(067) 443-93-97, (044) 412-27-01

Flower Expo Ukraine 2019

Профкнига є постійним учасником Flower Expo Ukraine. Ми приходимо, виставляємо книги, розмовляємо з вами, знайомимося з представниками квіткового бізнесу, спостерігаємо за нескінченними чергами до квіткових стендів (Flower Expo може пишатися своїми квітковими композиціями. Щороку Інстаграми дівчат поповнюються сотнями селфі на фоні троянд, тюльпанів, ранункулюсів та протей). І... божеволіємо від неймовірних ароматів!


У цьому році особливою популярністю користувалися книги британського ботаніка Д. Хессайона — "Все о цветах в вашем саду", "Все о газоне", "Все о декоративных цветущих кустарниках" та інші. Запитували про "Декоративне садоводство" Калашнікова, збірник "Практичне садівництво" та "Создаем красивый цветник" Бочкової.


Троянд було багато як на виставці, так і у нас на стенді. "Розы" Капеляна, "Все о розах" Воронцова та Коробова, "Розы" Рєзвіної... Що тут сказати: не дарма троянду вважають королевою квітів та прикрасою будь-якого саду. 

Було б чудово, якби квіти завжди буяли здоров'ям і красою. На жаль, так буває не завжди. Це підтверджує і той факт, що надзвичайну популярність мала книга "Атлас-определитель. Болезни и вредители роз, хвойных и других декоративных растений" Л. Ю. Трейваса.


Частіше ніж зазвичай цікавилися науковою літературою. Запитували книжки із чотирьохскладовими словами у назві. Ми, звичайно, такого не боїмося і готові відшукати навіть ті книги, яких не знайдеш в університетах!

У підсумку хочемо подякувати організаторам Flower Expo Ukraine. Завдяки вам ми отримали змогу не тільки допомогти людям знайти потрібні книги (і книгам  знайти своїх людей!), але й насолодитися красою квіткових композицій. 

Чекайте нас наступного року!