки й методичні рекомендації з курсу "Природноресурсове право України"...

ТрансЛит

Пособие для администратора салона красоты

150грн

Пособие для администратора салона красоты является кратким и компактным словарем-справочником, содержащим сведения, касающиеся терминов, связанных с профессиональным уходом за волосами, кожей лица и тела; аппаратной косметологии, педикюра, маникюра, пирсинга, татуажа, татуировок, эпиляции, солярия, декоративной косметики, пластической косметологии,..

ТрансЛит

Как привлечь клиентов в салон красоты

99грн

Книга "Как привлечь клиентов в салон красоты. Практическое руководство" представляет собой сценарий проведения Презентации Салона красоты, содержит ответы на все вопросы, касающиеся сбора базы данных потенциальных клиентов и подготовки праздничного мероприятия. Данная книга содержит в себе практическую помощь-пример создания и проведения Презентац..

Фенікс

Защита бизнеса от рейдерских атак

10грн

В 1991 году Закон Украины "О предпринимательстве" дал право каждому свободно осуществлять производство продукции, выполнять работы и предоставлять услуги с целью получения прибыли. За небольшой период независимости украинское законодательство кардинально изменилось, появились новые правовые институты, направленные на защиту имущественных и неимущественных пр..

Показано з 1 по 24 із 33 (2 сторінок)